FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 23 maja 2024, o 01:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 sie 2010, o 13:12 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
E-LIQUID "ORIENTAL"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2010, o 15:35 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2010, o 18:07
Posty: 57
Druga tura, pierwszy dzień testów, w pracy nuda więc z ciekawości odpalam oriental. Deja vu... I sobię myślę, albo ten pan Irek coś pokićkał, albo robi test wiarygodności testera. To gdzieś już było...

1- Ni to zielona herbata, ni Don Hill, ni gliceryna potraktowana na rozcieńczenie destylatem pieprzu tureckiego. Ale pali się przyjemnie, nawet taki lekko analogowy subtelny smak ma. Dla mnie to Don Hill rozcieńczony wyciągiem z pieprzu i jakiegoś drewna, dla Daro drewnianej fajki po Dziadku. Przyjemny lekko korzenno-garbnikowy smaczek. Zero słodyczy, którą rzygam po swoich olejkach... No ale próbki trzy więc jedziemy dalej...

2- Wzmocnione uczucie Don Hilla, w pozytywnym tego słowa znaczeniu i zielonej herbaty. Uwaga! Zaraz kichnę! I kichnąłem, ostrzegałem. Pieprzny aromat z tym cholernym alkaloidem pewnie... Kręci w nosie, potem w głowie, a z kichnięciem wypluwasz połowę mózgu. Nie nadaje się do dłuższego palenia.

3- A idźcie z tym w...

1-ka jest bardzo pozytywna, potem pewnie przyjdzie przyzwyczajenie i chętni będą na coś mocniejszego. Jeśli dobrze czułem, green tea, to jest jej stanowczo za mało i liquidem rządzi to drewienko z Don Hill`a, a potem rządy obala pieprz i jego świdrująca moc. Jeśli znajdzie amatorów, a podreślam iż może to zbędna jest moc nikotyny high, bo nie wiem czy paliłem 18 czy 24 czy może 12mg/ml. Bije po głowie, poraża nos. Pejoratywnie traktuję olejek, ale jest naprawdę ambitny, dobry kierunek ku zerówkom i zacnemu kopniakowi, nie w gardło, a nos, głowę... Wspominałem o tytoniowości, czyżby absolute? ;) Pozostałe próbki są przesadzone, dwójka po pierwszym maszku podreśliła mi to czego szukałem w jedynce, a potem zaplułem ścianę tak mnie zakręciło w nosie. Number 3 to coś dla hardcorowców i maniaków tabaki President, choć zero tu mięty.

Masowa produkcja? Ryzykowne, ale nie przekreślałbym zupełnie tego smaku. Niech do niego dorosnę i wrócę za powiedzmy dwa dni...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sie 2010, o 22:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 17:37
Posty: 309
Lokalizacja: Miasto Książęce Płock
Nr próbki, źle lub dobrze, ocena liquidu, komentarz opisowy.

ORIENTAL
1 OK. 4+ Dobry Dobry liquid, bogaty smak, fajne odczucia. Ale to liquid nie dla mięczaków
2 Źle 3+ Słabiutki
3 OK. 4 Mocny, ale dobry
4 OK. 4+ Dobry
Wiem, wiem, nie było próbki nr 4. Ona powstała po zmieszaniu wszystkich trzech :mrgreen: Ocena jak dla nr 1.

_________________
Obrazek
Do testu wstępnie używam atomizerów Joye 510, 2,1 Ω, na mocy 6,0 W, baza 4 kr., drip.
Wapowanie końcowe to Taifun, 1,5 Ω, 8 W.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sie 2010, o 12:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2010, o 10:59
Posty: 22
Lokalizacja: Chorzów
Nie wiem dlaczego, ale liquid ten nie zrobił na mnie żadnego wrażenia.
Jest w nim coś orientalnego, jakiś posmak "korzenny" ale lekki IMO.
Daje się go wapować, wykończyłem wszystkie pipetki. Ale zaskoczony jestem opisem Vince.
Dobrze, że najpierw go vapowałem, a dopiero po fakcie przeczytałem recenzję :D

Nie odczułem też większych/zdecydowanych róznic pomiędzy próbkami.
Próbka nr 1 - Dobre, lekkie, leciutko wytrawne z korzeniem jakimś w tle DOBRE, ale słabe
Próbka nr 2 - NIEDOBRE, zbyt "rozwodnione" , ledwo czuję aromat
Probka nr 3 - NIEDOBRE, niewiele odbiega od nr 2 - minimalnie więcej smaku
Próbka nr 4 - ŚREDNIE, podobna do próbki nr 1

Jak dla mnie, żadnej rewelacji, no może gdyby bardziej "doaromatyzować"?
Liczyłem na bardziej orientalny smak (i gdzie ten pieprz od Vince?)

_________________
*waper*


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 wrz 2010, o 10:02 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 14:08
Posty: 531
Lokalizacja: Małopolska
Test drugiego rzutu - Oriental

1.Hm, leciutki powiew smaku korzennego w oddali z naciskiem na leciutki, dym i kop OK.
Właściwie to pali się dobrze ale konkretny smak słabo wyczuwalny.

2. Prawie nic nie wyczuwam, nie wiem czy już kubki smakowe do wymiany czy jak :)
Palić można ale beznamiętnie :)

3. Prawie podobna jak próbka nr 1 aczkolwiek da się wyczuć lekkie szczypanie w język, jak od papryki :D Dym i kop słuszny. Popykać sobie można.

Palić się da, ale dla mnie z aromatem orientalnym mało ma to wspólnego.
Z tych 3 próbek najlepsza chyba nr 1, aczkolwiek chyba to jeszcze nie to co powinno być.

_________________
Obrazek
Sklep VAPER-SHOP
Muzeum Elektronicznych Papierosów


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2010, o 03:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2010, o 00:40
Posty: 7
Lokalizacja: Tarnów
Oriental próbki 1 do 3

Nie najgorszy, w smaku przypomina gorzką herbatę i lekki dymek papierosowy

Próbka nr 1, im dłużej go paliłem tym bardziej mi smakował, taki light, suchym lekki przyjemny dymek, czasami fajnie łaskotał w gardełko
Próbka nr 2, podobna nutka jak w nr 1, ale trzeba się wczuć, super light jak nic.
Próbka nr 3, na pewno najbardziej aromatyczny z wszystkich próbek, mi nie smakował, czegoś tu za dużo, a może tej herbatki nie powinno się słodzić :lol:

Jeżeli będzie kiedyś produkowany chętnie do niego powrócę , ze wskazaniem na próbkę nr1 .


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL