FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 23 kwi 2024, o 22:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

OPINIE O AROMACIE
1 3%  3%  [ 1 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 3%  3%  [ 1 ]
4 10%  10%  [ 3 ]
5 6%  6%  [ 2 ]
6 6%  6%  [ 2 ]
7 20%  20%  [ 6 ]
8 20%  20%  [ 6 ]
9 17%  17%  [ 5 ]
10 10%  10%  [ 3 ]
Liczba głosów : 29
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 gru 2013, o 22:38 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Tutaj proszę wpisywać opinie na temat aromatu "PINEAPPLE".
Proszę także o przyznawanie oceny w skali od 1 do 10 w załączonej ankiecie.

Please write here the opinions concerning „PINEAPPLE” flavour.
Please rate it in the scale from 1 to 10 in the attached survey.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2013, o 23:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Wciąż czekam na dobry aromat ananasowy. Obecnie testowany znowu mi nie podpasował. Czuć ananasa i to jak do tej pory najbardziej przypominający prawdziwy owoc, ale... To co mi przeszkadza w tym aromacie to dziwne gryzienie w gardle i szczypanie w język. Zupełnie nie pasuje to do łagodnego smaku ananasa. Nie wiem co tam jest dodane ale ten składnik zupełnie psuje cały liquid.
10kr/10ml najlepsze stężenie

Za to że mnie tak gryzie w gardło Ocena 4/10

I still have been looking for a good pineapple flavour. I didn’t like currently tested. One can feel the pineapple and until now it’s the most recalling the real fruit but… What disturb me in this flavour is strange scorching in the throat and pinching in the tongue. It’s totally doesn’t fit into mild pineapple flavour. I don’t know what component is added but it spoils the whole liquid.
10 drops/10 ml is the best concentration.

Because it’s scorching my throat grade 4/10

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 00:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2013, o 01:05
Posty: 175
Zapach ananasowy :)
W smaku niestety się zawiodłem. Posiadacie w sprzedaży lepszy aromat tego owocu ;)
Niby ananas, ale jakoś nie do końca.

4/10

Test odbył się na bazie VPG+ w "systemie" od 4-12 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 01.12.2013r.
Testowane na X.Jet Spider 1,8Ω

Smell of a pineapple.
I was disappointed however by its taste. You have on offer better flavour of this fruit.
Apparently pineapple but somehow not quite.

4/10

Test was conducted on VPG+ base in the „system” from 4-12 drops on 10 ml. The samples were diluted on 01.12.2013.
Tested on X.Jet Spider 1,8 ohm.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 00:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 00:02
Posty: 71
Testowany aromat: Pineapple
Data mieszania: 29.11.2013
Ilosc probek: 5 (4,6,8,10,12 kr/10ml)


Wiec tak. Zapach obiecujacy ale smak juz troche zawiodl lecz do najgorszych nie nalezy. Najlepsza probka 8 kropel (udalo palic mi sie ja caly dzien :D ) Smak troche ananasowy. Nic specjalnego. Ocena 7/10

Tested flavour: Pineapple
Date of mixing: 29.11.2013
Number of samples: 5 (4, 6, 8, 10, 12 drops/ 10 ml)

Here we go. The smell promising but the taste disappointed a bit however, it doesn’t belong to the worst ones. The best sample is 8 drops (I managed to smoke it all day) the taste a bit of a pineapple. Nothing special. Grade 7/10

_________________
Życie jest zbyt krótkie aby palić analogi...

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 12:37 
Offline

Dołączył(a): 19 sie 2013, o 16:21
Posty: 276
A mnie pasuje. Taki smakowity świeży ananas. Całkiem przyjemnie mi się go wapowało. Zapach też pysznie ananasowy. Kolejny aromacik dla miłośników owocówek. Wg mnie najsmaczniejszy w stężeniu 10 kr/10 ml
Daję mu 8.

And me I like it. Such a delicious, fresh pineapple. I was vaping it quite pleasantly. The smell is also of a delicious pineapple. The next flavour for fruitty flavours lovers. According to me the most tastful in the concentration 10 drops/10 ml.
I give it 8.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 17:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Chyba najbardziej w 100% zbliżony smakiem i zapachem ananas jaki do tej pory miałam sposobność próbować.Nigdy nie byłam zwoleniczką ananasa ,ale ten spokojnie mogę wapować.Odpowiada mi w proporcji 8,10 kr na 10 ml bazy.
Moja ocena:8
Pozdrawiam ;)

Perhaps most close in 100% in taste and smell pineapple which I had an opportunity to try. I’ve never been a pineapple advocate but this [liquid] I can easily vape. I like it in the proportion 8, 10 drops on 10 ml of a base.
My grade: 8
Regards

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 21:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2012, o 21:58
Posty: 311
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Testowany aromat: PINEAPLE
Data mieszania: 29.11.2013r.
Przygotowane stężenia aromatu: 4, 6, 8, 10, 12 kr/10ml
Zapach aromatu z butelki: przejrzały ananas
Woń chmurki: waty cukrowej
Sprzęt do testu próbek: RDA SMOK 1,9Ώ/3,9V Evic. Grzałka microcoil + wata
Baza i moc: VG+VPG+
Kategoria: owocowy
Ocena/opis: Jest ananas ale jest jeszcze coś. Dla mnie tym czymś to właśnie ta „przejrzałość”. Testowałem na RDA i IGO-W. Dwa razy zmieniałem watę i przepalałem grzałki. Przykry smak zostawał za każdym razem. Najmniejszy był w stężeniu 4-6 kropli. Później już nie szło chmurzyć. Tak odczuwam luźny, odstający drut na grzałce. W tym wydaniu nie do przyjęcia.
Najlepsza próbka: 4-6 kropli
Punkty: 1/10
Pozdrawiam

Tested flavour: PINEAPPLE
Date of mixing: 29.11.2013.
Prepared concentrations of the flavour: 4, 6, 8, 10, 12 drops/10 ml
Smell of the flavour from a bottle: over ripened pineapple
Cloud’s odour: cotton candy
Equipment for testing samples: RDA SMOK 1,8Ώ/3,8V Evic. Microcoil heater + cotton
Base and power: VG+VPG+
Category: fruitty
Grade/description: There is a pineapple but there is also something. For me this something is such a „overripened” taste. I was testing on RDA and IGO-W. I was changing the cotton twice and burning the heater. An annoying taste remained every time. The least was in the concentration 4-6 drops. Then I couldn’t vape it. So I feel a loose, protruding wire on the heater. In this issue unacceptable.
The best sample: 4-6 drops
Points: 1/10
Regards


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2013, o 19:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
PINEAPPLE

Taaak... Jest ananas taki prawie żywy, jakby z syropu ale brak mu tej wyrazistości (może jakby był bardziej stężony). Wyczuwalny w niższych stężeniach od 4-8kr a powyżej dochodzi jeszcze jakiś dziwny posmak, którego niestety nie potrafię zdefiniować i przy którym lq już tak nie smakuje. Najlepsza próbka 6-8kr/10ml.
Moja ocena 5/10

Test odbył się na bazie VPG+ w "systemie" od 4-12 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 30.11.2013r. (>10 dni)
Sprzęt:
-Wstępna selekcja najlepszej próbki: atomizer RDA 1,6-1,8Ω na napięciu 3,5-3,6v.
-Do dłuższego wapowania: CE5 BDC lub EVOD BCC 1,8Ω na napięciu 3,6v

PINEAPPLE

Yeees… There is a pineapple almost living as it was from the syrup but it doesn’t have such an expressiveness (maybe if it was more concentrated). Felt in the lower concentrations from 4-8 drops and above there is also a strange after taste, which I can’t define and by which the liquid doesn’t taste anymore. The best sample 6-8 drops/10 ml.
My grade 5/10

Test was conducted on VPG+ base in the „system” from 4-12 drops on 10 ml.
The samples were diluted on 30.11.2013 (>10 days)
Equipment:
- Initial selection of the best sample: RDA atomizer 1,6-1,8 ohm on the voltage 3,5-3,6v
- for longer vaping: CE5 BDC or EVOD BCC 1,8Ω on the voltage 3,6v

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2013, o 20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
PINEAPPLE

Baza VPG, probki sporzadzone 03/12/2013.
Probki 10 ml VPG 6 dozowane po 4,6,8 kropli Aromatu.
Test jak zwykle atomizer bezmostkowy zakrapiane tez jak zwykle 3 serie po 5/6 kropli aromatu.
Zasilane MOD mechanik Nemesis klon.

Ocena;

Probka 10 ml VPG+ 8 kropli aromatu.
Smak jak prawdziwy owoc ananasa.
Napewno zwolennicy Liquidow owocowych powinni byc zadowoleni.
Nadmieniam ze probki robilem na bazie VPG 6 i nie wiem ale ja nie wyczuwam praktycznie zadnej roznicy ze to nie jest VPG 12 bo takiej "mocy" dotychczas uzywalem.
Jezeli ktos zapyta czemu testuje na atomizerze bezmostkowym i zakrapiam 3 serie po 5/6 kropli to odpowiadam ze u mnie to sie sprawdzilo i smak jaki uzyskuje na atomizerze nie odbiega od parownikow gdzie zalewam nie 5/6 kropli ale min 3 ml liquidu.
Na dzis juz koniec testow bo mam "przesyt smaków".
Cdn.

PINEAPPLE

VPG 6 Base, samples prepared on 03/12/2013
Samples 10 ml VPG 6 dose with 4, 6, 8 drops of a flavour.
Test as usual on the bridgeless atomizer poured as usual too 3 series of 5/6 drops of a flavour.
Power mechanical MOD Nemesis clone.

Estimation:

Sample 10 ml VPG 6 + 8 drops of a flavour.
Taste likewise a real fruit.
The advocates of fruitty liquids should be pleased. I should mention that I was preparing samples on VPG 6 base and I don’t know but I can’t feel a significant difference that it’s not VPG 12 as I was using such a strenght so far.
If someone ask me why I’m testing on a bridgeless atomizer and pour 3 series of 5/6 drops so I answer that it’s proved by me and the taste I obtain on the atomizer is very close to the evapourers where I pour with 5/6 drops but on minimum 3 ml of a liquid. Today is the end of tests as I have „enough” of tastes.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2013, o 19:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Widzę, że opinie na temat tego aromatu dość skrajne... ;)
Mi akurat odpowiada w nim to, że nie jest taki przesłodzony, syropowaty jak z puszki i ma kwaskowaty posmak.
Dużą zaletą dla mnie jest też jego kop, smakuje mi zwłaszcza w stężeniu 10 kr/10 ml bazy VPG.
Moja ocena to mocna 7.
Test wykonany na atomizerze bezmostkowym, przez dwa dni wapowany w clearomizerze Davide i ViVi mini CC (dolno i górnogrzałkowiec) ;)

I can see that the opinions of this flavour are quite extreme… I like in it that it’s not too sweet, syrup like from a can and has a sour after taste. The big advantage of it is its hit, I like it especially in the concentration 10 drops/10 ml of a base VPG.
My grade is a firm 7.
Test was conducted on a bridgless atomizer, vaped for two days on a clearomizer Davide and ViVi mini CC (lower and upper heater).

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL