FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 08:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 14%  14%  [ 4 ]
6 3%  3%  [ 1 ]
7 17%  17%  [ 5 ]
8 32%  32%  [ 9 ]
9 25%  25%  [ 7 ]
10 7%  7%  [ 2 ]
Liczba głosów : 28
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 sty 2014, o 23:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
As a cinnamon lover i'll try some interesting mixes with this.

Vaped alone it is very delicate and needs a high dosage to be fully tasted. But being it a spice, i don't know who will be using this with no other ingredients. At 10 drops per 10 ml i feel it tingling in its typical way more than tasting it, and with higher concentrations the results don't change in substance. It's not something i can make a tasteful eliquid with (at least as i want an eliquid to be in order to be vaped), but something that will work for sure in my recipes, as the pure cinnamon is perfectly resembled

8/10 and needs a lot of experimenting

Jako miłośnik cynamonu spróbuję pewne interesujące mieszanki z nim.

Wapując samodzielnie jest bardzo delikatny i potrzebuje większego stężenia, aby był w pełni wypróbowany. Ale będąc przyprawą nie wiem kto będzie używał go bez dodatkowych składników. Przy 10 kroplach na 10 ml czuję jak łaskocze w typowy sposób bardziej niż smakuje, a przy wyższych stężeniach rezultaty nie zmieniają się znacząco. To nie jest coś z czego mógłbym zrobić smaczny eliquid (przynajmniej ponieważ chcę, aby eliquid był w porządku do wapowania), ale coś co się sprawdzi na pewno w moich przepisach ponieważ czysty cynamon jest doskonale oddany.

8/10 i potrzeba wielu eksperymentów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sty 2014, o 14:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Cynamon - po prostu cynamon ;) Jako solo do dłuższego wapowania odpada, jako przerywnik i jako przyprawa do np. jabłka - cudo! Czegoś mi tam jeszcze brakuję, ale ciężko stwierdzić czego. Jak kolega wyżej napisał, będzie to bardzo dobry aromat do eksperymentowania w mieszankach ;)

Baza VPG+
Najlepsza próbka 10kr/10ml
Ocena 8/10

Cinnamon – just cinnamon. It can’t be vaped solo for a longer time but as a break and a spice for eg. apple – fantastic! Something I miss in it but it’s hard to say what. As a mate wrote above it’ll be a very good flavour for experimentation in the mixes.

Base VPG+
Best sample 10 drops/10 ml
Grade 8/10

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2014, o 01:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Mieszanie: 2013.12.08
Testy: 2014.01.20 – 2014.01.28
Sprzęt użyty: mini CC, T3, Aga-T2 (mesh) i drip IGO-T. W każdym klirku co najmniej 1ml na dripie kilka/naście kropel. Przed zmianą smaku czyszczenie.
Baza: VPG
Aromat oceniam po roztarciu małej kropelki liquidu na nadgarstkach.

Aromat: Cynamon jest, ale niestety wyczuwam dodatkowo jakiś lakier.
Smak: Całkiem przyjemny smak cynamonu. Obawiałem się tego aromatu jako samodzielnego półproduktu do samogonu. A jednak. Od 3% do 5% powstaje bardzo fajny soczysto-słodkawy liquid, który spokojnie można wapować samodzielnie - szczególnie na meshu. Większe stężenie wywołuje wspomniany w zapachu lakier i nie jest zalecany 8=). Liquid przy zalecanym stężeniu można spokojnie wapować, ale jego "moc" na pewno wyjdzie w mieszankach. Samodzielnie wapowany w stężeniu 3% (16kr na 10ml) oceniam na 7 na 10 ale w mieszankach może być lepiej.
Moja ocena: 7 na 10

Mixing: 2013.12.08
Tests: 2014.01.20 - 2014.01.28
Used equipement: mini CC, T3, Aga-T2 (mesh) and drip IGO-T. In every klirk at least 1 ml on a drip a couple of drops. Before the change of a taste cleaning.
Base: VPG
I rate this flavour having tritured a little drop on my wrists.

Flavour: There is a cinnamon but unfortunately I can also feel some varnish.
Taste: Quite pleasant cinnamon taste. I was afraid of this flavour as an independent product for a hooch. However, from 3% to 5% becomes a very nice juicy-sweet liquid, which can be vaped easily independently – especially on a mesh. Higher concentrations cause mentioned varnish smell and it’s not recommended. Liquid can be easily vaped with the recommended concentration but its „power” will certainly be in the mixes. Vaped independently in the concentration 3% (16 drops on 10 ml) I rate with 7 on 10 but in the mixes could be better.
My grade: 7 on 10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2014, o 14:15 
Offline

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 18:55
Posty: 24
Lubię cynamon sam w sobie. Smak liquidu z udziałem tego aromatu jest całkiem fajny. Niestety, nie moje klimaty, raczej powapuję go tylko w celach testów, ale nie wydaje mi się, abym w przyszłości do niego wrócił.
5/10

I like cinnamon itself. Taste of liquid with cinnamon is quite nice. Unfortunately it’s not my cup of tea, I’ll rather vape it in the testing purposes but I don’t think that I’ll come back to it in the future.
5/10


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL