FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 16:00

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 maja 2014, o 20:13 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
AndrzGdz napisał(a):
Cytuj:
Andrzeju. W Grudziądzu ja z Zosią będziemy już w sobotę.
Nocujemy, zgodnie z twoją sugestią w hotelu RUN.
Nocujemy także z niedzieli na poniedziałek.
Potem jedziemy w stronę Gorzowa Wlkp. aby pomodlić się na grobie wujka który odszedł od nas klika dni przed naszym wyjazdem do Hiszpanii.
We wtorek wracamy do Lublina.
W środę praca i spotkanie w KMŻ z kibicami.
W czwartek 1/4 IMP.
W niedzielę (mam nadzieje na kolejne dwa punkty) objedziemy ROW Rybnik.

Ło matko ja nigdy nie proponowalem takiego hotelu !!!
Zreszta nie ma takiego o takiej nazwie na terenie Grudziądza ?
Nadmienialem ,ale hotel RAD http://www.hotelrad.pl/


Andrzeju.
RUN to kojarzy mi się ze "złotym runem"

RAD z krajem Rad a to już mi się kiepsko kojarzy. *młot*

Wolę RUN nawet jak go nie ma. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2014, o 23:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
inawera napisał(a):

Andrzeju.
RUN to kojarzy mi się ze "złotym runem"

RAD z krajem Rad a to już mi się kiepsko kojarzy. *młot*

Wolę RUN nawet jak go nie ma. :lol:


Nazwa "Run" to dla hotelu mógłby być strzał w stopę, bo sugeruje dużo biegania
(za prusakami, lub z powodu często psujących się wind, czy łączności z recepcją). :mrgreen: ;)


AndrzGdz napisał(a):
Dziwaczna godzina rozgrywania meczow jak to w tej lidze.


No przecież muszą się wcisnąć - zwłaszcza z transmisjami - między mecze Ekstraligi.

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2014, o 20:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Hmmm Miskowiak słabiutko zero pkt !!!
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/44139 ... ez-punktow
Chyba ze to "zasłona dymna" przed niedzielnym meczem z Grudziadzem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2014, o 21:17 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 19:17
Posty: 73
Lokalizacja: Lublin
AndrzGdz napisał(a):
Hmmm Miskowiak słabiutko zero pkt !!!
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/44139 ... ez-punktow
Chyba ze to "zasłona dymna" przed niedzielnym meczem z Grudziadzem.


Oby to była zasłona ! :shock:
Tym bardziej że obsada biegów też nie była powalająca. Coś mi świta że Łoli pisał gdzieś tutaj że Misiek jedzie tam bardziej pod kątem sprawdzenia nowych jednostek...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2014, o 21:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Wyjazdowicz napisał(a):
AndrzGdz napisał(a):
Hmmm Miskowiak słabiutko zero pkt !!!
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/44139 ... ez-punktow
Chyba ze to "zasłona dymna" przed niedzielnym meczem z Grudziadzem.


Oby to była zasłona ! :shock:
Tym bardziej że obsada biegów też nie była powalająca. Coś mi świta że Łoli pisał gdzieś tutaj że Misiek jedzie tam bardziej pod kątem sprawdzenia nowych jednostek...

Spoko w Grudziadzu obojetnie na czym swoje pkt zrobi.
Jedynie musi uwazac na Karpowa a reszta "kolarzy" cieniuje
W Grudziadzu sie mowi jak nie wygraja z Motorem to z kim ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2014, o 21:25 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 19:17
Posty: 73
Lokalizacja: Lublin
AndrzGdz napisał(a):
Spoko w Grudziadzu obojetnie na czym swoje pkt zrobi.
Jedynie musi uwazac na Karpowa a reszta "kolarzy" cieniuje
W Grudziadzu sie mowi jak nie wygraja z Motorem to z kim ?


Jasna sprawa , myślę że spokojnie 10 pkt przywiezie.
Oprócz Karpova to i Okoń też swoje pojedzie. Ciekawi mnie czy Seba się obudzi, jęsli by tak było to mecz może być ciekawy :)
Co do toru to pewnie będzie taki beton że gwoździa nie wbije , obyśmy tylko się idealnie wstrzelili a dalej będzie do przodu .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2014, o 21:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Wyjazdowicz napisał(a):
AndrzGdz napisał(a):
Spoko w Grudziadzu obojetnie na czym swoje pkt zrobi.
Jedynie musi uwazac na Karpowa a reszta "kolarzy" cieniuje
W Grudziadzu sie mowi jak nie wygraja z Motorem to z kim ?


Jasna sprawa , myślę że spokojnie 10 pkt przywiezie.
Oprócz Karpova to i Okoń też swoje pojedzie. Ciekawi mnie czy Seba się obudzi, jęsli by tak było to mecz może być ciekawy :)
Co do toru to pewnie będzie taki beton że gwoździa nie wbije , obyśmy tylko się idealnie wstrzelili a dalej będzie do przodu .


Grudziadz innego toru nie moze spreparowac ( przyczepny ) nawierzchnia od kilku lat nie zmieniana , a po drugie by sie "pozabijali" na kopie.
Bedzie beton jak zawsze dla startowcow ( Okon , Ulamek ) dojazd, pierwszy łuk i pozamiatane chyba że pogoda spłata figla ( deszcz ) to wtedy szansa dla Motoru.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2014, o 21:41 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 19:17
Posty: 73
Lokalizacja: Lublin
AndrzGdz napisał(a):

Grudziadz innego toru nie moze spreparowac ( przyczepny ) nawierzchnia od kilku lat nie zmieniana , a po drugie by sie "pozabijali" na kopie.
Bedzie beton jak zawsze dla startowcow ( Okon , Ulamek ) dojazd, pierwszy łuk i pozamiatane chyba że pogoda spłata figla ( deszcz ) to wtedy szansa dla Motoru.


Oczywiście nikt tu nie mówi o ''preparówaniu'' :D
My nie jesteśmy Witek S. 8-)

Mam dobre przeczucie że możemy się pokusić o bonus , u Was wynik na styku i przewaga u nas na torze. Boje się o kilku żużloków ale miejmy nadzieje że będą mieli chłodne głowy a i kierownictwo klubu stanie na wyskokości zadania.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2014, o 12:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Wyjazdowicz napisał(a):
AndrzGdz napisał(a):

Grudziadz innego toru nie moze spreparowac ( przyczepny ) nawierzchnia od kilku lat nie zmieniana , a po drugie by sie "pozabijali" na kopie.
Bedzie beton jak zawsze dla startowcow ( Okon , Ulamek ) dojazd, pierwszy łuk i pozamiatane chyba że pogoda spłata figla ( deszcz ) to wtedy szansa dla Motoru.


Oczywiście nikt tu nie mówi o ''preparówaniu'' :D
My nie jesteśmy Witek S. 8-)

Mam dobre przeczucie że możemy się pokusić o bonus , u Was wynik na styku i przewaga u nas na torze. Boje się o kilku żużloków ale miejmy nadzieje że będą mieli chłodne głowy a i kierownictwo klubu stanie na wyskokości zadania.

No i sie narobilo.
Sensacyjne zasluzone zwyciestwo Motoru w Grudziadzu stalo sie faktem.
Szacunek dla znakomicie zachowujacych sie kibicow z Lublina za pokonanie kilkuset km ale chyba warto było.
Szacun dla tego kilkudziesiecioletniego kibica z Lublina co od xxx lat podąża za zespołem Motoru Lublin gdzie tylko jeździ ,no i oczywiscie jak nie jak tak byl tez w Grudziadzu !!!
Grudziadz pokazal ze nie dosc ze nie ma druzyny to nie ma tez kibicow, co bylo widoczne jak na dloni.
Wiec po co te sciemy w Grudziadzu od 7 lat w temacie EXTRALIGA ?
Chyba ze mecz byl taktyką aby wposcic w maliny czytaj awansowal za karę do Ekstraligi jak to mowi p. Półtorak Motor Lublin.
Jeleniewski chyba faktycznie bardziej przezywa sprawy osobiste i gdzie mu teraz w glowie jezdzenie na torze -> wystep kompromitujacy !!!
Zresztą cala druzyna GTZ razem z trenerem no moze procz juniorow pokazala , etammm wlasciwie nic nie pokazala skompromitowali sie na wlasnym torze.
Za to Lublin wg mnie pojechal "swoje" nawet z dość slabo spisujacym sie liderem Miskowiakiem. Liczy sie jednak druzyna i pkt Miskowiaka i kazdego zawodnika Lublina byly potrzebne i liczyly sie w ogolnym rozrachunku po 15 biegach.
Brawo Lublin tak trzymać.

P.s Do kibicow z Lublina ,tego sie nie zapomina i nie zapomni !!!

Jak wygramy to sie schl....., jak przegramy to sie schl.... jak zremisujemy to sie najeb.....
Kazda opcja wyniku nie pojdzie na marne !

A na deser szkoda ze nie z ust kibicow miejscowych ( no ale jak pisalem takowych nie było ) gdzie poswiecal sie śp. Robert Dados ; Robert Dados Robert , Robert Dados Robert , Robert Dados Robert

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2014, o 15:01 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 19:17
Posty: 73
Lokalizacja: Lublin
AndrzGdz napisał(a):

No i sie narobilo.
Sensacyjne zasluzone zwyciestwo Motoru w Grudziadzu stalo sie faktem.
Szacunek dla znakomicie zachowujacych sie kibicow z Lublina za pokonanie kilkuset km ale chyba warto było.
Szacun dla tego kilkudziesiecioletniego kibica z Lublina co od xxx lat podąża za zespołem Motoru Lublin gdzie tylko jeździ ,no i oczywiscie jak nie jak tak byl tez w Grudziadzu !!!
Grudziadz pokazal ze nie dosc ze nie ma druzyny to nie ma tez kibicow, co bylo widoczne jak na dloni.
Wiec po co te sciemy w Grudziadzu od 7 lat w temacie EXTRALIGA ?
Chyba ze mecz byl taktyką aby wposcic w maliny czytaj awansowal za karę do Ekstraligi jak to mowi p. Półtorak Motor Lublin.
Jeleniewski chyba faktycznie bardziej przezywa sprawy osobiste i gdzie mu teraz w glowie jezdzenie na torze -> wystep kompromitujacy !!!
Zresztą cala druzyna GTZ razem z trenerem no moze procz juniorow pokazala , etammm wlasciwie nic nie pokazala skompromitowali sie na wlasnym torze.
Za to Lublin wg mnie pojechal "swoje" nawet z dość slabo spisujacym sie liderem Miskowiakiem. Liczy sie jednak druzyna i pkt Miskowiaka i kazdego zawodnika Lublina byly potrzebne i liczyly sie w ogolnym rozrachunku po 15 biegach.
Brawo Lublin tak trzymać.

P.s Do kibicow z Lublina ,tego sie nie zapomina i nie zapomni !!!

Jak wygramy to sie schl....., jak przegramy to sie schl.... jak zremisujemy to sie najeb.....
Kazda opcja wyniku nie pojdzie na marne !

A na deser szkoda ze nie z ust kibicow miejscowych ( no ale jak pisalem takowych nie było ) gdzie poswiecal sie śp. Robert Dados ; Robert Dados Robert , Robert Dados Robert , Robert Dados Robert



Uffff !!! nie było łatwo ale w końcu się udało , zły czar prysł i wywozimy ważne punkty z betonowego Grudziądza *yahoo* ( pierwsze od 28 lat- ostatnia wygrana w 1986 roku , stosunkiem 40;48)
Takiego wyjazdu nigdy się nie zapomina , szczególnie jesli jest on wygrany :)
Co do Grudziądzkich kibiców- niestety ale od czasów kiedy nie ma ''żylety'' nie ma dopingu , sektor gospodarzy nie żyje,może i dobrze bo jeśli mają tylko gwizdać i krzyczeć SEBEK , SEBEK , SEBEK NIEDO..... to lepiej niech nie robią nic tylko niech sobię dłubią jakiegoś słonecznika :lol:

Odnośnie najstarszego kibica Motoru to jest nim P.Tadzio . ja osobiście nie pamiętam od kiedy jeździ na wszystkie wyjazdy ale za moich czasów nie opuścił ani jednego. Facet ma 80 lat ale daje rade , szczerze chciał bym ddoczekać takich czasów jak on i być w takiej dyspozycji aby móc spędzać w busie tyle kilometrów.

Na temat podsumowania meczu i opini zawodników pozwolę sobię dodać komentarz w odpowiednim dziale.

P.Andrzeju - miło było mi poznać zarówno Pana jak i małżonkę. Mam nadzieję że uda nam się jeszcze kiedyś zamienić kilka zdań i wymienić poglądami w temacie speedway'a ale to już może w Lublinie ???

Serdecznie zapraszam i jeszcze raz dziękuje za gościne !


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL