FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 23:14

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 maja 2017, o 18:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
AndrzGdz napisał(a):
Taki "off top" Biznes to jest Biznes.
Cesarz wysprzedaje sprzęt a czy nie lepiej by było jak by przekazał ,zasilił sprzętem klub Polonia Byd w którym się wychował ?
Przecież tam już jest ( ma być jak stanie na nogi ) Prezesem za Władzia.
Klub ledwo zipie i sprzęt obojętnie jaki pewnie by się przydał no ale.............
Najważniejsze że kasa się zgadza ;)


Tomek mimo wszystko jeszcze słabiej zipie, więc w tej sytuacji nie zaglądałbym mu do portfela...

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2017, o 22:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Cytuj:
Tomek mimo wszystko jeszcze słabiej zipie, więc w tej sytuacji nie zaglądałbym mu do portfela...

To nie jest zaglądanie broń Boże do portfela , ja bynajmniej na jego miejscu skoro już jestem namaszczonym Prezesem to bliżej mnie do klubu który mam prowadzić , a tym bardziej ze jest się wychowankiem.
No cóż takie czasy że każdy "orze jak może" i nie ma sentymentów.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2017, o 22:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
AndrzGdz napisał(a):
Cytuj:
Tomek mimo wszystko jeszcze słabiej zipie, więc w tej sytuacji nie zaglądałbym mu do portfela...

To nie jest zaglądanie broń Boże do portfela , ja bynajmniej na jego miejscu skoro już jestem namaszczonym Prezesem to bliżej mnie do klubu który mam prowadzić , a tym bardziej ze jest się wychowankiem.
No cóż takie czasy że każdy "orze jak może" i nie ma sentymentów.


Jaka prezesura?!
Gość jest chyba w najgorszej sytuacji w życiu - gdzie nie wiadomo, czy przez resztę dni nie będzie zasuwał na "dwuśladzie"
i w tym momencie ma mieć głowę do przyszłego - rzekomego prezesowania?
No proszę cię... *facepalm*

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2017, o 08:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Cytuj:
Jaka prezesura?!
Gość jest chyba w najgorszej sytuacji w życiu - gdzie nie wiadomo, czy przez resztę dni nie będzie zasuwał na "dwuśladzie"
i w tym momencie ma mieć głowę do przyszłego - rzekomego prezesowania?
No proszę cię... *facepalm*

Cytuję za PS tylko jedną wiadomosc w tym temacie, lokalna prasa duzo wiecej pisała ;

Cytuj:
Sześć tysięcy kibiców, oglądających na trybunach bydgoskiego stadionu wygraną Polonii ze Stalą Rzeszów 46:44 w 1. lidze żużlowej, z radością powitało informację o decyzja zarządu klubu, który powierzył Tomaszowi Gollobowi funkcję prezesa.

– Wspólnie z zarządem zdecydowaliśmy, że Tomek przejmie zarządzanie klubem tak szybko, jak tylko będzie mógł. Ja natomiast do tego czasu spróbuję doprowadzić do sytuacji, w której klub będzie oddłużony – powiedział po meczu właściciel Polonii Bydgoszcz, Władysław Gollob.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 maja 2017, o 11:43 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Czy powierzenie funkcji prezesa Polonii Bydgoszcz Tomaszowi Gollobowi to dobry pomysł?
Tak.
Jakby nie patrzeć jest to najlepszy polski zawodnik, jak by nie patrzeć jest to dobry fachowiec od przygotowania toru,
jak by nie patrzeć szacunek jakim jest otaczany może spowodować odrodzenie się żużla w Bydgoszczy, a na pewno pozwoli mu być w dalszym ciągu wąchać zapach palonego metanolu i słuchać ryku silników.
Mocno wierzę że p. Tomasz stanie na nogach, ale ostrożnie podchodzę do sprawy poruszania się na motorach (jakie to by nie były motory).
Działając w lokalnych czy centralnych strukturach speedwaya na pewno zrobi wiele dobrego.
Niech zaczyna od Polonii a potem zobaczymy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 maja 2017, o 16:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Cytuj:
Czy powierzenie funkcji prezesa Polonii Bydgoszcz Tomaszowi Gollobowi to dobry pomysł?
Tak.

Nic nie neguję ale.....
Mieliśmy kiedyś wspaniałego piłkarza nijakiego Grzegorza Latę a jakim był nieudolnym nietrafionym Prezesem PZPN wszyscy wiemy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 maja 2017, o 20:44 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Andrzej ma rację. Nie tylko przypadek Laty to potwierdza, że profesjonalista niekoniecznie musi być managerem. Vide np. min. zdrowia, czy np. znany Andrzejowi dyrektor szpitala.
Lekarz oczywiście może mieć umiejętności menadżerskie, stosowne wykształcenie i odnieść sukcesy jako administrator. Dyplom lekarza jednak to takich funkcji nie przygotowuje.

Tak samo bycie mistrzem sportu nie oznacza posiadania predyspozycji do prowadzenia klubu. Oczywiście nie trzeba znać się na marketingu, promocji, zdobywaniu sponsorów, przygotowywaniu toru, mechanice maszyn, czy czymkolwiek z tym związanym.
Trzeba umieć tak dobrać i poprowadzić zespół fachowców, by całość funkcjonowała sprawnie. Wiedza i umiejętności nie przeszkadzają, ale nie są niezbędne.

Tomkowi życzę szybkiego powrotu do sprawności i powodzenia w dowodzeniu klubem.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 maja 2017, o 19:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
AndrzGdz napisał(a):
Trzeba umieć tak dobrać i poprowadzić zespół fachowców, by całość funkcjonowała sprawnie. Wiedza i umiejętności nie przeszkadzają, ale nie są niezbędne.

Innymi slowy jak w znanej legendzie: od pucybuta do milionera - trza miec jaja buissnesmena. I starczy!
Cwaniatctwo, uklady, przekupstwo i szeroka paleta dzialan uznawanych powszechnie za nieuczciwe.
(a nie bron boze dzialania dyplomowanych, menadzerskich wyswiechtuchow).
Cytowany Lato byl moze za uczciwy? - jego kolega Boniek okazal sie cwanszy. "Zipie i chapie" do dzis - a minelo z 40 lat od zwyciestw jego ekipy.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 maja 2017, o 22:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Krótkie podsumowanie kolejki:
- Motor zgodnie z planem, GKM i Polonia również - a u nas nieplanowana padaka! :evil:
Na torze przygotowanym po "grudziądzku" - normalnie rozdeptała nas Bucz! :oops: *facepalm*
Który to raz robimy haś pod gości? :shock:
Antyżużel podręcznikowy: start, pierwszy łuk i potem gęsiego do mety...
Wiktor się rozpier...dziaczył na piątkowym treningu, więc ze względu na boleści nie był
dysponowany (m.in uślizg) ani nadmiernie eksploatowany, ale swoje zrobił (4+1 w 3 startach)
A ogólnie to nie ma atmosfery w zespole - każdy sobie kevlar skrobie
i wygląda na to, że będziemy mieć duże problemy, aby w przyszłym sezonie
pojechać w jednej lidze z Lublinem... *boisie*

ps.
Zwalanie przyczyn "gównianego problemu" na słonecznik - to podła insynuacja! *punish* *rolf*
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/68586 ... rzeselkach

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/68064 ... uz-nadziei

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 maja 2017, o 20:54 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Mnie pozostaje pochwalić obecnych menadżerów Motoru.
- reklamy na tablicach led. Niema na płycie boiska żadnego drewnianego koziołka, z wyłączeniem koziołka który przez głośniki (bardzo dobre nagłośnienie) robi "meee" po każdym wygranym biegu 5:1 dla Motoru.
- duża ledowa tablica do wyświetlania wyników ale także do wyświetlania krótkich wywiadów z zawodnikami.
- postawienie w juniorce na swoich wychowanków: Peroń jeszcze w gipsie, Brzeziński, Kuromonow i Włodarczyk na treningach nie oszczędzają ani siebie ani sprzętu. Jest walka o skład.
- duży sektor dla Vipów (nie jednokrotnie wypełniony) z wielkim namiotem Perły, gdzie każdy z Vipów może raczyć się piwem, zjeść coś z grilla a dla jaroszy są suróweczki.
- mecze rozgrywane wieczorami 18:30, czy jak ten w najbliższą sobotę o 19:00 dopiero ja na Arena Lublin skończy się mecz Górnika Łęczna. Kibice walą z meczu na mecz.
- współpraca z klubem kibica przynosi efekty w postaci ciekawych opraw zawodów. Na ostatnim meczu byłem świadkiem sytuacji gdy prowadzący doping zarządził "szkocję" a w trakcie klaskania wtrącił się spiker. Wystarczyło jedno spojrzenie w stronę kabiny spikera aby ten ucichł. Szkocja była głośna, całostadionowa, a fala obiegła stadion tyle razy ile żużlowcy okrążają stadion.
Na razie jest fajnie i cholernie ciasno.
Ciekawi mnie ilu na stadionie jest tzw kibiców sukcesu i przestaną przychodzić wtedy gdy chłopaki przestaną wygrywać.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL