FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 27 kwi 2024, o 19:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

OPINIE O AROMACIE
1 7%  7%  [ 2 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 11%  11%  [ 3 ]
6 15%  15%  [ 4 ]
7 23%  23%  [ 6 ]
8 19%  19%  [ 5 ]
9 11%  11%  [ 3 ]
10 11%  11%  [ 3 ]
Liczba głosów : 26
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 gru 2013, o 18:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Hmmmm :shock: Zaczne może tak ;)
W próbce 8 kr/10 ml bazy przy pierwszym buszku na pierwszy plan wybiega wanilia za nią podąża ,delikatny,słodki smak kokosa :roll: i w tej proporcji odpowiada mi ten aromat najbardziej.W większych stężeniach wanilie czuć już mniej ,bardziej kokos ale robi sie on zbyt słodki i deko męczący jak dla mnie .Jednak jako kokos, jedyny jak do tej pory z którego wybrałam próbkę, którą samodzielnie mogę wapować.
Moja ocena:6

Data zmieszania:29.11.2013
Baza:VPG
Parowniki : Jak w opisie 1,8-2,1 Ohma
Zasilanie: Vomo V2 SS Napięcie 3,5w- 4w

Hmmmm. I begin like this.
In the sample with 8 drops/10 ml there is vanilla in the foreground and it follows a delicate, sweet coco nut taste. And in this proportion I like the flavour the best. In the higher concentrations vanilla is less felt, more coco nut but it becomes too sweet and a tad tiring for me. However, it’s a coco nut, the only one so far from which I could choose a sample, which I can vape independently.
My grade: 6

Date of mixing: 29.11.2013
Base: VPG
Evapourers: as in the description 1,8-2,1 ohm
Power: Vomo V2 SS Voltage 3,5w-4w

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2013, o 21:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, o 09:54
Posty: 270
Jak najbardziej smak kokosa 10-12gtt/10ml. Bardzo realistycznie oddaje smak, jedynie co, to po całym baniaku byłem troszkę zmęczony smakiem.

As most coco nut flavour 10-12 drops. Very realistically reflects the taste however, I was a bit tired of the taste after the whole barrel.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2013, o 23:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 20:54
Posty: 269
Lokalizacja: Radom
Wszystkie mieszanki testuję na ET, RDA i wersji długodystansowej AGA-S i RSST. Mieszanki przygotowane na bazie VPG 6mg. Leżakowanie min. 14 dni.

COCONUT

Smakuje jak napój kokosowy w kartonie. Często dodaje taki napój do drinków. Delikatnie słodki, prawdziwy kokos. Fajny jako dodatek do mixów owocowych. Dla mnie nie do wapowania w pojedynkę. Najlepiej smakuje stężenie 12kr/10ml. Ocena 6,5/10

I test all mixes on ET, RDA and a long distance version AGA-S and RSST. The mixes prepared on VPG 6 mg base. Steeping min. 14 days.

COCONUT

It tastes like a coco nut juice in a carton box. I often add such a juice to the drinks. Delicately sweet, a real coco nut. Nice as an addition to the fruitty mixes. For me it’s not suitable to vape independently. The best concentration 12 drops/10 ml. Grade 6,5/10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2013, o 12:56 
Offline

Dołączył(a): 19 sie 2013, o 16:21
Posty: 276
Na początku słodki kokos, całkiem niezły smak. Ale szybko robi się bardzo mdląco, niestety. Niemniej jednak o wiele lepszy niż ten z poprzedniego testowania.
Dla mnie raczej do mieszanek niż do samodzielnego wapowania.
Stężenie optymalne 8 kropli/10 ml.
Oceniam na 6.

At first a sweet coco nut, quite a nice flavour. However, it becomes quickly bland unfortunately. Neverthless far better than this one from the previous tests.
For me rather as an addition than to the independent use. Optimal concentration 8 drops/10 ml.
I rate it with 6.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2013, o 12:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Smak bardzo podobny do nadzienia batonika bounty. Słodkawy kokos dobrze wyczuwalny, nie jest to taki całkiem suchy smak, czuć w nim odrobinę wilgotności. Dla mnie bardziej jako przerywnik, odskocznia od innych aromatów niż do ciągłego wapowania, ale miłośnicy tego typu LQ powinni być zadowoleni.
Najbardziej smakowała mi próbka z 10 kr. aromatu/10 ml bazy VPG.
Moja ocena to 7 punktów.

Testy przeprowadzone wstępnie na atomizerze LR, dłuższe wapowanie w dolnogrzałkowcu Davide S.

Taste very similar to the bounty bar. A sweet coco nut, well felt, it’s not completely dry taste one can feel a bit of the humidity in it. For me rather as a break from others flavours than for continous vaping but the advocates of this type of LQ should be pleased.
I liked the most the sample with 10 drops of a flavour/10 ml VPG base.
My grade is 7 points.

Tests were initially conducted on LR atomizer, longer vaping on a lowerheater Davide S.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 gru 2013, o 11:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
COCONUT

Baza VPG , probki sporzadzone 03/12/2013.
Probki 10 ml VPG dozowane po 4,6,8 kropli Aromatu.
Test jak zwykle atomizer bezmostkowy zakrapiane tez jak zwykle 3 serie po 5/6 kropli aromatu.
Zasilane MOD mechanik Nemesis klon.

Ocena;

Smak slodkiego kokosu , tak jak bym jadł miąższ z owocu.
Nie przepadam za owocowymi ale jednak wyczulem ze to kokos.
Czy da sie wapować caly dzień ? Nie wiem ?
Jako przerywnik to tak kilka buchow i w odstawkę , bynajmnij ja bym tak robil.
Testowane probki z 6 i 8 kroplami aromatuna 10 ml VPG 6 praktycznie sie nie rożnią.
Dobry liquid owocowy.

Coconut

VPG Base, samples prepared on 03/12/2013
Samples 10 ml VPG dose with 4, 6, 8 drops of a flavour.
Test as usual on the bridgeless atomizer poured as usual too 3 series of 5/6 drops of a flavour.
Power mechanical MOD Nemesis clone.

Estimation:

A sweet coco nut taste, as I would eat the pulp of the fruit.
I don’t like the fruitty flavours but I felt that it’s a coco nut. Can be vaped all day? I don’t know? As a break – several puffs and put away, I would be doing like that.
Tested samples with 6 and 8 drops of a flavour on 10 ml VPG 6 base basically don’t differ.
A good fruitty liquid.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2013, o 14:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2013, o 20:57
Posty: 295
Lokalizacja: Česká republika, Kolín
Zapach: nie kolor, naturalny zapach kokosa. Aby przetestować mieszane w proporcji 5, 8, 10 kP do 10 ml.
Ciecz o lekkim smaku kokosa. Miesza się w stosunku 15 ml kp NA10 kiepski smak, w 20 kp NA10 ml nieprzyjemny smak chemiczny. Najlepszy stosunek 15 kP do 10 ml.Zapach w pokoju: kokosowy.
Bardzo słaby smak, ale nie smak mydła. Moja ocena 6/10.
Na degustacji używam BT 801 rozpylacz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2013, o 18:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2012, o 13:53
Posty: 261
Lokalizacja: Łuków
Po odleżeniu ok. 2 tygodni zdecydowałem ze kolej na kokos. Stęzenie 5kr. na 10ml VPG. Smak kokosa dobrze wyczuwalny jednakze strasznie drażni gardło ogolnie jest dosyc męczący mysle ze zdecydowanie lepszy bedzie do jakis mixów np. z jakims tytoniowym lub kawą.

Having steeped around 2 weeks I decided to try a coco nut. Concentration 5 drops on 10 ml VPG. The taste is well felt however, it’s terribly teasing the throat. Generally it’s quite tiring but I think it would be much better as an addition to some mixes eg. with a tobacco or coffee flavours.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 gru 2013, o 00:20 
Offline

Dołączył(a): 10 gru 2013, o 00:45
Posty: 65
10% Flavour (1ml in 9ml of Inawera VPG Power Smoke

Coconut Excellent for mixing with caramel, chocolate, liquors etc.
It is what it is! It’s Coconut.
Maybe not a standalone, but a definite flavour to have in your mixing kit.

10% aromat (1ml na 9 ml Inawery Power Smoke).
Doskonały orzech kokosowy do mieszania z karmelem, czekoladą, likierami itp. To jest właśnie to! To orzech kokosowy.
Być może nie do samodzielnego użytku, ale zdecydowanie aromat do waszego zestawu do mieszania.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2013, o 21:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2012, o 13:30
Posty: 323
AROMAT COCONUT / COCONUT FLAVOUR
Stężenie : 8kr/10ml.
Sprzęt : Mankos_22 + GbB22


dziq napisał(a):
COCONUT

Normalnie Horalky (Góralki) kokosowe :D , coś słodkiego do porannej kawy ;)


Zgadzam się z kolegą w 100%. Wyczuwam tu także smak chałwy produkowanej w latach 80. To pierwsze co przyszło mi do głowy. Ogólnie dobry aromat , ale niestety nienadający się do ciągłego wapowania. Po wypaleniu 3/4 baniaka staje się trochę męczący. Moja ocena 7/10.

COCONUT FLAVOUR
Concentration: 8 drops/10 ml
Equipment: Mankos_22 + GbB22

I agree with the mate in 100%. I can feel the taste of chalva produced in the 80’s. It was first which came to my mind. Basically a good flavour but unfortunately it can’t be vaped continously. Having smoked ¾ of a barrel it becomes a bit tiring. My grade 7/10.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL