FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 10:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

OPINIE O DARK TOBACCO
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 6%  6%  [ 1 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 20%  20%  [ 3 ]
7 33%  33%  [ 5 ]
8 6%  6%  [ 1 ]
9 6%  6%  [ 1 ]
10 26%  26%  [ 4 ]
Liczba głosów : 15
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 lis 2013, o 23:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 15:18
Posty: 112
Lokalizacja: Gubin
inawera napisał(a):
Ja sobie "zasmrodziłem" 10 ml. mojego ulubionego e-liquidu (s'camel z lukrecją) jedną kroplą tego wyciągu. Po wymordowaniu połowy butelki dolałem "swojego" płynu. Nie zdążyło się przemieszać ale efekt był już inny. Zauważyłem że łatwiej można się napalić (nie mylić z sexem)

Po otwarciu buteleczki z aromatem od razu poczułem znany smak z początków mojego e-palenia. Większość "tzw. liquidów tytoniowych" miało ten zapach. Wiedziałem czym to pachnie i zrobiłem próbki od 4-7kr. Dla upewnienia się, że nie pomyliłem się, nalałem do AGUSI ok. 1ml próbki z 5kr i do tej pory czuję ten smak, mimo płukania i 2x tankowania. Chyba będę musiał zmienić mesha i wszystkie uszczelki, aby się tego pozbyć :evil: .
Pomimo, że jestem fanem tytoniówek, to akurat od tego smaku zawsze uciekałem, ale wiem, że są fani bazy Uniwersalnej, więc i aromat im podpasuje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2013, o 23:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Cytuj:
Andrzej już jest po zaduszkach!!!!!
Próbki ż 6 i 8 kroplami to ty lepiej nie próbuj.
Do próbki z 4 kroplami podchodź jak saper do niewybuchu.
Próbka z dwoma kroplami mnie by powaliła.
To jest chyba za bardzo stężone. Nawet po powąchaniu zapach pod nosem utrzymuje się przez kilkanaście minut.
Uważajcie wszyscy.
Tym razem piszę to całkowicie poważnie.

Etamm poki nie sprawdze to nie uwierze. Koledzy pisza ze cos ten aromat pachnie "nie teges".
Nie wiem kataru nie mam ,pijany nie jestem ale ja nie mam nic do zarzucenia zapachowi.
Wlasnie teraz mam pod nochalem ten aromat az zdjalem ten dozownik i fakt nie jest to zadna wisnia, truskawka czy mieta ale nie jest to tez jakis przerazajacy aromat. Fakt faktem ze czuje cos innego.
Nie dalo mi spokoju poszlem do zony ( w zyciu nie miala w ustach analoga ) mowie "niuchaj" i mow mi co to jest.
Pierwsza jej odpowiedz ze to jakies lekarstwo ? , "nicha" dalej nastepna jej odpowiedz ze to jest anyż ?

Obadam po to jest test aby przetestowac ,umrzec chyba nie umre *BOJE SIE*

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 lis 2013, o 00:32 przez AndrzGdz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2013, o 00:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Właśnie otwarłem flaszeczkę 'Darka Tabaczyńskiego' (Irku - dzięki za przesyłkę!) i niucham...
A co Wy tak robicie w pory? :o ;) :mrgreen:
Pierwsze wrażenie to taki lekko 'podrasowany' Tob.Symphony.

Jak już kilkakroć pisałem - lubię te 'Universalne Bukiety' - więc z mniejszą obawą podejdę do tematu,
jednak przy rozlewaniu zachowam wstrzemięźliwość w dozowaniu, chociaż coś powinno się wyjaśnić po rozrobieniu i skosztowaniu 'pilota' (próbki dla niecierpliwców).

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lis 2013, o 21:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 paź 2013, o 23:02
Posty: 15
Lokalizacja: pomorskie
Dla mnie rewelacja!
Dobra, smaczna , pełna głębi tytoniówka.
Pomimo ostrzeżeń o mocy :), zrobiłem sobie:
30 ml VPG + 30 kr.
Bajka, Bajka, Bajka.
Tak mi smakuje,że chyba poranną kawę będę sobie nim zakrapiał :P

Na pewno będzie u mnie jako podstawowy aromat.

Co jeszcze wymodziłem:
30 ml VPG + 22 kr +8 kr Vanilia
Miodzio.

Ogólnie: *good* , tj.10 pkt
Polecam.


Ostatnio edytowano 18 lis 2013, o 22:56 przez egg24, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lis 2013, o 22:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2013, o 18:14
Posty: 103
Zrobione próby Dark Tobacco z bazą VPG i z bazą Virginia.
I tak: na VPG optymalnie dla mnie 8 kr/10 ml, z bazą Virginia 7 kr/10ml. Jednak doprawienie smakową bazą wzbogaciło bukiet. Aromat tytoniowy, jednak ma w sobie coś męczącego. Chyba nie mógłbym wapować Dark Tobacco na co dzień. Trzeba będzie popróbować mix DT z innymi aromatami.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2013, o 21:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Rozrobiam ten aromat na bazie VPG ,na 10 ml bazy poniżesze proporcję
nr.1 - 4 krople,
nr.2 - 6 kropli,
nr.3 - 8 kropli,
nr.4 - 10 kropl
Nie wiem czemu ale ten aromat zalatuję mi zmywaczem do paznokci,w jakiej by nie był proporcji czuję ten zapach.Jak dla mnie zbyt aromatyzowany.W żadnej z próbek mi nie smakował.Ale napewno znajdzie swoich zwolenników,bo faktycznie od bazy Uniwersal nie odbiega wcale .Rozrobiłam na nim owocówkę i wylałam zmienił jej smak diametrycznie na jej niekorzyść.Niestety ten aromat to nie moja bajka.Pozdrawiam ;)
Ps.Nie dam oceny bo bazy uniwesalnej nie lubiłam nigdy :?

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2013, o 23:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
DARK TOBACCO.

Z racji wcześniejszego ostrzeżenia przez Irka odnośnie dozowania, podszedłem do tematu w ten sposób, że rozrobiłem w 5 próbkach od 1-5 kropli na 10 ml bazy VPG. No i oczywiście powstały też próbki gdzie nie dolewałem do swoich już rozrobionych ulubieńców tylko stworzyłem nowe: Am4A i S'Camel + po 1 kropli tytułowego aromatu na tej samej bazie.
Aromat z butelki nie przypadł mi do węchu, mocny i taki jakiś anyżowy... Może się mylę ale to właśnie wyczuwam (być może to nawet nie to, bo niewiele miałem do czynienia z anyżem, ale tak też wyczuwają moje kobiety).

Idąc tropem 5 próbek (chili tak jakby gotowego lq, w zapachu wszystkie jakby mocno aromatyzowane), ta która do mnie przemówiła to ta z 4 kroplami. Te wcześniejsze były za "słabe" a ta ostatnia już miała za dużo aromatu jak dla mnie i była odrobinę męcząca.

Jeśli zaś chodzi o moich ulubieńców, to muszę stwierdzić, że ta kropla może nie psuje lq ale też nie daje jakiegoś lepszego posmaku. Zarówno Am4ę jak i S'Camela odrobinę wyostrzyło. Nie miałem nigdy do czynienia z "Uniwersalką", więc nie mam odniesienia do samej bazy.

Jak dla mnie (a jest to tylko moje subiektywne odczucie i nikt nie musi się z nim zgadzać ;) ) aromat nie jest taki zły, ale trzeba się z nim umiejętnie obejść i dodać tam gdzie będzie się dobrze komponował. Będę go jeszcze testował, może razem z innymi smakami (np. mentholem) a nóż widelec coś z niego jeszcze wyjdzie :)
Moja ocena 6/10

Test odbył się na bazie VPG. Próbki zostały rozrobione 4.11.2013r. (>10 dni)
Sprzęt: atomizer RDA 1,7Ω na napięciu 3,5v i EVOD BCC 1,8Ω na napięciu 3,6v

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lis 2013, o 11:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
DARK TOBACCO

Probki sporzadzone 04/11/2013.
Test przeprowadzony w dniu 21/11/2013/
Zasilanie - MOD Nemesis ( aku laptopowe typ 18650 ) + atomizer bezmostkowy.
Kazda probka zakrapiana 3 serie po 5 kropli co daje okolo 20 zaciagnięć na kazdą probkę.

Baza Virginia 12 poj 10 ml.
Sporzadzone probki z 2 , 4 , 6 , 8 kroplami absolutu DARK TOBACCO
Ocena;
Kazano ostroznie wiec zaczynam o 2 kropli,
Pierwsze zaciagniecie i cos na smak maggi. Po kilku nastepnych maggi zanika.
Moc, chmurka jak najbardziej zacne. Wydaje mi sie ze ciutek ale to ciutek drapie w gardło.
Posmak tytoniu.

Probka z 4 kroplami za bardzo sie nie rozni od z 2 kroplami.

Ide na calosc probka z 8 kroplami.
Znowu pierwsze zaciagniecie i jakis nie wiem jak napisac posmak.
Drapie w gardlo podobnie jak probka 2 krople, wielkiej roznicy przy 8 kroplach nie zauwazylem.
Moje odczucie ze probka z 8 ma bardziej "kop".

Az tak wielkim specem nie jestem ale podejrzewam ze absolut TARK TOBACCO umiejetnie dozowany stworzy dobry liquid.
Nie mam takiego laboratorium aby sporzadzic kilkadziesiat roznych probek na roznych bazach. To jednak potrzeba mnostwo czasu , cierpliwosci i zacięcia aby wydobyć finalny produkt w postaci Liquidu.
Dla waperow lubiacych tytoniowe liquidy chyba to jest to coś.
No ale to trzeba wlasnorecznie sporzadzić bo odczucia kazdego moga byc inne , tak jak np.kolega dziq pisze ze wydaje mu sie posmak anyżu a ja nic takiego nie wyczułem.

Jutro ocen cdn tzn DARK TOBACCO ale na bazie VPG.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lis 2013, o 13:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Kurcze nie moja bajka...jak jestem fanem tytoniówek, to ten posmak i zapach kompletnie mi nie podchodzi.
Nie lubię bazy Uniwersal...pamiętam jak na pierwszych naszych testach Żona miała tą bazę i drażnił mnie nawet zapach wapowanych mieszanek zrobionych na tej bazie przez Żonę. Minęło sporo czasu, myślałem, że może w moim "smakowaniu" coś się zmieniło, ale jednak nie...
Dark Tobacco to smak BTU, w zależności od ilości dodanego absolutu do bazy VPG mniej lub bardziej intensywny.
Na początku rozrobiłem próbki po 4,6,8 10 kropli na 10 ml bazy, każda była zbyt intensywna, dolałem ponownie bazy, ale nawet w stężeniu 2kr absolutu/10 ml VPG, smak mi nie odpowiada, jest w nim coś co mi przeszkadza.
Mieszanki sporządzone z dodatkiem Absolutu Dark Tobacco (nawet w małych ilościach) również mi nie smakują.przeszkadza mi ta specyficzna woń, nawet nie wiem do czego ją porównać :)
Wiem,że baza BTU ma wielu swoich wielbicieli, więc i testowany absolut znajdzie na pewno zwolenników.
To chyba jeden z tych smaków, który albo się kocha albo nienawidzi ;)
W moim waperskim menu jednak nie zagości...
Pozdrawiam.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lis 2013, o 14:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Mi tam smakuje, nawet bardzo. Sporządziłem na bazie VPG, 2kr/10ml chyba najbardziej mi podchodzi, smak słodkości z czymś co w jakiejś mierze przypomina maggie. Wracam do niego regularnie pomiędzy testami teraz *yahoo*

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL