FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 17:54

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 gru 2012, o 12:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 gru 2012, o 21:07
Posty: 12
Witam serdecznie. To i ja zgłaszam się do testów.
Trzy napewno wysłane.

- BAYCA 008
Zakropiona na nowy bezmostkowy. Pierwszy dymek...i konsternacja. Fantastyczny !!! Na początku bardzo lekki tytoniowy posmak - taki naprawdę bardzo delikatny. Po dwóch wapnięciach już wiem. Jakieś zioła. Takie bardzo aromatyczne ale nie uciążliwe i drażniące. Wręcz przeciwnie. Dawałem skosztować żonie i też nie wie jakie ale na pewno zioła. Ależ to przyjemne. Mmmmniam. Zdecydowałem się zalać do Cristala z długimi wąsami i nową grzałką. Smak delikatniejszy ale jestem pewien jednego. Jak tylko wejdzie do sprzedaży to kupię litr Zastanawiałem się długo odnośnie nazwy... Przypomniało mi się jak byłem we Włoszech i poszliśmy z żoną i córą na taki pokaz magiczny, który miał miejsce w wesołym miasteczku "Mirabilandia". Po jednej ze sztuczek gdy buchnęły kłęby dymu można było wyczuć bardzo podobny zapach to obecnie wapowanej próbki. Nazwa więc może być tylko jedna....

HEKATE - bogini nocnego nieba, strzegła wrót Hadesu; znała się na czarach i ziołach tajemnych...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 13:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2012, o 13:30
Posty: 323
Jestem chętny do testowania nowych liqidów.

Spakowane Bayca 3, 5, 7.

Cały czas testuję i na tą chwilę mogę coś napisać o
- Bayca 03: Coś podobny do virginia h lecz zdecydowanie bardziej lżejszy. Czuć jakiś posmak jakby pieprzowy. Smak nie nachalny delikatny.

-Bayca 05 : nie czuje zbytniej różnicy z 03 jest jeszcze odrobinę słabszy smak, delikatna poświata kminku ale nie jestem pewny.
Reszta testów w drodze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 13:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2012, o 05:27
Posty: 11
Lokalizacja: Kraków
wysłane 003, 008, 010.

- Na pierwszy rzut poszła próbka 010
pierwsze odczucie mocna "popielniczka" z czymś ziołowym w tle ( a może to smak tytoniu ) na końcu języka po wypuszczeniu "chmury dymu" w moim i tylko moim odczuciu delikatny smak miodu
Po kilku zaciągnięciach "popielniczka" znika lub też kubki smakowe się przyzwyczajają i jest bardzo sympatycznie. Dymu bardzo dużo i ma fajny łagodny zapach - myślę że nie przeszkadzający
Jeśli będzie coś jeszcze do napisania o tej próbce będę edytował posta

- Dziś czas na test próbki 008
Klirek wykąpany nowa grzałka zakręcona i od pół godzinki sobie "bucham" tą próbkę. Napiszę tak : bardzo wytrawny smak "popielniczki" taki czysty, jest to jak na razie najbardziej zbliżony smak do analoga z którymi ja miałem do czynienia. Fajnie drapie po gardełku, ale mnie nie przeszkadza, nie wiem dlaczego ale smak ten kojarzy mi się z łanami zboża. Jak zwykle gęstość i obfitość "chmury" bardzo zadowalająca
Jeśli mogę zaproponować nazwę to mój typ :Demeter

- Dziś do testów poszła próbka 003
Tutaj "popielniczkę" czuć najmniej choć jest delikatnie wyczuwalna, na pierwszy plan wysuwa się za to smak orzeszków. Przyjemny liquid do wapowania , chmura gęsta i obfita. Wszystkie z próbowanych liquidów BAYCY to najlepsze liquidy jakie dotąd wapowałem z tych już gotowych i dostępnych na naszym rynku. Są po prostu the best
A wracając do próbki 003 może nazwać ją : Kalliope ?

_________________
''A żyć możesz tylko dzięki temu ,za co mógłbyś umrzeć.....''
Antoine de Saint-Exupery


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 14:12 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Zgłaszam się do testów. Ice -bardzo chętnie.

Spakowane Bayca 2, 3, 6.

- Nr 002
Tylko Boreas. Bóg lodu i północnego wiatru.
Fajnie chłodzi po pierwszym tytoniowym smaku. Z buteleczki pachnie podobnie jak aromat FROST, za kilka dni wstępnie będę mógł porównać - zrobiłem zacier na VPG i DNB.
OCENA 10/10

- Nr 006
Mój typ nazwy CASSIOPEIA.
Ponieważ wyczuwam w nim nutę Crème de cassis, likieru z czarnej porzeczki. Bardzo ładnie wyważony aromat, tak naprawdę pierwszy mój owocowy. Jeszcze popróbuję
OCENA 7/10

- Nr 003
Kojarzy się ze wschodem, pustynią, 'Chatą Beduina'
Proponuję nazwę HERMES.
OCENA 6/10

oceny raz jeszcze:

002, 10/10 pkt mięta + eukaliptus, podobny do Frost 10kr/10ml DNB24, rewelacja smakowa, broń boże cokolwiek ingerować

003, 6/10 pkt taka wschodnia mieszanka, pustynia ale bez wielbłąda, co wcale nie zaszkodziło, ponad przeciętną, aromat delikatny

006, 7/10 pkt czarna porzeczka ale w wytrawnej wersji, nieco tytoniowa, szlachetny smak jakkolwiek do okazjonalnego delektowania się

_________________
Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano 19 gru 2012, o 12:50 przez ardbeg, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 16:36 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:41
Posty: 3
Witam, też jestem chętny,

Spakowane Bayca 2, 4, 9.


Wysyłka do stolicy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 16:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:10
Posty: 70
Lokalizacja: Stara Wieś Kolonia
piszę się również :)

Spakowane Bayca 2, 5, 7.

- 007 - dostałem i ja przesyłkę dzisiaj, zakręcona nowa grzałka i zalałem próbkę 007, po spróbowaniu zbaraniałem zupełnie, miałem wcześniej w parowniku swoją miksturę, parownik wymyty, grzałka nowa, a wapuję niemal to samo, tylko z delikatnym posmakiem DNB smak przyjemny, dość łagodny, taki desert ship z odrobiną wiśni i DNB , dymu tuman i przyjemny zapach dla otoczenia
zaproponował bym dla niego nazwę "Pomona", chyba tylko dlatego, ze wyczuwam wisienkę w tym liquidzie

- próbka 005, niedoaromatyzowana Virginia, ja bym go poprawił, bo smak cieniutki, choć może komu innemu posmakuje.

- próbka 002, rzeczywiście eukaliptusowa mięta, całkiem przyjemna i orzeźwiająca, mnie się jeszcze nie udało wymieszać niczego wapowalnego z aromatem "Eukaliptus z miętą"

_________________
drewniany mod z chińskim gienkiem po tuningu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 17:14 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 20:18
Posty: 21
Dobry zapis nie jest zły :)

Spakowane Bayca 1, 4, 10.

- Na szybko:
001 - smak jakby kminku którego nie trawię niestety
004 - czuje słodką miętę
010 - zdecydowanie najlepszy - słodki - jak bym palił jakiś z liquidów Trendy. Niestety już nie pamiętam jak się nazywał.

Ciekawe czy jak odzyskam węch to odczucia będą znacząco inne.

Już mi trochę lepiej

-001 - Teraz nie mam pojęcia co to za smak. Kiedyś coś takiego czułem ale nie mogę sobie przypomnieć co to było. Dalej niezjadliwy jak dla mnie. 1/10

- 004 - Bardzo delikatna mięta i jak to ktoś nazwał popielniczka. Szału nie ma ale nie odrzuca tak jak 001. 4/10

- 010 - Rewelacja. Słodka pychotka 10/10

_________________
Testuję na Genesis by Senio na mesh 400 i kanthal 0,2 (5 zwoi) + box na Kis.


Evic - zgon 20.07.2013

Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 17:56 
Offline

Dołączył(a): 12 lis 2012, o 22:24
Posty: 16
jestem zaineresowany tym testem plyny 6 mg

Crisford - e-liquidy są o stężeniu 18 mg/ml. Może innym razem coś będzie dla ciebie.
Przepraszam.
Irek.


Ostatnio edytowano 18 gru 2012, o 23:34 przez crisford, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 22:16 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 19:33
Posty: 9
No poprosze i ja.

Spakowane Bayca 3, 6, 8.

- Test próbki 008 dla mnie słodko owocowy smak (taki landrynkowy) bardzo fajny przyjemnie sie to pufa.A na dokladne oreslenie smaku co to moze byc to ja sie nie odwaze jakos nie moge sie zdecydowac,Przypomina bardzo Nike ale jest bardziej slodki


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 22:32 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:19
Posty: 11
Lokalizacja: Wieliczka
Zgłaszam swój udział


Spakowane Bayca 1, 4, 10.

Witajcie !
Więc tak propozycje imion dla nowych dzieci Inawery będę pisał pod krótką recenzją.

- 010
Fajny korzenny, nie mdły tytoniowy smaczek. W tle nie czuć za bardzo tytoniu, a w nucie zapachowej stanowczo na pierwszej linii prym wiedzie goździk trochę nachalny jak dla mnie.

Smak : 7/10
Chmura : 10/10
Kop : 7/10 (Coś nie czuć tej mocy)

Westa

- 004
Smaczny e-liquid z nutą, dosłownie delikatną nutą mięty.
Trochę "zniewieściały"

Smak : 10/10
Chmura : 10/10
Kop : 9/10

Dionizos

- 001
Prawdziwie boski, tytoniowy liquid. Bardzo dobrze smakuje, kopie. Nie wyczuwalne nuty orzechowo-maggowe

Smak : 10/10
Chmura : 10/10
Kop : 10/10

Zeus

Testowano na Vision Eternity (drip)

_________________
Posiadam różne dziwne e-papierosy i wachlarz doświadczeń związany z nimi :D
Nie bój się zapytać ! Napisz na PW, doradzę i pomogę.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL