FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 27 kwi 2024, o 21:32

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 8%  8%  [ 2 ]
3 13%  13%  [ 3 ]
4 17%  17%  [ 4 ]
5 8%  8%  [ 2 ]
6 8%  8%  [ 2 ]
7 8%  8%  [ 2 ]
8 21%  21%  [ 5 ]
9 4%  4%  [ 1 ]
10 8%  8%  [ 2 ]
Liczba głosów : 23
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 sty 2014, o 01:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Mieszanie: 2013.12.08
Testy: 2014.01.20 – 2014.01.28
Sprzęt użyty: mini CC, T3, Aga-T2 (mesh) i drip IGO-T. W każdym klirku co najmniej 1ml na dripie kilka/naście kropel. Przed zmianą smaku czyszczenie.
Baza: VPG
Aromat oceniam po roztarciu małej kropelki liquidu na nadgarstkach.

Aromat: Jest Chilli, ale nie jak papryczka, ale jak sos chilli.
Smak: Bardzo złożony aromat. Mocno wytrawny. Ja wyczuwam tu wiele akcentów związanych z jedzeniem. Na pierwszym planie oczywiście chilli, ale dalej smażona cebula, ketchup, pikantne skrzydełka. Jak tak dalej pójdzie, to niedługo uda się skomponować 3 daniowy posiłek 8=). Przy stężeniu 1% (5kr na 10ml) daje się wapować samodzielnie. Na pewno nie zrobi furory na rynku jako podstawowy aromat, ale ja już nie mogę się doczekać, aby skomponować kilka smaków tytoniowych z dodatkiem Chilli.
Myślę, że trzeba by spozycjonować nową kategorię aromatów - aromaty specjalne albo dodatki specjalne, gdzie widzę Chilli, Hot@Spicy Chilli, Rosemary i może Cinamon z tej serii testów. Ocena samodzielna tego typu aromatu jest bardzo trudna. Jako samodzielny aromat oceniam na 4 na 10 ale nie skreślałbym go jako jeden ze składników mieszanek. Bardzo ciężko znaleźć składniki, które mogą zaoferować podobne nuty smakowe. Nie będę głosował w ankiecie ponieważ ocena tego aromatu jako samodzielnego półproduktu nie ma sensu. Ten aromat powinien być testowany w mieszankach jako dodatek.
Moja ocena: n.d.

Mixing: 2013.12.08
Tests: 2014.01.20 - 2014.01.28
Used equipement: mini CC, T3, Aga-T2 (mesh) and drip IGO-T. In every klirk at least 1 ml on a drip a couple of drops. Before the change of a taste cleaning.
Base: VPG 12
I rate this flavour having tritured a little drop on my wrists.

Flavour: There is chili but not as a pepper rather as a chili sauce.
Taste: Very complex flavour. Strongly dry. I can feel many notes connected with food. Of course chili on the foreground but then fried onion, ketchup, spicy wings. As it goes on one could compose a three course meal. With the concentration 1% (5 drops on 10 ml) it can be vaped independently. It certainly won’t be a blockbuster on the market as a basic flavour but I can’t wait to compose a couple of tobacco tastes with chili addition.
I think we must position new category of flavours – special flavours or special additions, where I can see Chili, Hot & Spicy Chili, Rosemary and maybe Cinnamon of this series. It’s very difficult to rate this flavour. As an independent flavourr I rate it with 4 on 10 but I wouldn’t exclude from the ingredients of the mixes. It’s very difficult to find components, which may offer similar tastes hints. I won’t rate in the survey as the grade of this flavour doesn’t make sense. This flavour should be tested in the mixes as an addition.
My grade: n/a.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2014, o 14:15 
Offline

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 18:55
Posty: 24
Podobnie jak w HOT & SPICY CHILI : Powiem szczerze, że jestem fanem wszystkiego, co jest ostre i nadające się do spożycia. Kiedy widziałem, że są do testowania CHILI, bez czekania rozrobiłem je i od razu paliłem. I tu niestety niemiłe zaskoczenie. Liquid smakuje jak zupki chińskie, nie dałem rady wypalić zawartośći nawet jednego clarlomizera.

Likewise HOT & SPICY CHILI: I’ll tell honestly that I’m a fan of everything which is hot and edible. When I noticed that CHILI flavour is ready for testing I mixed it immediately and smoked at once. And here an unpleasant surprise. Liquid tastes like chinese soups, I wasn’t able to smoke even the content of a single clearomizer.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL