FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 10:43

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

OCENA ABSOLUTU TYTONIOWEGO "GARUDA"
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 5%  5%  [ 1 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
7 5%  5%  [ 1 ]
8 23%  23%  [ 4 ]
9 41%  41%  [ 7 ]
10 23%  23%  [ 4 ]
Liczba głosów : 17
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 lis 2013, o 16:02 
Offline

Dołączył(a): 24 lis 2013, o 15:44
Posty: 191
Tested on Cisco 306 Bridgeless atomiser, mixed on 8/11 tried on 24/11

Mixed using Inawera VPG Base

Mixed samples of 2, 5, 8, 11 and 15 drops

No real flavour till 15 drop sample and then tasted slightly musty with a hint of sweetness


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2013, o 20:09 
Offline

Dołączył(a): 3 gru 2013, o 19:52
Posty: 22
Absolut tytoniu-Garuda
Testováno na SVD, iTaste Kanger ProTank-Ekowool krzemionką 2, 0 mm, 0, 18 mm Kanthal 2Ω przyczepność mechaniczną The Snake Bith, atomizer LX systemu Genisis, Super drobnych oczkach do 400, kanthal 0, 25 mm-1.2 ΩTestovací-Inawera moc dym Při badania, przyszli i ilość dawki 10 ml, 10, 15 i 20 kropli smaków. Każdej dawce między 10-15 kropli nie będzie bolało. Przyjemny smak i aromat świeżych tytoniu, które po prostu już dojrzewa. Kiedy dawka 20 kropli cieczy wynikowy jest słodki i traci duzo na zapach tytoniu.
Moja ocena 8/10


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2013, o 20:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2013, o 20:57
Posty: 295
Lokalizacja: Česká republika, Kolín
Jasnobrązowy zapach z delikatnymi aromatami ciemnych tytoni.
Miesza się 06 listopada 2013 w PS 7 kp/10 baza.
Degustacja 17 listopada 2013. Smakują prawie niezauważalne bardzo słaby, zakończone 14kp/10 ml.
Degustacja 03 grudnia 2013.Otrzymany płyn jest lekko żółtawa. Płyn smak jest przyjemny, to baccy jest bardzo dobry, ale dla mnie, słodki. Moja ocena: 8/10
Na degustacji używam ściekową zremasterowane miedzi (Bully) atomizer Nanoclear przyczepność Vamo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 gru 2013, o 15:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Witam. Tak jak wcześniej pisałem, po "szalonych" testach z różnymi bazami, przyszła pora na poważne testy absolutów.
Testy przeprowadziłem na sznurkowcach (T3, vivi mini CC) oraz na meshu (AGA-T2 - grzałka ~1 Ohm). Mieszanka dojrzewała długo bo ponad 25 dni.
Baza VPG
Kolejny udany absolut. Stężenie w okolicah 1kr na 1ml jest zbyt słabe, ale przy 2kr na 1ml uzyskujemy liquid słodkawy, o delikatnej nucie tytoniowej z potężnym kopem w gardło. Aromat tytoniu jest bardzo delikatny ale wydychany nosem świetnie udaje analoga. Uważam, że to najlepszy absolut do mieszanek, które mają udawać większą moc niż ta wynikająca z zawartości nikotyny. Dodatkowo przy niższym stężeniu nie będzie zbytnio zmieniał smaku innych aromatów a jedynie wzmacniał i "zaokrąglał" liquid. Moja ocena 9 na 10.

Hello. As I was writing earlier after „crazy” tests with different bases it’s time to seriously test the absolutes. The tests were conducted on strings (T3, vivi mini CC) and on a mesh (AGA-T2- heater -1 ohm). The mix was steeping for over 25 days.
The next successful liquid. The concentration around 1 drop on 1 ml is too weak, but with 2 drops on 1 ml we have a sweet liquid with a delicate tobacco note and with a huge hit in the throat. The tobacco flavor is very delicate but while exhaling through the nose it perfectly pretends to be a regular cigarette. I think that it’s the best absolute for the mixes, which pretned the higher strength than this one resulting from the concentration of the nicotine. Additionaly with the lower concentration it won’t change the taste of the others flavors and only strenghten and „round off” the liquid. My grade 9 on 10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2014, o 10:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
GARUDA

Próbki rozrobione 12.12.13 (>10dni)
Testy odbyły się na bazie VPG w systemie:
- 5-20kr(co 5 kr.)/10ml bazy- jako gotowy lq
- 2-7kr/10ml jako dodatek do innych liquidów
Sprzęt do testów:
- atomizer RDA(Smok) 1,8Ω/3,6V, wstępna selekcja
- parowniki dolnogrzałkowe BCC i BDC 1,7Ω-1,8Ω/3,5V-3,6Vna dłuższe posiedzenie
Zapach: liści tytoniu
Smak: taki sam j.w. + organoleptycznie (nie mogłem się powstrzymać ;) kropla na język) taki gorzki ziemisty
Uwagi: Bardzo dobry absolut imitujący posmak prawdziwego papierosa w stężeniu 15-20kr/10ml już jako gotowy lq, lekko ostrawy i gryzący, spora chmurka a puszczana nosem to już mistrzostwo :D
Jako dodatek też sprawdza się świetnie, jak dla mnie w proporcjach 4-7kr/10ml lq. Dodaje lepszej wyrazistości i ostrości gotowym mieszankom o posmaku typowo tytoniowym np:(S'Camel).
Nic dodać nic ująć, absolut godny polecenia.
Moja ocena 9/10

Garuda

Samples mixed on 12.12.2013 (>10 days)
Tests were conducted on a VPG base in the system:
- 5-20 drops (every 5 drops)/10 ml of a base – as a ready lq
- 2-7 drops/10 ml as an addition to the others liquids
Equipement to the tests:
- RDA (Dragon) atomizer 1,8 ohm/3,6V, initial selection
- evapourers lower heaters BCC and BDC 1,7ohm-1,8ohm/3,5V-3,6V for a longer time
Smell: tobacco leaves
Taste: the same as above + organolepticly (I couldn’t resist a drop on a tongue) such a bitter, earthy.
Remarks: A very good absolute imiting a real cigarette after taste in the concentration 15-20 drops/10 ml already as a ready lq, slightly sharp and biting, cloud big enough and exhaled through the nose is a masterpiece.
It works well too as an addition, as for me in the proportions 4-7 drops/10 ml of a lq. It adds better expressiveness and sharpness to the ready mixes with the typical tobacco after taste eg: (S’Camel).
Nothing more, nothing less, absolute worthy recommendation.
My grade 9/10

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2014, o 13:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:44
Posty: 22
GARUDA

Płyny rozrobione 24.12.13 (>10dni)
Testy odbyły się na bazie PG Inawery rozcieńczonej za pomocą glikolu i gliceryny w proporcach 50-50:
- stężenie 5% w stosunku do całości płynu
Sprzęt do testów:
- atomizer AGI - dripowanie, grzałka 1,0 ohm - zasilanie mechaniczne
Zapach: korzenno - tytoniowy
Smak: Aromat posiada nutę przewodnią spotkaną w nowych absolutach Inawery. Dobry jako samodzielny liquid tytoniowy, bardzo dobry jako dodatek do innych aromatów. Ja stosuje go przeważnie wraz z mentholami co mi bardzo odpowiada. Połączenie z aromatem Blach Cherry także korzystne.

Moja ocena 7.5/10

GARUDA

Liquids mixed on 24.12.2013 (>10 days).
Tests were conducted on Inawera’s PG base diluted thanks to glycol and glycerine in the proportions 50-50:
- concentration 5% relative to the whole liquid
Equipement to the tests:
- AGI atomizer – dripping, heater 1,0 ohm – mechanical power
Smell: tobacco-spicy
Taste: The flavour posesses a leading note met in new Inawera’s absolutes. Good as an independent tobacco liquid, very good as an addition to the others flavours. I use it mainly with the menthols, which is very convenient to me. Combination with Black Cherry is also beneficial.

My grade 7.5/10

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 paź 2014, o 12:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:43
Posty: 477
Lokalizacja: Chełm
Absolut tytoniowy "GARUDA"
Stężenia próbek (gtt)/(ml) 15gtt /10ml
Baza (mg): VPG
Czas dojrzewania: 20 dni i więcej.
Testowane na: Kayfun Lite.
(Krótki)opis mieszanki/wrażenia smakowe:
Mieszankę wykonałem w jednym stężeniu wzorując się na opisach kolegów, którzy przetestowali ten dodatek dużo wcześniej i opisali wrażenia w niniejszym temacie.
Smak dobrego, analogowego papierosa bez zbędnych akcentów aromatyzujących, co może być wielkim plusem w tworzeniu rozbudowanych liquidów, wzbogaconych dodatkowymi aromatami.
Mieszanka doskonale nadaje się do samodzielnego wapowania. Podczas degustacji wytwarza kłęby gęstego "dymu".
Ponieważ wybór absolutów jest niewielki więc śmiało mogę przyznać 10/10 pkt.
Zapach neutralny dla otoczenia.

Tobacco absolute „GARUDA”
Concentration of samples (gtt) / (ml): 15 drops/10 ml
Base (mg): VPG
Time of steeeping: 20 days and more
Tested on: Kayfun Lite
(Brief) description of the mix/taste’s impressions:
I prepared a mix in one single concentration taking as an example my mates descriptions, who had tested this addition much earlier and described in the present topic.
Taste of a good, regular cigarette without unnecessary aromatic notes, which can be its big advantage while making complex liquids, enriched with additional flavours. Mix is perfect to a standalone vape. While trying makes clouds of thick „smoke”.
As the choice of the absolutes is little I can rate it with 10/10 points. Smell is neutral in the room.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 paź 2014, o 11:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
ABSOLUT TYTONIOWY "GARUDA"
Testowane na: T3S BCC i DC, Kayfun Lite, Taifun GS - silica fiber; cotton - twisted wire micro coil; 1,3 - 2,5ohm
stezenie 2%

Niezaprzeczalnie przydatny do sporzadzania mieszanek tytoniowych - neutralny smakowo tyton z bardzo lekka slodycza w tle...
W stezeniu 2% jest wspanialy sam w sobie, do bezposredniego wapowania - zadne dodatkowe aromaty nie sa tu potrzebne.
Jedyny z piatki absolutow znany mi wczesniej. Jestem zaskoczony, bo poprzednio wcale mi nie smakowal - obecnie odbieram same wrazenia pozytywne :shock: . Mozliwe, ze kupiony wczesniej absolut byl nieco inny, lub moja percepcja nie byla dosc wyrafinowana (jak obecnie po testach t d'm for pipe :lol: )

Ocena: 9/10

Tobacco absolute „GARUDA”
Tested on: T3S BCC i DC, Kayfun Lite, Taifun GS - silica fiber; cotton - twisted wire micro coil; 1,3 - 2,5ohm
Concentration 2%

Definitely useful as a mixer to tobacco blends – neutral in the taste tobacco with slight sweetness in the background… In the 2% concentration is great itself, to direct vape – none additional flavours are needed here. Only one of five absolutes, which I knew earlier. I’m surprised because previously it didn’t tatse me at all – now I have only positive feelings. Perhaps flavour bought earlier was a bit different or my perception wasn’t too much sofisticated (as now after the test t d’m for pipe).
Mark: 9/10

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2014, o 12:02 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 13:45
Posty: 246
ABSOLUT TYTONIOWY "GARUDA"
Czas dojrzewania:20+ dni
Testowane na: iClear16 Dual Coil , RG200 microcoil
Baza VPG
Ocena jakości aromatu: 9/10

Uwagi: Musze przyznać ze obok Virgini to jeden z moich faworytów w testowanych przeze mnie absolutach ,świetnie nadaje się do samodzielnego wapowania w stężeniu 10-15kr ml jak i do wzbogacenia mieszanek tytoniowych, nadając im wyrazistości i zwiększa produkowana chmurkę ;) godny polecenia.

*ułan*


TOBACCO ABSOLUTE „GARUDA”
Time of steeping: 20+ days
Tested on: iClear16 Dual Coil , RG200 microcoil
Base VPG
Assessment of flavours quality: 9/10

Remarks: I must admit that apart from Virginia it’s one of my favourite among tested absolutes. It’s perfect for all day vape in the 10-15 drops concentration and also [is perfect] to enrich tobacco blends, giving them diwstinctness and improves the cloud. Worthy recommendation.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL