FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 27 kwi 2024, o 23:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

OPINIE O AROMACIE
1 3%  3%  [ 1 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 3%  3%  [ 1 ]
4 10%  10%  [ 3 ]
5 6%  6%  [ 2 ]
6 6%  6%  [ 2 ]
7 20%  20%  [ 6 ]
8 20%  20%  [ 6 ]
9 17%  17%  [ 5 ]
10 10%  10%  [ 3 ]
Liczba głosów : 29
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 sty 2014, o 22:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
Ananas flavour! Its difficult to say something more about this, because it is sooo close to the real fruit! It seems also to cause me that little tingle in my mouth that the real ananas does to me
1 drop per ml its my best dosage, but even with higer concentrations it is still very pleasant

Not something i would vape for a long period of time alone, but it will suits for sure in my future fruity mixes

8/10 my vote, as the flavour really give what promised

Ananasowy aromat! Jest trudno powiedzieć coś więcej o nim ponieważ jest taaak blisko prawdziwego owocu! Wydaje się, że powoduje również małe łaskotanie w ustach, jak czyni prawdziwy ananas u mnie. 1 kropla na ml jest najlepszym dawkowaniem, ale nawet przy wyższych stężeniach jest wciąż bardzo przyjemny.
Nie jest to coś co wapowałbym przez dłuższy czas samodzielnie, ale z pewnością posłuży mi do mieszania owocowych mieszanek.
8/10 to mój głos ponieważ aromat naprawdę oddaje co jest obiecane.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2014, o 13:38 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 20:24
Posty: 330
Lokalizacja: France
My vaping configuration for this test is mod Vamo variable wattage mod and Kanger T2 1,8 ohms clearomizer, set to 9 watts RMS, VPG plus base :) .

PINEAPPLE :

Like dariog said just above me : Just and simply a good and fresh Ananas, miam-miam *good* I enjoyed every puff, so good and natural, a very very good job.

Perhaps I will leave the tobacco vaping clan for the fruity one because of this so nice flavour :mrgreen:

A perfect vaping experience on this one ;)

At least 10 days stepping, 12 drops for 10 ml

My Grade 10/10

Moja waperska konfiguracja na ten test to mod Vamo ze zmiennym zasilaniem mod i Kanger T2 1,8 ohmów clearomizer, nastawiony na 9 wat RMS, baza VPG plus.

ANANAS:
Jak dariog powiedział przede mną: po prostu dobry i świeży ananas, mniam-mniam. Cieszyłem się każdym dymkiem, tak dobry i naturalny, bardzo dobra robota.
Być może porzucę tytoniowy waperski klan na rzecz owocowych [aromatów] z powodu tego tak miłego aromatu.
Doskonałe doświadczenie waperskie z tym aromatem.
Co najmniej 10 dni leżakowania, 12 kropel na 10 ml.
Moja ocena 10/10


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2014, o 22:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Mieszanie: 2013.12.08
Testy: 2014.01.15 – 2014.01.19
Sprzęt użyty: mini CC, T3, Aga-T2 (mesh) i drip IGO-T. W każdym klirku co najmniej 1ml na dripie kilka/naście kropel. Przed zmianą smaku czyszczenie.
Baza: VPG
Aromat oceniam po roztarciu małej kropelki liquidu na nadgarstkach.

Aromat: Dobry ananas, lekko posłodzony.
Smak: Aromat zdecydowanie meshowy. Na sznurku akceptowane stężenie 3%, jednak smak jest dość słaby. Przy 5% (27kr na 10ml) na sznurku wyczuwam jakieś niepotrzebne dodatki, jednak na meshu smakuje bardzo dobrze. Śmiało mogę powiedzieć, że to pierwszy ananas zarówno w aromacie jak i w gotowym liquidzie, który mnie zadowala.
Moja ocena: 8 na 10

Mixing: 2013.12.08
Tests: 2014.01.15 - 2014.01.19
Used equipement: mini CC, T3, Aga-T2 (mesh) and drip IGO-T. In every klirk at least 1 ml on a drip a couple of drops. Before the change of a taste cleaning.
Base: VPG
I rate this flavour having tritured a little drop on my wrists.

Flavour: good pineapple, sligthly sweetened.
Taste: Flavour definitely meshy. On a string acceptable concentration however, the taste quite weak. With 5% (27 drops on 10 ml) I can feel on a string some unnecessary additions however, on a mesh tastes very well. I can say honestly that this is the first pineapple, which both in the flavour and in ready liquid satisfies me.
My grade: 8 on 10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2014, o 14:33 
Offline

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 18:55
Posty: 24
Ananas, ale jakiś taki inny ananas. Lubię smaki owocowe, ale ten zupełnie nie przypadł mi do smaku. Może gdyby wymieszać go z czymś innym...
4/10

Pineapple but a kind of different pineapple. I like fruity flavours but not this one. Maybe if it was mixed with something else…
4/10


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL