FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 13:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 cze 2010, o 17:30 
Offline

Dołączył(a): 17 maja 2010, o 18:00
Posty: 12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Witam w nowym temacie
Miesiąc po rozpoczęciu e-palenia dokonałem pierwszych zakupów aromatów w Inawera
Pierwsze mieszanie aromatów jakie zrobiłem to szukanie likieru Bols Banana (jest czystym żółtym likierem o smaku dojrzewających na słońcu bananów, wzmocnionych nutą miękkiej wanilii i odrobiną migdałów),najlepszy był ze sklepu gdzie kupowało się za dewizy(oryginalne dolary) i polskie dolary(bony dolarowe) , PEWEX
Pierwszy mix jaki zrobiłem ale do dziś pracuję nad nim to:
Liquid bez aromatu - 5ml
E-AROMAT RUM 5 kropli z butelki
E-AROMAT BANANOWY 10 kropli z butelki dla lubiących bardziej dominujący aromat banana 15 kropli z butelki

Na dzień dzisiejszy testuję różne aromaty alkoholowe jako tło do banana szukając likieru Bols Banana z pewexu

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2010, o 12:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2010, o 12:51
Posty: 3
Ciekawy efekt smakowo - zapachowy uzyskałem mieszając ze sobą dwa aromaty: MAXBORO ULTIMATE i PERIQUE BLACK w proporcji 50/50. Pierwszy ma lekką nutę owocową, drugi wyraźnie pachnie suszonym tytoniem, trochę jakby sianem. Po zmieszaniu nuta owocowa wyraźnie słabnie a zapach siana staje się bardzo łagodny. Mieszanka nabiera bardziej tytoniowego charakteru, a przy tym jest lekka, przyjemna, łagodnie aromatyczna, świeża, nie kwaśna. Aromaty mieszam ze sobą 12 godzin przed przygotowaniem liquidu na VG 26 ml. Palone na eGo big - atomizer.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL