FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 19 mar 2024, o 06:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

OPINIE O DARK TOBACCO
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 6%  6%  [ 1 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 20%  20%  [ 3 ]
7 33%  33%  [ 5 ]
8 6%  6%  [ 1 ]
9 6%  6%  [ 1 ]
10 26%  26%  [ 4 ]
Liczba głosów : 15
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 lis 2013, o 11:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
DARK TOBACCO

Probki sporzadzone 04/11/2013.
Test przeprowadzony w dniu 24/11/2013/
Zasilanie - MOD Nemesis ( aku laptopowe typ 18650 ) parownik -> atomizer bezmostkowy.
Kazda probka zakrapiana 3 serie po 5 kropli co daje okolo 20 zaciagnięć na kazdą probkę.

Baza VPG 12 probki o poj 10 ml każda
Sporzadzone probki z 2 , 4 , 6 , 8 kroplami absolutu DARK TOBACCO

Probka z 2 kroplami niestety nie smakuje , jakis posmak chemii ale tylko pierwsze zaciagniecia.
Nie wiem czemu ale po kilku zaciagnieciach ten posmak zanika ?
Chumurka oraz kop jak najbardziej ok. Tylko ten aromat taki inny.

Probka z 4 i 6 kroplami nie rozni sie znacząco od tej z 2 kroplami aromatu ?

Ostatnia probka z 8 kroplami takie mam odczucie ze nie ma tego "innego" posmaku choc przy skupionym wapowaniu cos jednak zalatuje.
Wg mojej oceny probki na bazie VPG sa inne niz na Base Virginia takie mam odczucie ze wskazaniem na bardziej mi odpowiadajace probki DARK TOBACCO na bazie VPG.
Jeszcze raz pisze ze to sa moje odczucia i nikt nie musi sie z tym zgodzic i pewnie tak bedzie ze bedą rozne skrajne opinie.
Przy dobrym "wycelowaniu" z dozowaniem DARK TOBACCO i odpowiedniej bazie moze wyjsc nawet ciekawy Liquid.
Mnie chyba za bardzo nie wyszly probki ale gdzie popelnilem bład nie wiem ?
Moze 2 krople absolutu to za duzo , a 8 kropli to juz calkiem przesada nie wiem ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lis 2013, o 15:51 
Offline

Dołączył(a): 24 lis 2013, o 15:44
Posty: 191
Tested on Cisco 306 Bridgeless atomiser, mixed on 8/11 tried on 24/11

Mixed using Inawera VPG Base

Mixed samples of 2, 5, 8, 11 and 15 drops in 10ml samples

The 8 and 11 drop samples worked best for my tastebuds

The flavour had a strong woody type flavour with a good smoky background. I enjoyed this one

2, 5 and 15 drops were either to strong or weak


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2013, o 10:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 15:18
Posty: 112
Lokalizacja: Gubin
Dark Tobacco
Jak już wcześniej pisałem nie przepadam za tego typu aromatami (czytaj: stare chińskie tytoniówki), to wypada ten aromat ocenić. Aromat jest bardzo intensywny w zapachu i smaku, dość trudno się go pozbyć z parownika i naczynek pomimo mycia. Jest dominujący nad innymi smakami i nie ma znaczenia ile kropel da się na 10ml, bo w każdej ilości jest wyczuwalny w mieszance.
Jeżeli ktoś lubi tytoniówki z początków e-p, to polecam. Idealnie oddaje smak starych chińskich liquidów tytoniowych.
Ocena 6/10

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2013, o 16:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2011, o 11:03
Posty: 6
Lokalizacja: Obecnie Kraków
zrobiłem kilka próbek, baza VPG (dziękuje Panie Irku za przychylne rozpatrzenie mojej prośby w sprawie baz)
2,4,6,8,10 kropli na 10 ml bazy.

Po 2 tygodniach stwierdzam ze jak dla mnie tylko próbka z 4 kroplami jest akceptowalne w 100%,
Kolejna próbka z 6 kroplami akceptowalna w 60%
z 8 kroplami, wykopcił bym jak bym musiał.

próbka z 4 kroplami aromatu, czyli mój faworyt:
Aromat piękny papierosowy, nie za mocny, idealny jak dla mnie, daje kopa bazie i lekkie gryzienie w gardło.

Zrobiłem także 1 próbkę na bazie Virginia, ale niestety nie wyszło za smaczne.

Pozdrawiam i polecam się


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2013, o 20:31 
Offline

Dołączył(a): 3 gru 2013, o 19:52
Posty: 22
Absolut tytoniu-Dark Tobacco
Testováno na iTaste SVD, Kanger ProTank-Ekowool krzemionką 2, 0 mm, 0, 18 mm Kanthal 2Ω przyczepność mechaniczną The Snake Bith, atomizer LX systemu Genisis, Super drobnych oczkach do 400, kanthal 0, 25 mm-1.2 ΩTestovací-Inawera moc dym 12mgPři badania, natknąłem się na ilość 10 ml bazy i dawki 15-20 kropli smaków. Bardzo mocny smak tytoniu užpři 10 kropli. Większe dawki, psuje tylko. Na poranną kawę i wiadomości polityczne. Moja ocena 7/10


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2013, o 20:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2013, o 20:57
Posty: 295
Lokalizacja: Česká republika, Kolín
Bezbarwny zapach z miłym aromatem tytoniu.
Miesza się 06 listopada 2013 w PS 7 kp/10 baza 0mg ml, liqiud tylko z bardzo lekkim smaku tytoniu.
Degustacja 17 listopada 2013 i uzupełnione na 14kp/10 ml.
Degustacja 03 grudnia 2013. Prawie przezroczysta ciecz o łagodnym smaku ciemnej tytoniu. Miły, dyskretny, bardzo dobry tytoń. Moja cieszyć: 8/10
Na degustacji używam ściekową zremasterowane miedzi (Bully) atomizer Nanoclear przyczepność vamo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 gru 2013, o 15:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Testy przeprowadziłem na sznurkowcach (T3, vivi mini CC) oraz na meshu (AGA-T2 - grzałka ~1 Ohm). Mieszanka dojrzewała długo bo ponad 25 dni.
Baza VPG
Dla mnie numer jeden. Jeśli ktoś lubi bazę uniwersal to musi popróbować mieszanek z tym aromatem. Przy 1kr na 1ml uzyskuję coś w stylu samej bazy. Przy 2kr na 1ml otrzymuję wyśmienity liquid. Dla mnie główną nutą jest zielony miąższ słonecznika, ten dokoła główki słonecznika. Nigdy go nie jadłem 8=), ale pamiętam jak podczas wydłubywania ziarnek słonecznika, ze świeżo zerwanej główki, na palcach pozostaje sok z tego miąższu. Generalnie przypomina mi dzieciństwo spędzone na łąkach i w ogrodach. W tle mamy aromatyczny tytoń, który świetnie można wyczuć wydychając chmurkę nosem. Wyczuwam też trochę cedru. Jeśli chodzi o mieszanie z innymi aromatami, to na pewno wszelkie mięty. Sprawdzałem z Natural mint oraz z bazą 2df. Jak dla mnie efekty są znakomite. Na pewno nie będzie dobrze mieszał się z łagodnymi aromatami, ponieważ je po prostu przytłoczy. Jak napisał redfun Moja cieszyć 10 na 10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2013, o 22:47 
Offline

Dołączył(a): 10 gru 2013, o 00:45
Posty: 65
Changed my set up today; along with the other noted tastes, I am getting a lovely garden type fresh mint coming through on the exhale now......love this ...it just gets better .... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 paź 2014, o 19:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
ABSOLUT TYTONIOWY "DARK TOBACCO"
Testowane na: T3S BCC i DC, Kayfun Lite, Taifun GS - silica fiber; cotton - twisted wire micro coil; 1,3 - 2,5ohm
Niezaprzeczalnie przydatny do sporzadzania mieszanek tytoniowych, mocny, aromatyczny tyton z lekka slodycza...
ale w stezeniu 2% jest wspanialy sam w sobie, do bezposredniego wapowania - zadne dodatkowe aromaty nie sa tu potrzebne.
Ocena: 7/10

TOBACCO ABSOLUTE „DARK TOBACCO”
Tested on: T3S BCC and DC, Kayfun Lite, Taifun GS - silica fiber; cotton - twisted wire micro coil; 1,3 - 2,5ohm
Definitely handful as a mixer for making tobacco blends, strong, aromatic tobacco with slight sweetness…but in the concentration 2% is great itself to vape – none of the flavours are needed here.
Mark: 7/10

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2014, o 12:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:43
Posty: 477
Lokalizacja: Chełm
Absolut tytoniowy "DARK TOBACCO"
Stężenia próbek (gtt)/(ml) 15gtt /10ml
Baza (mg): VPG
Czas dojrzewania: 20 dni i więcej.
Testowane na: Kayfun Lite.
(Krótki)opis mieszanki/wrażenia smakowe:
Mieszankę wykonałem w jednym stężeniu wzorując się na opisach kolegów, którzy przetestowali ten dodatek dużo wcześniej i opisali wrażenia w niniejszym temacie.
Wyszukałem w tym absolucie smak analogowych papierosów z importu, które były w sprzedaży gdzieś w połowie lat 80 tych. Bez filtra, tańsze od "Popularnych", zapomniałem nazwę :)
Wyczuwam oprócz tego posmaku "chińskich analogów" smak niedojrzałego słonecznika i owocowego nadzienia podobnego do cukierków "nim2".
Absolut nie jest zły, jednak nie w moim typie i niestety nie zaliczę go do ulubionych.
Zapach dla otoczenia może być wyczuwalny i nieprzyjemny.
Dostaje ode mnie 7/10 pkt

Tobacco absolute „DARK TOBACCO”
Concentration of samples (gtt) / (ml): 15 drops/10 ml
Base (mg): VPG
Time of steeeping: 20 days and more
Tested on: Kayfun Lite
(Brief) description of the mix/taste’s impressions:
I prepared a mix in one single concentration taking as an example my mates descriptions, who had tested this addition much earlier and described in the present topic.
I found in this absolute the taste of imported cigarettes, which were sold somwhere in the mid of 80’s. Without filter, cheaper than „Popularne”, I forgot the name.
I can feel also the „Chinese regular cigarettes” after taste, unripe sunflower and fruity filling similar to „nim2” candies.
Absolute is not bad however, it’s not my cup of tea and unfortunately it won’t be my favourite.
The smell in the room can be recognizable and can be unpleasant.
I rate it with 7/10 points.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL