FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 16:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lis 2015, o 08:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2012, o 21:58
Posty: 311
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Aby nam się nie myliło proponuję zmianę:
"(Krótki)opis mieszanki/wrażenia smakowe" zastąpić "Pierwsze wrażenie - jednym zdaniem"
"Uwagi" zastąpić "Opis mieszanki/wrażenia smakowe/uwagi"
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2015, o 20:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
pokoik napisał(a):
Aby nam się nie myliło proponuję zmianę:
"(Krótki)opis mieszanki/wrażenia smakowe" zastąpić "Pierwsze wrażenie - jednym zdaniem"
"Uwagi" zastąpić "Opis mieszanki/wrażenia smakowe/uwagi"
Pozdrawiam


*nie* he he - to nie ma być opis pierwszych wrażeń (tak jak "przetestowanie" np. 5 aro w ciągu 1. dnia ;) ),
ale opinia pełna przekonania i ugruntowana po przeprowadzeniu solidnych testów.

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2015, o 21:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
macbulwa napisał(a):
Splodziles co splodziles i teraz naprawde ciezko zrobic cos z sensem.
Tym bardziej, ze zawsze walczysz jak lew w obronie tych dywagacji uniemozliwiajac wszelkie poprawki *bobr*
Mysle, ze wypada Cie zostawic na placu boju - co jakis czas dopiszesz nowa linie i za rok formularz bedzie zajmowal dwie strony www. ;)



*facepalm*
Ja zaś zwrócę się z prośbą do Dyrekcji, abyś przestał cierpieć katusze i (jako 2. tester) mógł publikować opinie na własnym formularzu :idea:
Być może skończą się nieustanne utyskiwania i obstrukcja trwająca od pierwszych chwil powstawania wzoru formularza.

Nie mam zamiaru i ochoty ciągnąć tej żenującej podgryzanki i tytułem podsumowania oświadczam:

Tak - formularz oceny to moje dziecko, a dobry ociec o dzieci dba i broni do ostatniego tchu!
Na dodatek trzymam w garści Pana Prezesa *inawera* i tak nim manipuluję, by ni przecinek ni kropka nie zniknęła ze wzoru formularza!
*błazen*

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2015, o 17:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Moimi katuszami zbytnio sie nie wzruszaj a do Dyrekcji zwroc sie raczej z prosba o pomoc w poprawieniu formularza. Jak pisalem powyzej ankieta na temat przydatnosci opini testerow jestem o dziwo zachwycony od pierwszej chwili i to bez utyskiwan. Bo jest napisana dobrze i tyle!
Zreszta wlasnie w tej ankiecie spory procent klientow wyrazil wole zmian i poprawek w obecnym formularzu.
Oczywiscie 52% wiekszosc (klientow i testerow) nie ma od zarania dziejow zadnych zastrzezen, bo komu by sie to chcialo czytac dokladnie lub z zastanowieniem.

Jestem zwolennikiem unifikacji, wiec od bardzo dawna wypelniam formularz w sposob bardzo zdyscyplinowany (a jest nas takich niewielu), ale celowo pomijam kopiowanie tych niezrecznych opisow.
W dyskusji na temat formularza (gdyby zaistniala, ale komu sie chce?) nie ma zadnych elementow podgryzania, tylko chec zrobienia dobrze tego co niekoniecznie przeciez musi byc koslawe.

Taka dwuosobowa dyskusja nie ma zadnego sensu. Widac, ze temat nie budzi zainteresowania prawie u nikogo.
Jesli wiec to juz wszystko co masz w odpowiedzi na moje zastrzezenia, to konczmy. Placze na "podgryzanki, obstrukcje i utyskiwania" nie zastapia merytorycznych odpowiedzi na rzeczowe zastrzezenia.
Moj glos zostal zapisany, demokracja zostala uratowana - reszta juz coraz mniej mnie interesuje. Bedzie co ma byc - kismet i destiny.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2015, o 03:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
pokoik napisał(a):
Aby nam się nie myliło proponuję zmianę:
"(Krótki)opis mieszanki/wrażenia smakowe" zastąpić "Pierwsze wrażenie - jednym zdaniem"
"Uwagi" zastąpić "Opis mieszanki/wrażenia smakowe/uwagi"
Pozdrawiam
Z forma drugiego zdania sie nie zgodze. Sorry.
"Opis mieszanki/wrażenia smakowe/uwagi" jest rownie nieczytelne jak obecne "(Krótki)opis mieszanki/wrażenia smakowe". Tak (graficznie) nie powinno sie pisac w objasnieniach, ktore maja byc komunikatywne i czytelne na jeden szybki rzut oka.

Ale "Pierwsze wrazenie" to moim zdaniem dokladnie to czego oczekuje klient.
Nikomu przeciez nie zalezy na zmudnym przyzwyczajaniu sie do smaku zanim sie go wreszcie ewentualnie rozpozna. Smaki rozpoznaje sie w mikrosekundach, "pracowanie" nad nimi wiekami pomoze ewentualnie wychwycic liquidy nuzace (ale zwykle ujawniaja sie po zwapowaniu kilku mililitrow).
Moim zdaniem "Krotki opis" wystarczy tu zupelnie, bo przymiotnik definiuje rzeczownik w sposob klarowny i obojetne co napiszemy bedzie krotko (a wlasnie o to chodzi).
elPetto napisał(a):
*nie* he he - to nie ma być opis pierwszych wrażeń (tak jak "przetestowanie" np. 5 aro w ciągu 1. dnia ;) ),
ale opinia pełna przekonania i ugruntowana po przeprowadzeniu solidnych testów.

Skoro szybkie i nieugruntowane w cierpieniach opinie okazuja sie niesolidne? to moze nalezaloby sie nie spieszyc, poczekac z opiniami az wszyscy koledzy zamieszcza swoje. ;)

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL