FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 12:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 mar 2013, o 15:53 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
30 butelek 100 ml. z nową bazą VPGPLUS (69% PG : 29% VG : 9% woda zdemineralizowana +1% etylomaltol). Baza. Wyślemy do testu tym którzy przyślą zamówienie na inne produkty. Proszę w zamówieniu dopisać o dołożeniu gratis butelki nowej bazy. Proszę o opinie na forum. Ilośc ograniczona. Może nie starczyć dla wszystkich chętnych.

30 bottles of 100 ml. with a new base VPGPLUS (69% PG 29% VG: 9% demineralized +1% ethyl maltol). Base. We will send it to test those who will submit an order for other products. Please write in the comment box of Your order to add the new VPGPLUS base. Please review the forum. The number of product is limited. It may not be enough for all comers.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2013, o 00:21 
Offline

Dołączył(a): 12 lis 2012, o 22:24
Posty: 16
witam irek jestem za sprobowaniem nowej bazy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2013, o 13:28 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2010, o 20:35
Posty: 12
Lokalizacja: Łask- Kolumna
Baza dzisiaj doszła ( DZIĘKUJĘ BARDZO ), zapakowałem od razu do świeżutkiego t-3, bateria- kubełek Joye 18650 3,7v, ocenić mogę tylko chmurę i kopa,smak taki jakiś nijaki( jak na bazę aromatyzowaną), chmura słuszna, lepsza niż z czystej bazy Uniwersal, kop lekko wyczuwalny, ale to sama baza, robię teraz mixa z aromatem Camel, zobaczymy za jakieś dwa tygodnie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2013, o 17:28 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
grzeh750 napisał(a):
smak taki jakiś nijaki( jak na bazę aromatyzowaną)
Dodanie 1% etylomaltolu nie zmieni smaku tak znamiennie. Ale zobaczysz jak się zmieni smak gotowego liquidu. Warto by drugą próbkę dla porównania nastawić z czystą VPG. Za 10 dni oczekuję raportu :)
Też obiecuję sobie sporo po tej bazie, zobaczymy czy odczucia podobne. I też tu - lub raczej w wątku o testach baz - napiszę.
Do testu użyję najprawdopodobniej aromatu S'Camel (mój ulubiony), może jakaś wanilia i mięta (ale nie razem :))

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2013, o 19:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Dziś dotarły do mnie aromaty do testów......i :P New base VPG PLUS .I choć to skoro mam -pokuszę się i zrobię sobie na niej np arbuza ,grejfruta.Bedę miała porównianie do VPG.Ale samą bazę też nie omieszkam skosztować.Swoje odczucia umieszczę tutaj ;) .Pozdrawiam

Bazy się troszkę różnią VPG Plus jakby troszkę aromatyzowana, ale delikatnie.Dośc miły dymek,dobrze sie pali.By porównać rozrobiłam grejfruta na podobnej ilości bazy- VPG i VPG Plus z taką samą w każdej próbce iloscią aromatu.

Dzis porównałam obydwa liquidy i czuć różnicę ,może nie wielką ale na VPG PLUS aromat jakby wyrażniejszy,jakby podkresla jakies walory aromatu które czuć na bazie VPG ale w mniejszym stopniu
Ale na obywuch bazach aromat Grajfruta jest dobry, bez konieczności zmiany dozowania aromatu.
Pozdrawiam ;)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Ostatnio edytowano 27 mar 2013, o 15:45 przez Elżunia, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2013, o 22:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:44
Posty: 22
Dziękuje otrzymałem bazę VPGPlus do zamówienia. Jedna owocówka już się trawi do testów. Nie omieszkałem spróbować samej bazy na atomizerze bezmostkowym - jest w porządku. Szczerze nie wyczuwam żadnej różnicy w smaku w porównaniu do VPG. Zobaczymy co będzie z samogonem na tej bazie. Plusem jest to, że proporcje 70-30 to moje ulubione parametry ;) do wapowania. Później opiszę odczucia po smakowaniu samoróbki.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2013, o 01:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2013, o 18:53
Posty: 7
Witam, dziś pierwszy próbowanie liquidów przygotowanych z nowej bazy. Do testu wybrałem moje ulubione aromaty S'camel oraz Davidoff - Inavera i Rothmans -Hangsen (w proporcji 1ml / 10ml bazy). Dla porównania przygotowałem także oba aromaty z bazą DNB -(póki co mojej ulubionej) oraz na mieszance baz VPG + DNB (2ml : 8ml).

Degustacja w klirku ViVi Slim z grzałką 1,8 ohm na baterii ego-T 1000mAh.
24h "leżakowania"
S'camel - gdzieś zgubil się słodkawy posmaczek, który mam na DNB, zszedł głębiej, a w jego miejsce wytrawny, bardziej ostry . Chmurka zacna. Nieźle drapie w gardło.

36h
Degustacja w klirku T3 grzałka 2,2 na baterii Kronos VV 1300mAh
Rothmans - tu smak zdecydowanie bardziej wyrazisty, choć zupełnie inny niz z DNB (tu smakuje wyśmienicie :D )
Dymi mocno na każdym zakresie Voltów.

Chyba dodatek maltolu stonowal smak aromatów, poczekam jeszcze z 48h i jeśli wrażenie będzie podobne ,dodam po parę kropli.
Być może aromaty tytoniowe lepiej się komponują z DNB. Rano przygotuję Kawę i Kenta (Vera Garden).
18mg mocy to trochę dużo ( no,przynajmniej dla mnie) po kilku zaciągnięciach odstawiam parownik na kilka godzin. Czy przewidywane są wersje słabsze?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2013, o 01:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Witam
Zamówienie wraz z bazą dotarło więc pora na kilka pierwszych słów.
Barwa: Bezbarwna 8=)
Zapach: Słodki - wata cukrowa/Przypalany cukier - Tak słodki, że aż się przestraszyłem, mimo że etylomaltol jest mi dość dobrze znany ze względu na mieszanki z absolutem.
Smak: Zwapowałem ponad 5ml samej bazy na mini CC; T3 i dripie AdwaT. Smak bardzo delikatny, nie gryzie mimo dużej zawartości PG. Moc wyczuwalna. Leciutko wyczuwalna "słodkawa goryczka" etylomaltolu.
Mieszanka: Przygotowałem dwa liquidy (cztery próbki 2 z VPG i 2 z VPG Plus) dobrze mi znane. Oparte na aromatach "Czarna porzeczka" oraz "Tobacco Smoke & Prunes". Porównam tym samym zarówno liquidy tytoniowe jak i owocowe. Efekty i ocena porównawcza za około 10 dni.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2013, o 11:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Wypróbowałem i ja nową bazę VPG Plus. Sama baza ma minimalnie słodkawy posmak,dobrze "dymi",jest dość delikatna.
Oczywiście przygotowałem na niej swoje ulubione aromaty,zobaczę po przegryzieniu,jakie wyszły efekty oraz czy jest różnica miedzy samoróbkami sporządzonymi jak zawsze na bazie DNB i nowej VPG Plus.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2013, o 15:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:44
Posty: 22
Aromaty się jeszcze gryzą, jeszcze raz testowałem samą bazę i stwierdzam, że jednak czuć delikatny słodki posmak. Barwa bazy też trochę inna niż VPG. Jest jakby "różowawa"

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL