FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 01:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

OCENA ABSOLUTU TYTONIOWEGO "CUBA CIGAR"
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 5%  5%  [ 1 ]
7 29%  29%  [ 5 ]
8 29%  29%  [ 5 ]
9 23%  23%  [ 4 ]
10 11%  11%  [ 2 ]
Liczba głosów : 17
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 gru 2013, o 20:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2013, o 20:57
Posty: 295
Lokalizacja: Česká republika, Kolín
Zapach bursztynowo z ciężkim, słodkim zapachem tytoniu.
Miesza się 06 listopada 2013 w PS 7 kp/10 baza, liqiud tylko z bardzo lekkim smaku maggi?
Degustacja 17 listopada 2013 i uzupełnione na 14kp/10 ml.
Degustacja 03 grudzień 2013. Prawie przezroczysta ciecz o łagodnym smaku ciemnej tytoniu.Miły, dyskretny, ale słodki tytoń.
Moja ocena: 7/10
Na degustacji używam ściekową zremasterowane miedzi (Bully) atomizer Nanoclear przyczepność vamo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2013, o 20:45 
Offline

Dołączył(a): 3 gru 2013, o 19:52
Posty: 22
Absolut Cigar kubańskiego tytoniuTestováno na SVD, iTaste Kanger ProTank-Ekowool krzemionką 2, 0 mm, 0, 18 mm Kanthal 2Ω przyczepność mechaniczną The Snake Bith, atomizer LX systemu Genisis, Super drobnych oczkach do 400, kanthal 0, 25 mm-1.2 ΩTestovací-Inawera moc dym Při badania, przyszli i ilość dawki 10 ml bazowego 10 do 15 kropli smaków. Bardzo silne i ciężkie tytoniu. W 10 kropli dla mnie stał się téměř nepoužitelný. Większa ilość smaków spowodowały, że ból gardła jak prawdziwe cygara. Może przez mieszanie z niektórych owocowy smak wydawało mi się, byłoby właściwe.
Moja ocena 6/10


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2013, o 19:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Witam. Tak jak wcześniej pisałem, po "szalonych" testach z różnymi bazami, przyszła pora na poważne testy absolutów.
Testy przeprowadziłem na sznurkowcach (T3, vivi mini CC) oraz na meshu (AGA-T2 - grzałka ~1 Ohm). Mieszanka dojrzewała długo bo ponad 25 dni.
Najlepsza mieszanka wyszła przy 20kr na 10ml. Bardzo mocny tytoń. Wyczuwanlana delikatna nuta cedru. Lekko słodkawy. Samodzielnie tylko dla twardzieli, ale jako dodatek do innych aromatów świetne uzupełnienie tak zwanego ciała. Myślę, że dodany do S'Camel czy Am4y może zrobić różnicę. Według mnie nie należy traktować go jako samodzielny aromat (chociaż ja znajduję przyjemność w jego wapowaniu, ale jak pisałem wcześnie - tylko dla twardzieli 8=)), ale jako dodatek do naszych mieszanek. I w takim duchu daję mu ocenę 9 na 10. Powód - dobre odwzorowanie cygara i duży potencjał do mieszania z innymi aromatami.

Hello. As I was writing earlier after „crazy” tests with different bases it’s time to seriously test the absolutes. The tests were conducted on strings (T3, vivi mini CC) and on a mesh (AGA-T2- heater -1 ohm). The mix was steeping for over 25 days.
The best mix was with 20 drops on 10 ml. A very strong tobacco. One can feel a delicate note of a cedar. Slightly sweet. Independently only for tough guys, but as an addition to the others flavors perfectly replenishes the so called body. I think that added to S’Camel or Am4A can make a difference. For me it doesn’t be treated as an independent flavor (however, I find the pleasure in vaping it but as I was already writing, only for tough guys) but as an addition to the others mixes. And in this kind I give it 9 on 10. Reason – good reflection of a cigar and a big potential for mixing with the others flavors.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 paź 2014, o 09:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
ABSOLUT TYTONIOWY "CUBAN CIGAR"
Niezaprzeczalnie przydatny do sporzadzania mieszanek tytoniowych, mocny, aromatyczny tyton z lekka slodycza...
ale w stezeniu 2% jest wspanialy sam w sobie, do bezposredniego wapowania - zadne dodatkowe aromaty nie sa tu potrzebne.
Ocena: 8/10

TOBACCO ABSOLUTE „CUBAN CIGAR”
Definitely handful as a mixer for making tobacco blends, strong, aromatic tobacco with slight sweetness…but in the concentration 2% is great itself to vape – none of the flavours are needed here.
Mark: 8/10

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2014, o 11:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:43
Posty: 477
Lokalizacja: Chełm
Absolut tytoniowy "CUBAN CIGAR"
Stężenia próbek (gtt)/(ml) 15gtt /10ml
Baza (mg): VPG
Czas dojrzewania: 20 dni i więcej.
Testowane na: Kayfun Lite.
(Krótki)opis mieszanki/wrażenia smakowe:
Mieszankę wykonałem w jednym stężeniu wzorując się na opisach kolegów, którzy przetestowali ten dodatek dużo wcześniej i opisali wrażenia w niniejszym temacie.
Podobnie jak przy innych absolutach lub aromatach przyjemność z wapowania uzyskamy po obfitym posiłku. Dłuższa sesja z tym absolutem i głębokie zaciągnięcia pozwalają dopiero wychwycić jego prawdziwy smak i moc.
Smak zbliżony bardziej do analogowego papierosa niż cygara. Z cygara wyczułem niestety tylko podobną słodycz z pieprzową nutką a to dla mnie za mało abym mógł uznać ten absolut jako cygarowy.
Namiastkę cygara uzyskamy dopiero po dodaniu kilku kropel aromatu "Classic Cigar".
Nadaje się również do wapowania bez dodatków innych aromatów choć jak dla mnie na dłuższą metę mógłby stać się nudny.
Zapach neutralny dla otoczenia.
Dostaje ode mnie 9/10 pkt

Tobacco absolute „CUBAN CIGAR”
Concentration of samples (gtt) / (ml): 15 drops/10 ml
Base (mg): VPG
Time of steeeping: 20 days and more
Tested on: Kayfun Lite
(Brief) description of the mix/taste’s impressions:
I prepared a mix in one single concentration taking as an example my mates descriptions, who had tested this addition much earlier and described in the present topic.
Similarly to others absolutes or flavours the pleasure of vaping we’ll have after a substantial meal. Longer session with this absolute and deep inhalations will let us have a real taste and power.
Taste closer to a regular cigarette than a cigar. Of cigar I recognized only similar sweetness with a pepper note and it’s too little for me to classify this flavour as cigar one. Substitute of cigar we’ll have only after addition of a couple of drops of „Classic Cigar” flavour.
It can be suitable to vape without adding others flavours however, it can become boring for me in the long run.
Smell is neutral in the room.
I rate it with 9/10 points.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2014, o 12:43 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 13:45
Posty: 246
Absolut tytoniowy "CUBAN CIGAR"
Czas dojrzewania:20+ dni
Testowane na: iClear16 Dual Coil , RG200 microcoil
Baza VPG
Ocena jakości aromatu: 8/10

Uwagi: Aromat jak najbardziej nadaje się do wzbogacania mieszanek o „analogowego kopa”, dość ciężki w samodzielnym wapowaniu jak dla mnie, ale 5kr w polaczeniu z aromatem 555 nadało mu to cos co z chęcią wapowalem przez cały dzień, dominuje nad delikatnymi aromatami.
*ułan*

TOBACCO ABSOLUTE „CUBAN CIGAR”
Time of steeping: 20+ days
Tested on: iClear16 Dual Coil , RG200 microcoil
Base VPG
Assessment of flavours quality: 8/10

Remarks: The flavour is suitable to enrich mixes of a „regular hit”, quite heavy to a standalone vape for me but 5 drops in a combination with 555 flavour gave it something I liked to vape all day. It’s dominating over delicate flavours.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL