FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 16:59

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 paź 2013, o 22:30 
Offline

Dołączył(a): 5 paź 2013, o 22:15
Posty: 32
Witam,to mój pierwszy post więc witam wszystkich!!! No więc nie jestem nowy w temacie aromatów inawery bo mieszam już z 2 lata albo i dłużej, ale głównie owocowe, bo miałem przykre doświadczenia z tytoniówkami, aż do kupienia aromatu cuba cigar i jego zapach jest idealny, czasami odkręcam aromat by się podelektować zapachem. Ale smak troche tu pusto i niepełno. A teraz znalazłem absoluty, tylko nie moge ich odszukać na stronie, i mam mętlik czy to co kupiłem to juz jest ten absolut czy aromat i w jakiej kategorii sa te absoluty??

PS. Panie Irku czy z tych nowych buteleczek bedą może 30ml.

_________________
BATERIE--->!VAMO V5, Lambo 4.0, i 5 zwykłych baterii eGo
PAROWNIKI--->KangerTech: ProTank I i II , Vivi Nova V3 i Liquinator DC
ULUBIONA BAZA--->VPG


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2013, o 22:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 15:18
Posty: 112
Lokalizacja: Gubin
W ankiecie na temat absolutu "GARUDA" Daro napisał: (tu jest całość wypowiedzi http://www.inawera.com/forum/viewtopic.php?f=77&t=2848#p7058)
daro napisał(a):
Dobrze komponuje się w różnego rodzaju mieszankach, nadając im głębię i niepowtarzalny posmak tytoniowy już przy 3-4 kroplach na 10 ml.

Zgadzam się w 100%.
Jako podstawowy i jedyny składnik powyżej 10kr/10ml bazy, a 3-5kr/10ml jako uzupełnienie innego aromatu.
Wszystkie próbki które robiłem jako dodatek do innego aromatu, w proporcjach 10kr podstawowego aromatu + 10kr absolutu, z założenia były z zawyżoną ilością absolutu, aby wyraźnie odczuć, jak zadziała absolut i w jakim kierunku wyewoluuje smak.
Ale od razu wiedziałem, że proporcje powinny być inne -tzn. mniejsza ilość absolutu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 paź 2013, o 14:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
Hello everybody. It has been a pleasure for me to try and test once again nre flavours. It's a pity i cannot take part in this discussion, anyway ill post below my opionions hoping it will be helpful for somebody.

Greetings from Italy!

I was very happy after i found out this new line of tobacco flavor is natural and direct extract from tobacco leaves, as too much ofter tobacco-like flavor consist in an artificial taste that claims itself to be the more close to tobacco as possibile, often with addictions of various aftertastes. So starting with smelling all the 4 bottles (by the way: Virginia,garuda,Cuban,oriental) I already knew that this will probably be a different deal, even in the mix-and-steep process.
I had indeed to change many many times dosage and let the mix steep for 3 weeks and more, hoping to have good results, but even after that I’m still thinking I’ve done something wrong regarding dosages. Starting from 6 drops per 9 ml I ranked up till 15 drops for 9 ml, as with some minor difference I’ve found all this flavours to be fairly week and the flavor in the mix not getting significally stronger even after a long steeping.
What do they taste like? I think it’s quite easy this time: apart from Oriental (of course very different from the oriental flavor inawera already has in store, tried and not enjoyed so much) that reproduces in my opionion the best narghilè (sisha) experience I had so far, the other three flavors are quite similar in their basic note: simply they taste like tobacco leaf. No aftertaste, no sweetness, no food flavor contaminations, no artificial addictions (at least tastewise). This fact makes this line totally not for everybody. Totally rough tobacco taste in your face, and nothing more. I had to admit after more than 9 months of vaping only, I’m starting to switch to non-tobacco flavors, so these for will not be my everyday vape for sure. Anyway it’s a Try for those people who still need analog equivalents and they’re not happy with most of the tobacco eliquids out there, especially in the European market.
Cuban Cigar 7/10– I smoked a few cigars in my life, and no Cuban at all, but I must admit this one is maybe the closest esperience to a cigar that I ever tried. But even tough the taste gives justice to its name, 15 drops per 9 ml are not enough. At this concentration the eliquid is very pleasant and balanced, but it totally need a lot more if the purpose of the user is to make a Cigar equivalent. I mean, at 15 drops could be and everyday vape for the user who likes its taste, not a cigar substitution.It will probably need double the strength. I’ll try in the next few days rasing up even more, even tough I’m not so much interested in this one
Oriental 8/10– A blast for me, and probably a blast for sisha lovers. Very week tough, as the dosage for me is more than 20 drops for 9 ml. Almost imperceptibly sweet, with its molasses note, this one for me is the top among the four. High nic and low wattage for this one is the best way to experience this one
Virginia 7/10– Green tobacco leaf. This is the best description I can give to this one. Soft, bitter plan flavor. A good alternative for analog smokers. I’m not sure I would have vaped it on a daily basis even in the beginning, when I was still attached to my old handrolling tobacco, but I consider this one better than many tobacco-like flavors on the market, that don’t give what they promise on the label. 15 drops seems to work, even tough I’m sure adding some more would not compromise the mix, maybe will improve it.
Garuda 7/10– Similar to Virginia, just drier. Reminds me of some blends of had rolling tobacco, dry and with no additives (American spirit for example). 15 drops give a fair amount of flavor in the mix, this is probably the one I will not change.

In conclusion I must say this flavours could be a potential street shoutout for people looking for this kind of sensations in electronic smoke. Many of you who are still in search for the analog equivalent in flavor could try some from this line, even if they’re not “gentle” flavors. It’s love or hate. I’ve loved some of them even if none would be a costant vape for me. If you enjoy rough tobacco and hate all that coffe,liquorice non-real-tobacco stuff you should try.

Witam wszystkich. To przyjemność dla mnie próbować i testować jeszcze raz wasze aromaty. Szkoda, że nie mogę wziąć udział w dyskusji, w każdym bądź razie zamieszczę poniżej moje opinie mając nadzieję, że będą dla kogoś przydatne.

Pozdrowienia z Włoch!

Byłem bardzo szczęśliwy odkrywszy tę nową serię aromatów tytoniowych, która jest naturalna i jest bezpośrednim wyciągiem z tytoniowych liści ponieważ zbyt wiele jakby tytoniowych aromatów posiada sztuczny smak. To stwierdza się samo przez się, że jest bardziej bliżej tytoniu jak tylko to jest możliwe, często z dodaniem różnych posmaków. Toteż zaczynając od zapachu, wszystkie 4 butelki (przy okazji: Virginia, garuda, Cuban, oriental) już wiedziałem, że to będzie prawdopodobnie inna okazja, nawet po procesie zmieszania i leżakowania.
W istocie musiałem zmienić wiele, wiele razy dawkowanie i pozwolić leżakować 3 tygodnie i nawet dłużej, mając nadzieję na dobre rezultaty, ale nawet po tym ciągle myślę, że coś źle zrobiłem jeśli chodzi o dawkowanie. Zaczynając od 6 kropli na 9 ml ja podniosłem dawkowanie do 15 kropli na 9 ml ponieważ z małymi różnicami uznałem wszystkie te aromaty, że są słabe i aromat w mieszance nie staje się znacząco silniejszy, nawet po długim leżakowaniu.
Jak one smakują? Sądzę, że jest to bardzo proste do oceny tym razem: oprócz orientalu (oczywiście bardzo różniący się od aromatu, który inawera ma na składzie, który próbowałem i nie cieszyłem się nim za bardzo), który najlepiej kopiuje moim zdaniem nargile (shisha), z jakim miałem dotąd do czynienia. Pozostałe trzy aromaty są całkiem podobne w swojej podstawowej nucie: one po prostu smakują jak liść tytoniu. Nie ma posmaku, nie ma słodkości, nie ma kontaminacji żywności aromatów, nie ma sztucznych dodatków (przynajmniej jeśli chodzi o smak). Ten fakt czyni tę serię całkowicie nie dla wszystkich. Całkowicie szorstki smak tytoniowy w waszą twarz i nic więcej. Muszę przyznać, że jedynie po ponad 9 miesięcznym wapowaniu zaczynam przerzucać się na nie-tytoniowe aromaty, toteż te aromaty nie będą moimi aromatami do codziennego użytku. W każdym bądź razie stanowią one próbkę dla ludzi, którzy wciąż potrzebują ekwiwalentów dla analogowych papierosów i nie są zadowoleni z większości tytoniowych e-liquidów, które są dostępne, zwłaszcza na europejskim rynku.
Cuban Cigar 7/10 – wypaliłem kilka cygar w moim życiu, ale zupełnie nie kubańskich, jednakże muszę przyznać, że ten aromat jest być może najbliższym doświadczeniem w stosunku do cygara jakie miałem. Pomimo tego smak usprawiedliwia jego nazwę, 15 kropli na 9 ml nie jest dość. W takim stężeniu e-liquid jest bardzo przyjemny i zbalansowany, ale całkowicie potrzebuje więcej jeśli jego celem jest oddanie cygarowego ekwiwalentu. Tzn. przy 15 kroplach może być dla codziennego użytku, dla tych, którzy lubią jego smak, a nie zastępstwo cygara. Być może będzie potrzebował zdublowania mocy. Spróbuję w przeciągu kilku dni zwiększyć jeszcze bardziej jego stężenie, pomimo, że nie jestem tak nim zainteresowany.
Oriental 8/10 – Jak dla mnie podmuch i prawdopodobnie podmuch dla miłośników shishy. Jednakże bardzo słaby ponieważ dawkowanie jest więcej niż 20 kropli na 9 ml. Prawie niezauważalnie słodki z nutą melasy, ten jest dla mnie najlepszy z testowanej czwórki. Wysokie stężenie nikotyny i małe zasilanie dla niego to najlepszy sposób na jego doświadczenie.
Virginia 7/10 – zielony liść tytoniu. To najlepszy opis, jaki mogę dać dla niego. Gładki, gorzki, pełny aromat. Dobra alternatywa dla palaczy papierosów analogowych. Nie jestem pewien czy wapowałbym go codziennie na początku kiedy byłem przywiązany do moich starych ręcznie kręconych tytoniówek, ale uważam go za lepszy niż wiele tytoniówek, które są na rynku, co nie oddaje tego co jest napisane na opakowaniu. 15 kropli wydaje się, że się sprawdza, pomimo, że ja nie jestem pewien, że dodanie jeszcze kilku nie stanowiłoby kompromisu dla mieszanki, a być może polepszyłoby smak.
Garuda 7/10 – Podobna do Virginii, tylko bardziej wytrawna. Przypomina mi pewne mieszanki ręcznie zwijanego tytoniu, wytrawna bez dodatków (Duch amerykański na przykład). 15 kropel daje dobrą ilość aromatu w mieszance, to jest prawdopodobnie aromat, którego nie zmienię.

Konkludując muszę powiedzieć, że te aroamty mogą być potencjalną alternatywą dla ludzi poszukujących takich wrażeń w elektronicznym paleniu. Wielu z was, którzy ciągle poszukują ekwiwalentu dla papierosa analogowego mogą wypróbować aromaty z tej serii, pomimo że nie są one „miłymi” aromatami. To miłość albo nienawiść. Pokochałem kilka z nich pomimo, że nie są dla mnie do ciągłego wapowania. Jeśli lubicie szorstkie tytoniówki i nienawidzicie wszystkie kawowe, likierowe, nie prawdziwe tytoniówki powinniście je spróbować.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2013, o 08:07 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 08:02
Posty: 245
Zamieszczam recenzję jaką opublikował użytkownik antwilk1981 na forum UK vapers:

hi

First off i want to thank Inawera for the chance to do this review and as this was my first time mixing my own i wanted to get it right before posting my reviews. All the flavours have been steeping for 2 weeks and were tested on a IGO L.

AM4A

I found this quite strong at anything over 6 drops but it has a nice flavour if you like aniseed. I could see this being a good all dayer for the aniseed fans.

Cuban

I really like this at 12 drops really nice strong tobacco notes. Also i mixed it at 4 drops with 4 drops of dark tobacco and 2 drops each of caramel, Bavarian Cream and coconut made a really nice RY4 type liquid definitely one i could vape all day.

Dark Tobacco

Found this worked best at 10 drops for my i really liked this on its own and i get a nice unfiltered cigarette flavour kind of like a woodbine/park drive.

Virginia

Another nice vape at 12 drops i get a slight ashy, floral taste which i really enjoyed. I would go back to this one again.

Oriental

I didn't really get anything with this until about 18 drops and it wasn't tobacco it was sweet. I think this would work best at rounding out other tobacco flavours.

Garuda

I didn't get along with this one and found it slightly harsh tasting at 15 drops and i didn't really get any flavour below that???
Not one for me but i am sure someone will like it.

Overall my favorites are the Cuban, Virginia and Dark tobacco.

Cheers

Ant

Cześć
Przede wszystkim chciałem podziękować Inawerze za możliwość napisania tej recenzji, a ponieważ to był pierwszy raz kiedy mieszałem samemu składniki to chciałem, aby wszystko dobrze poszło przed tym jak napisze recenzję. Wszystkie aromaty leżakowały 2 tygodnie i były testowane na IGO L.

AM4A

Uważam ją za całkiem mocną powyżej 6 kropli, ale ma miły armoat jeśli lubicie anyż. Wyobrażam sobie, że ona może się nadawać do całodziennego wapowania dla fanów anyżówek.

Cuban

Naprawdę lubię to na 12 kroplach, naprawdę miłe, mocne nuty tytoniowe. Ja również zmieszałem go z 4 kroplami dark tobacco i 2 kroplami z każdego aromatu: karmel, Bavarain Cream i orzech kokosowy, co sprawiło naprawdę miły RY4 typ liquid, który mogę definitywnie wapować cały dzień.

Dark Tobacco

Uważam, że jak dla mnie ten absolut najlepiej się sprawdza na 10 kroplach i otrzymuję miły, nie przefiltrowany aromat papierosa w rodzaju woodbine/park drive.

Virginia

Kolejne miłe wapowanie na 12 kroplach dostaję odrobinę popiołowego, kwiatowego smaku, który naprawdę lubię. Powrócę do niego ponownie.
Oriental

Naprawdę nie otrzymałem nic specjalnego z tym absolutem aż do 18 kropli i to nie był tytoń, to było słodkie. Sądzę, że ten absolut najlepiej się sprawdzi zaokrąglając inne tytoniowe aromaty.

Garuda

Nie podoba mi się ten absolut i uważam, że jest trochę szorstki próbując 15 kropel, a poniżej tego nie otrzymałem żadnego aromatu??? Nie dla mnie, ale jestem pewien, że ktoś go polubi.

Ogólnie rzecz biorąc moimi faworytami są Cuban, Virginia i Dark tobacco.

Pozdrowienia

Ant


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 gru 2013, o 09:21 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 08:02
Posty: 245
Zamieszczam poniżej recenzję jaką napisał użytkownik Blackhack na forum UK Vapers:

I'm a bit late with this, but my time these days is a bit limited, I have to say that I like my tobacco flavours on the stronger side so the batches I made up were with 20 drops per 10 ml Steeped for a couple of weeks.....Roughly a 10% mix vaped with a vision spinner @ 3.3 watts

Here's what I thought of them, Please keep in mind that everyone's taste is different and these views are my own.

Oriental....20 drops per 10ml
A nice light dryish type of vape..Certainly a tobacco flavour and a certain smoothness to it....could be a nice chilled out type of vape after a meal, but not a strong enough flavour for me...

Virginia......20 drops per 10ml
Very nice, I really liked this, It is one of the most authentic tobacco flavours I've ever tried, Light on the flavour but with a nice throat hit, I could possibly use this as an ADV

Garuda.....20 drops per 10ml
Not much in the way of flavour on the inhale, but a nice aftertaste on the exhale....pleasant enough, but I think it needs something else added to make it stand out a bit

Dark tobacco....20 drops per 10ml
Now this is lovely, very reminiscent of a cigar/pipe/coffee blend, with something else, almost a brandy undertone, a complex flavour which if used for a base mix would be a fantastic start to a personal e-juice.
I know that personal tastes vary, but this is in a class of it's own as far as I'm concerned, One I would have no hesitation in recommending to others.

Cuban cigar.....Again 20 drops per 10ml
Not really much to say about this, it tastes of cigar, whether it's Cuban or not I cant tell, cigar's were never a habit of mine in the past, so I'll leave that to those who like cigars as to whether or not it tastes "Cuban"

Many thanks to Inawera for the free samples and the chance to review tchem

Trochę jestem z tym spóźniony, ale ostatnio mam ograniczony czas. Muszę przyznać, że lubię moje tytoniowe aromaty z mocniejszej strony toteż próbki, które przygotowałem były z 20 kroplami na 10 ml. Leżakowały kilka tygodni… Około 10% mieszanki wapowałem na vision spinnerze na 3.3 wat.
Oto co o nich sądzę. Proszę pamiętać, że każdego smak jest różny, a te spostrzeżenia są moje własne.

Oriental… 20 kropli na 10 ml
Miły, wytrawny typ wapowania. Z pewnością tytoniowy aromat z pewną gładkością… Byłoby miło wapować po posiłku typ wyluzowany, ale nie dość silny aromat jak dla mnie…

Virginia… 20 kropli na 10 ml
Bardzo miły, naprawdę lubię go. To jeden z najbardziej autentycznych aromatów tytoniowych, które próbowałem. Lekki aromat, ale z miłym kopem w gardło, mógłbym go pewnie używać jako do całodniowego wapowania.

Garuda… 20 kropel na 10 ml
Nie wiele w stronę aromatu, gdy się go wdycha, ale miły posmak na wydechu… dość przyjemny, ale sądzę, że on potrzebuje czegoś innego do dodania, aby się wyróżniał trochę.

Dark tobacco… 20 kropli na 10 ml
Teraz to jest uroczy aromat, bardzo przypominający cygarowe/fajkowe/kawowe mieszanki z czymś jeszcze, prawie z nutą brandy. Złożony aromat, który jeśli będzie użyty jako bazowa mieszanka będzie fantastycznym startem dla własnego e-soku. Wiem, że osobiste smaki różnią się, ale ten jest klasą dla samego siebie o ile się orientuję. Nie miałbym żadnych wątpliwości, aby polecić ten aromat innym.

Cuban cigar… Ponownie 20 kropli na 10 ml
Niewiele mam do powiedzenia o nim, smakuje jak cygaro. Czy jest to kubańskie cygaro nie mogę powiedzieć ponieważ nie miałem nigdy w zwyczaju je palić, toteż pozostawię to tym, którzy lubią cygara, aby zdecydowali czy jest to czy nie smak „kubańskich” cygar.

Wiele podziękowań dla Inawery za gratisowe próbki i możliwość ich zrecenzowania.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2013, o 08:11 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 08:02
Posty: 245
Poniżej przeklejam opinię użytkownika amitron z forum UK Vapers:

OK here are my thoughts:

was given these concentrates free for review courtesy of Inawera to whom I am very grateful for giving me the opportunity to test them.

All mixes were made to the ratio of 15 drops to 10ml as recommended on the Inawera website apart from the AM4A which was 2 drops to 10ml as per the website. They were left to steep for 3 weeks before I tested them out in various attys before a final test in a dripper for the purposes of this review.

1. Dark Tobbaco - This is a very rich tobbaco like taste with a sweetness and coffee like undertones to it. Not one of my favourites but then I was never fond of dark rolling tobbaco.

2. Oriental - This was very leafy and cig like with a dryness reminscent of the smell of a full cigarette packet, very woody sweet and aromatic. One of my favourites from the range.

3. Garuda - Very similar to the oriental I thought. Again very woody and aromatic with a dryness akin to analogue cigarettes.

4. Virginia - I found this very weak at the concentration and was the mildest of the concentrates here. I found this very ashy tasting but subtly aromatic and as someone who mixes tobbaco flavours could see this being used to round off existing tobbaco flavours in a blend.

5. Cuban Cigar - My favourite of the 6 flavours this really does taste like a cigar but at the same time is not overpowering. Out of all the range I found vaping this on its own the most satisfying.

6. AM4A - This is not part of the tobbaco absolute range but was sent as a bonus for review. I'll start by saying its not something I liked personally but noticed other reviewers quite enjoyed it. Its quite sweet and dry and I picked out caramel and dark chocolate notes.

In conclusion the absolute concentrates really come into their own when used with other concentrates to create new tobbaco blends. The virginia in particular I found could mix with practically any of the tobbaco flavours I vape on a regular basis. The cuban cigar was astounding and I could happily vape that on its own. I'm sure as I experiment more some of this range will become an invaluable part of my mixing arsenal. Its great that specialist concentrates like these have become readily available in Europe so hats off to Inawera.

OK oto moje przemyślenia:

Dostałem te koncentraty za darmo w celu zrecenzowania dzięki uprzejmości Inawery, której jestem bardzo wdzięczny za danie mi możliwości przetestowania ich.

Wszystkie mieszanki były sporządzone z 15 kropli na 10 ml jak poleca się na stronie Inawery oprócz Am4y, dla której było 2 krople na 10 ml jak [polecane jest] na stronie. Pozostały do leżakowania przez 3 tygodnie przed tym, jak ja je zacząłem testować w różnych stężeniach przed końcowym testem na dripperze w celu tej recenzji.


1. Dark Tobbaco – To jest bardzo bogaty tytoń, smakuje jak słodycz i kawy nuty do tego. Nie jest moim faworytem, ale ja nigdy nie byłem zwolennikiem ciemnego, zwijanego tytoniu.

2. Oriental – Ten [absolut] był bardzo liściasty i fajkowy z wytrawnością przypominającą zapach pełnej paczki papierosów, bardzo drewniana słodycz i aromatyczna. Jeden z moich ulubionych z tej serii.

3. Garuda – Sądzę, że bardzo podobny do orientalu. Ponownie bardzo drewniany i aromatyczny z wytrawną nutą, podobny do analogowych papierosów.

4. Virginia – Uważam ten [absolut] za bardzo słaby w [takim] stężeniu i jeden z łagodniejszych z tych koncentratów. Uważam, że jest on bardzo popiołowy w smaku, ale subtelnie aromatyzowany i jak ktoś, kto miesza tytoniowe aromaty może zauważyć, że ten [absolut] jest używany do zaokrąglania istniejących tytoniowych aromatów w mieszance.

5. Cuban Cigar – Mój ulubiony z 6 aromatów, on rzeczywiście smakuje jak cygaro, ale jednocześnie nie jest przytłaczający. Spośród wszystkich w zakresie, w jakim ja je uważam wapowanie jego samego jest najbardziej satysfakcjonujące.

6. AM4A – Ten nie jest częścią tytoniowych absolutów, ale został wysłany jako bonus dla zrecenzowania. Zacznę od tego, że to nie jest coś, które ja lubię osobiście, ale zauważyłem, że inni recenzenci całkiem go polubili. Jest całkiem słodki i wytrawny, a ja zauważyłem nuty karmelu i gorzkiej czekolady.

Konkludując absolutowe koncentraty wchodzą naprawdę w coś dla siebie, gdy są używane z innymi koncentratami, aby stworzyć nowe tytoniowe mieszanki. Zwłaszcza virginię uważam, że mógłbym regularnie mieszać z praktycznie wszystkimi tytoniowymi aromatami, które wapuję. Cuban cigar był zaskakujący i mogę szczęśliwie go wapować samego. Jestem pewien, że jak eksperymentuję bardziej z pewnymi [absolutami] z tej serii, to stają się one nieocenioną częścią mojego mieszankowego arsenału. To wspaniale, że wyspecjalizowane koncentraty jak te stały się dostępne w Europie, toteż czapki z głów przed Inawerą.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2015, o 11:11 
Offline

Dołączył(a): 27 maja 2015, o 14:56
Posty: 1
Lokalizacja: Lexington Park, Maryland 20653
I'm Use E -Cig with also pleasant draw, great flavor, lots of smoke, long-lasting batteries. And the price is low. We would gladly recommend them to any new user of e-cigs! A very well for Health

_________________
Electronic Cigarette UK


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL