FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 25 kwi 2024, o 12:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 3%  3%  [ 1 ]
6 6%  6%  [ 2 ]
7 6%  6%  [ 2 ]
8 34%  34%  [ 10 ]
9 17%  17%  [ 5 ]
10 31%  31%  [ 9 ]
Liczba głosów : 29
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 sty 2014, o 09:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
Note: This and all of my test has been made with different samples, from 5 to 15 drops in a 10ml VPG base
Hardware: rda mini with ekowool wick 1,4 to 1,7 ohm coils, 7 to 10 watts


Way more balanced and plesant than lemon flavour. I was able to get through a long session with extreme pleasure. No scratchiness that i found in the lemon. It is the most gentle and suitable for solo vaping of the citruses of the lot. Lime taste is perfectly resembled

12 drops per ml gives a perfect fully flavored result.

10/10 as the flavor behaves perfectly and plus it is a pleasure to vape

Uwaga: ten i wszystkie moje testy zostały przerprowadzone z różnymi próbkami od 5 do 15 kropel na 10 ml VPG bazy.
Sprzęt: rda mini z ekowool knotem, 1,4 do 1,7 ohm, 7 do 10 wat.
Trochę bardziej zrównoważony i przyjemniejszy niż cytrynowy aromat. Byłem w stanie przejść przez dłuższą sesję z ekstremalną przyjemnością. Brak drapania, które spotkałem w cytrynie. To jest najbardziej miły i dogodny [aromat] dla solo wapowania spośród cytrusów z tej serii. Smak limonki jest doskonale oddany.
12 kropli na ml daje doskonały, w pełni aromatyczny rezultat.
10/10 ponieważ aromat zachowuje się doskonale, a co więcej jest to przyjemność do wapowania.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sty 2014, o 21:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Limonka! Cudowny cytrusowy smak z posmakiem oranżady w proszku (nawet mi to odpowiada!). Orzeźwia i nie męczy. W przeciwieństwie do drugiego cytrusa z testów - pomarańczy, dobrze miesza się z bazą. Ten aromat dostanie ode mnie max punktów ;)

Baza : VPG+
Najlepsza próbka : 10kr/10ml

Ocena : 10/10

Lime! Wonderful citric taste with a orangade in powder after taste (it even suits me). Refreshing and not tiring. Unlike second citrus from the tests – orange it well mixes with a base. I’ll rate this flavour with the maximum points.

Base: VPG+
Best sample: 10 drops/10 ml

Grade: 10/10

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2014, o 15:00 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 20:24
Posty: 330
Lokalizacja: France
My vaping configuration for this test is mod Vamo variable wattage mod and Kanger T2 1,8 ohms clearomizer, set to 9 watts RMS, VPG plus base :) .

LIME :

Haha I repeat myself all the time like a very old man on these tests :

How do you do so natural taste flavors *good*

Lime is very refreshing, perhaps a little too sweet and not enough acid for my personal preference.

But the lime natural taste is definitely present and very good.

Because of you I will leave for a while the tobacco vaping clan to join the fruity one, like my wife :lol:

At least 10 days stepping, 12 drops for 10 ml

My Grade 8/10

Moja waperska konfiguracja na ten test to mod Vamo ze zmiennym zasilaniem mod i Kanger T2 1,8 ohmów clearomizer, nastawiony na 9 wat RMS, baza VPG plus.

LEMONKA:

Haha powtarzam się cały czas jak stary człowiek na tych testach:
Jak robicie tak naturalne aromaty?
Lemonka jest bardzo odświeżająca, być może trochę za słodka i nie dość kwaśna na mój gust.
Jednakże naturalny smak lemonki jest z pewnością obecny i [jest] bardzo dobry.
Z jego powodu porzucę na chwilę tytoniowy klan waperów i przyłączę się do owocowego, jak moja żona.
Co najmniej 10 dni leżakowania, 12 kropli na 10 ml.

Moja ocena 8/10


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2014, o 01:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Mieszanie: 2013.12.08
Testy: 2014.01.20 – 2014.01.28
Sprzęt użyty: mini CC, T3, Aga-T2 (mesh) i drip IGO-T. W każdym klirku co najmniej 1ml na dripie kilka/naście kropel. Przed zmianą smaku czyszczenie.
Baza: VPG
Aromat oceniam po roztarciu małej kropelki liquidu na nadgarstkach.

Aromat: Bardzo dobra skórka limonki.
Smak: I to jest to. Słodkawy smak limonki. Wydaje mi się, że bez "dosłodzenia" to takich aromatów jak limonka czy cytryna nie dałoby się wapować. Dlatego delikatna słodycz w samogonie musi się pojawić. Smak jest bardzo przyjemny, lekko goryczkowo-skórkowy, orzeźwiający. Nadaje się do wapowania zarówno w niższych (poniżej 3%) jak i w wyższych (powyżej 5%) stężeniach. Dla mnie najlepsza mieszanka to 3% (16kr na 10ml).
Moja ocena: 9 na 10.

Mixing: 2013.12.08
Tests: 2014.01.20 - 2014.01.28
Used equipement: mini CC, T3, Aga-T2 (mesh) and drip IGO-T. In every klirk at least 1 ml on a drip a couple of drops. Before the change of a taste cleaning.
Base: VPG
I rate this flavour having tritured a little drop on my wrists.

Flavour: Very good lime skin.
Taste: And that’s it. A sweet lime taste. It seems to me that without „sweetened” such flavours like lime or lemon they couldn’t be vaped. That’s why delicate sweetness in the hooch must appear. Taste is very nice, slightly bitter-skiny, refreshing. It can be vaped both in the lower (below 3%) and in the higher (above 5%) concentrations. For me the best mix is 3% (16 drops on 10 ml).
My grade: 9/10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2014, o 13:52 
Offline

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 18:55
Posty: 24
Uwielbiam owocowe smaki. Mój faworyt zaraz po truskawce. Odzwierciedla wspaniale smak limonki. Dla niecierpliwych można śmiało palić od razu, ale ja wolę jednak jak trochę poleżakuje ;)
10/10

I love fruity flavours. My favourite, just after the strawberry. Perfectly reflects lime taste. For the impatients: you can smoke it at once but I prefer to steep it for some time.
10/10


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL