FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 12:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 gru 2012, o 19:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
;) :) Irku to może dodam jeszcze ze dwie kropelki tobacco, wyjdzie giena liquid GL :D tylko, czy "palić się to da...żartuje to by mogło być już za bardzo przekombinowane...chociaż jak będę miał bazę, to może spróbuję :oops: :)

Wystarczy jak zrobisz KL - taki sam albo lepszy. Oj dokuczysz temu od którego nicka wzieła się nazwa. Oj dokuczysz.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2012, o 22:11 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:19
Posty: 11
Lokalizacja: Wieliczka
Ja jeszcze do pozostałych płynów które były słabo aromatyzowane dodałem trochę wiśni i jabłka. Jak coś z tego wyjdzie to opiszę oczywiście na forum i podzielę się proporcjami :)

A z ostatniej dawki bazy zrobiłem czarną porzeczkę z 15 kropel na 10 ml. Dla przypomnienia moja najlepsza była z 12 kr. na 10 ml.

I słuchajcie ! :)
Jeśli ktoś lubi dobrze aromatyzowany płyn, nie za mocno lecz w sam raz...
To bardzo szczerze mogę polecić !!
Świetnie wyszedł, potwierdza kilku kolegów.

_________________
Posiadam różne dziwne e-papierosy i wachlarz doświadczeń związany z nimi :D
Nie bój się zapytać ! Napisz na PW, doradzę i pomogę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2012, o 23:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 gru 2012, o 21:07
Posty: 12
A ja nie wiem co takiego jest w KL'u. Kiedyś dawno temu kupiłem butle 100ml po próbach od znajomych, którzy się zachwycali. Pierwszy dzień ok ale później już nie bardzo. Rozlewałem znajomym a sam mieszałem z fresh mint bo nie mogłem do czystego podejść - obudziła się we mnie już wtedy moja awersja do KL'a. Jak w dziale LQ na zielonym to napisałem to mój post zniknął chyba szybciej niż zajęło mi napisanie posta o tym. O ostrzeżeniu nie wspomnę z informacją na PW, że moja niczym nie uzasadniona niechęć do KL'a może sprawić, iż ludzie będą zastanawiali się czy coś się w nim zmieniło :/
Tak więc swoją drogą nie wiem czy będzie dobrze jak z tej mieszanki wyjdzie Ci "kultowy" KL.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2012, o 18:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
giena77 napisał(a):
Jako, że zostało mi jeszcze trochę bazy DNB i otrzymałem dziś od Irka aromat S'CAMEL (chciałem właśnie ten aromat sugerując się pochlebnymi recenzjami kolegi ardbeg ) zrobiłem sobie kolejną mieszankę.
Bazy miałem już mało, wystarczyło zaledwie na 3 buteleczki po 10 ml, więc zbytnio nie kombinowałem z proporcjami:
1. 10 kropli aromatu S'Camel na 10 ml bazy.
2. 12 kropli aromatu S'Camel na 10 ml bazy
3. Tu zrobiłem mały mix z ciekawości, co wyjdzie i dałem po 6 kropli aromatów S'Camel i Usa Mix na 10 ml bazy.

:lol: :lol: :lol: może wyjśc kultowy KszywhoLiquid zwany w skrócie KL

Dwie buteleczki zrobione są na bazie DNB 24 mg, a trzecia na resztkach zmieszanych baz DNB 18 i 24 mg. Na więcej kombinacji niestety zabrakło bazy. Odczekam jakieś dwa tygodnie i zobaczymy co wyjdzie


Dzisiaj do 3 clearków porozlewałem z każdej butelki po trochę liquidu i testuję
Buteleczka nr. 1- świetnie wyważony smak,aromat S'CAMEL naprawdę rewelacyjny. Do tej pory próbowałem liquidy Camel od czterech,czy pięciu dostawców i nie umywają się do tego sporządzonego z aromatu. Bardzo dobrze dymi,leciutko słodkawy posmak,ale do tego czuć smak popielniczki i analogów,lekko szczypie,naprawdę super sprawa :) dla moich kubków smakowych ocena 10/10 , mam nadzieję,że nie będzie się szybko nudził i wraz z liquidem sporządzonym z aromatu USA MIX będą stanowić liquidy do codziennego "palenia".
Buteleczka nr. 2 - Też fajny smak,trochę bardziej słodki od wcześniejszej próbki,ale daje radę.
Moja ocena 7/10.
Buteleczka nr. 3 - Mix wyszedł bardzo fajny,na początku smak ostrawy,ale po dłuższym wapowaniu zaczyna dominować aromat S'CAMEL i trochę tłamsi aromat USA MIX, co w żaden sposób mu nie umniejsza ;) Ocena 7,5/10.
Przy kolejnych zakupach bazy muszę spróbować jeszcze inne stężenia tego mixa, tzn. ciekawi mnie jak smakowałby , gdyby było w nim więcej kropel USA MIX,a mniej S'CAMEL.
Koniecznie muszę wypróbować też inne aromaty tytoniowe z serii TINO D'MILANO, bo USA MIX i S'CAMEL są naprawdę zacne !!!
Pozdrawiam.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2012, o 19:30 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
giena77 napisał(a):
Buteleczka nr. 1- świetnie wyważony smak,aromat S'CAMEL naprawdę rewelacyjny. Do tej pory próbowałem liquidy Camel od czterech,czy pięciu dostawców i nie umywają się do tego sporządzonego z aromatu. Bardzo dobrze dymi,leciutko słodkawy posmak,ale do tego czuć smak popielniczki i analogów,lekko szczypie,naprawdę super sprawa dla moich kubków smakowych ocena 10/10 , mam nadzieję,że nie będzie się szybko nudził i wraz z liquidem sporządzonym z aromatu USA MIX będą stanowić liquidy do codziennego "palenia".

Hehe. Jeden z moich parowników ma już przypisany ten liquid. Ćmoktam i nacieszyć się nie mogę, od momentu kiedy dojrzał czyli już 3 tygodnie. Na DNB rewelacja.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2012, o 19:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
ardbeg napisał(a):
giena77 napisał(a):
Buteleczka nr. 1- świetnie wyważony smak,aromat S'CAMEL naprawdę rewelacyjny. Do tej pory próbowałem liquidy Camel od czterech,czy pięciu dostawców i nie umywają się do tego sporządzonego z aromatu. Bardzo dobrze dymi,leciutko słodkawy posmak,ale do tego czuć smak popielniczki i analogów,lekko szczypie,naprawdę super sprawa dla moich kubków smakowych ocena 10/10 , mam nadzieję,że nie będzie się szybko nudził i wraz z liquidem sporządzonym z aromatu USA MIX będą stanowić liquidy do codziennego "palenia".

Hehe. Jeden z moich parowników ma już przypisany ten liquid. Ćmoktam i nacieszyć się nie mogę, od momentu kiedy dojrzał czyli już 3 tygodnie. Na DNB rewelacja.


Po dzisiejszym dniu "palenia" też tak myślę , wskazówki Irka i twoje opinie były bardzo przydatne :),one mnie zaintrygowały i chciałem spróbować koniecznie tego aromatu:) Warto było...Polecam !!!

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sty 2013, o 19:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Hmmmm.....
Baza VPG 12mg z + aromat S`Camel ( Milano ) wszystko z Inawery ( dzieki Irek ).
Buteleczka 10 ml bazy VPG 12 mg + 7 kropli aromatu S`Camel sporzadzone 08/11/2012
Co mam tu pisac.
Dzis z rana zatankowalem Clearomizer Crystal 2 i jak dla mnie bylego nałogowego palacza analogow wyszlo super.
Polecam sprobowac taką propocje.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 sty 2013, o 16:18 przez AndrzGdz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sty 2013, o 22:11 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
AndrzGdz napisał(a):
Hmmmm.....
Baza VPG 12mg z + aromat S`Camel ( Milano ) wszystko z Inawery ( dzieki Irek ).
Buteleczka 10 ml bazy VPG 12 mg + 7 kropli aromatu S`Camel sporzadzone 08/11/2012
Co mam tu pisac.
Dzis z rana zatankowalem Clearomizer Crystal 2 i jak dla mnie bylego nałogowego palcza analogow wyszlo super.
Polecam sprobowac taką propocje.


Andrzeju dziękuje za proporcje. Ale w sumie to najbardziej cieszy mnie to że ty waper z 11 dniowym stażem (tak było gdy zaczeliśmy pisać) znalazłeś coś co pozwala ci zapomnieć o analogach.
Przyznam sie że byłem bliski utraty wiary w ciebie. Teraz już jestem dumny i z ciebie i z siebie.
Wierze że pozyskałem sojusznika dla tych co są na krawędzi. To, albo tamto. Najlepsze nic, ale lepsze to od tamtego.
Pozdrawiam cie serdecznie.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 13:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:44
Posty: 22
Zakupiłem Wera Garden DNB Flavour, kto mi powie w jakich proporcjach stosować? Czy 3% w stosunku do bazy VPG wystarczy aby otrzymać "podkład" pod tytoniówki?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 15:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
:)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Ostatnio edytowano 11 sty 2013, o 17:33 przez Elżunia, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL