FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 01:47

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 lis 2014, o 12:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Riccardo Gratulacje ,dla osób wyróznionych również :D ;)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2014, o 16:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sie 2010, o 22:19
Posty: 14
Lokalizacja: Warszawa
macbulwa napisał(a):
Gratulacje Riccardo *good* :D

Elżunia napisał(a):
Riccardo Gratulacje ,dla osób wyróznionych również :D ;)

Dziękuję *good*

_________________
Pozdrawiam
Riccardo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2014, o 17:29 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Riccardo gratuluje.
Muszę przyznać że oglądając wasze prace, te twoje "wpadły mi w oko" ale daleko mi było do oceny. Oczywiście o autorze prac nikt nie wspominał.
Tak fajnie się złożyło że w naszej firmie jest już grono pracowników którzy zajmują się tym co do nich należy, a ja nie muszę ingerować w ich pracę, stąd o wielu szczegółach nie wiem.

Ryśkowi jeszcze raz gratuluje.
Dziękuje "witekm" bo pomysł zabawy wyszedł od niego, on pilnował wszystkiego.
Dziękuje Mariuszowi za to że "rzucił okiem" i sprawiedliwie ocenił nadesłane prace.

Teraz trochę o "riccardo".
Miałem to szczęście i zaszczyt poznać go osobiście.
Kiedyś dawno powstała idea spotkania e-palaczy w Nieborowie.
Był tam i "riccardo", była Gabrysia, "mareckimt", był "Stary Chemik", był Wojtek z Collinsa, byłem i ja.
Było nas kilkanaście osób.
Zabrzmi to bardzo nie skromnie. Na tamte czasy była to elita. Bo jak inaczej można nazwać "Starego Chemika", "PiotraM" lekarza, współtwórcę leksykonu wapera. Z różnych powodów nie dojechali "tomba" i "daro". Temat był jeden. E-papieros i jego otoczka.
BRAK SPOTKAŃ W TAKIM GRONIE. Brak takich soczystych rozmów o e-papierosach. Porozłaziliśmy się, każdy zajął się swoimi sprawami, wielu "siedzi" w e-papierosach, ale już oddzielnie.
Może kiedyś.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2014, o 20:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 17:37
Posty: 309
Lokalizacja: Miasto Książęce Płock
Poczułem się trochę wywołany do tablicy właśnie z racji przypomnienia przez Ciebie Irku, tego wydarzenia. Bo było to wydarzenie jak na owe czasy wyjątkowe, bo miałem okazję poznać wyjątkowych ludzi. Dużo wtedy pisaliśmy na zielonym forum, opisywaliśmy każdą nowość, każdy duperel który miał ułatwiać wapowanie. Atmosfera niezapomniana, zaszczyt przeogromny. Nie ma co ukrywać, że wszyscy umówiliśmy się przez owe forum, z którym potem, z różnych powodów, albo rozstaliśmy się, albo zwyczajnie przestaliśmy tam pisać. Jak to w życiu bywa, idea też ewoluuje ;)
Najważniejsze jednak dla mnie są wspomnienia i przyjaźnie, znajomości które zawarłem. Fantastyczne grono, wspaniali ludzie. A to żeśmy się "porozłazili"? Zjawisko raczej naturalne. Ważne jednak, że większość z nas jest ze sobą w ciągłym kontakcie nie tylko pisząc, ale używając do tego celu telefonów i spotykając się w tym samym miejscu i w tym samym czasie.
Riccardo, gratuluję zasłużonego zwycięstwa i nagrody!
W zamierzchłych czasach sponsor konkursu ufundowałby zapewne co najwyżej jakiś atomizer i ze trzy flaszki... liquidu :lol:

_________________
Obrazek
Do testu wstępnie używam atomizerów Joye 510, 2,1 Ω, na mocy 6,0 W, baza 4 kr., drip.
Wapowanie końcowe to Taifun, 1,5 Ω, 8 W.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2014, o 21:31 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Mareckimt napisał(a):
W zamierzchłych czasach sponsor konkursu ufundowałby zapewne co najwyżej jakiś atomizer i ze trzy flaszki... liquidu :lol:


Czytajcie, czytajcie bo szef marketingu witekm (niedługo) zapraszać będzie na turniej w którym główną nagrodą ma być kamera video.
Kończą z Marcinem regulamin zawodów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2014, o 21:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2013, o 01:30
Posty: 367
Lokalizacja: Białystok
inawera napisał(a):
Mareckimt napisał(a):
W zamierzchłych czasach sponsor konkursu ufundowałby zapewne co najwyżej jakiś atomizer i ze trzy flaszki... liquidu :lol:


Czytajcie, czytajcie bo szef marketingu witekm (niedługo) zapraszać będzie na turniej w którym główną nagrodą ma być kamera video.
Kończą z Marcinem regulamin zawodów.


Muszę wygrać ten konkurs!

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2014, o 21:39 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
profesor napisał(a):
inawera napisał(a):
Mareckimt napisał(a):
W zamierzchłych czasach sponsor konkursu ufundowałby zapewne co najwyżej jakiś atomizer i ze trzy flaszki... liquidu :lol:


Czytajcie, czytajcie bo szef marketingu witekm (niedługo) zapraszać będzie na turniej w którym główną nagrodą ma być kamera video.
Kończą z Marcinem regulamin zawodów.


Muszę wygrać ten konkurs!

TURNIEJ.
ZAJĘCIE NA DŁUGIE ZIMOWE WIECZORY. ZAPOWIADA SIĘ BARDZO ATRAKCYJNIE - MERYTORYCZNIE I GRAFICZNIE. MAMY WIELKĄ NADZIEJĘ ŻE SCEMENTUJE WAS BARDZIEJ.

W styczniu wybieramy się na targi do Paryża.
Za mało czasu aby coś zorganizować.
W maju Kraków i Frankfurt.
Bardzo możliwe że p. kierownik wymyśli coś gdzie główną nagrodą będzie zaproszenie na targi. (Przejazd, hotel, wyżywienie i gotówka na zwiedzanie nie tylko targów ale i miasta)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2014, o 15:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sie 2010, o 22:19
Posty: 14
Lokalizacja: Warszawa
inawera napisał(a):
Riccardo gratuluje.
Muszę przyznać że oglądając wasze prace, te twoje "wpadły mi w oko" ale daleko mi było do oceny. Oczywiście o autorze prac nikt nie wspominał.
Tak fajnie się złożyło że w naszej firmie jest już grono pracowników którzy zajmują się tym co do nich należy, a ja nie muszę ingerować w ich pracę, stąd o wielu szczegółach nie wiem.

Ryśkowi jeszcze raz gratuluje.

Dziękuję bardzo :)

Mareckimt napisał(a):
Riccardo, gratuluję zasłużonego zwycięstwa i nagrody!


Dziękuję :)

inawera napisał(a):
Teraz trochę o "riccardo".
Miałem to szczęście i zaszczyt poznać go osobiście.

To było niezapomniane spotkanie, żałuję, że jednorazowe. Cieszę się, że mogłem takie zacne grono poznać osobiście. Również uważam to za zaszczyt. :)

Marecki bardzo dobrze to ujął w swoim poście. To były troszkę inne czasy, teraz to jest już pełen komfort chmurzenia.
Irku - ta zaprawka do %% co miałeś - do tej pory ją wspominam. Rewelacja! *beer*

_________________
Pozdrawiam
Riccardo


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL