FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 26 kwi 2024, o 00:46

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 14%  14%  [ 4 ]
6 3%  3%  [ 1 ]
7 17%  17%  [ 5 ]
8 32%  32%  [ 9 ]
9 25%  25%  [ 7 ]
10 7%  7%  [ 2 ]
Liczba głosów : 28
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 gru 2013, o 14:05 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Tutaj proszę wpisywać opinie na temat aromatu "CINNAMON".
Proszę także o przyznawanie oceny w skali od 1 do 10 w załączonej ankiecie.

Please write here the opinions concerning „CINNAMON” flavour.
Please rate it in the scale from 1 to 10 in the attached survey.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2013, o 01:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
CINNAMON FLAVOUR.

W niższych stężeniach smakuje jak cynamon dodany do ryżu (nawet ten posmak ryżu wyłania się gdzieś w tle) a dopiero w stężeniu 8-10 kropli to już czysta postać cynamonu i wierne odzwierciedlenie tej przyprawy. Delikatne drapanie w gardło i leciutka słodycz jaką można wyczuć w tym aromacie daje taki fajny posmak w paszczy i jest mile odbierana przez otoczenie ;)
Do mieszania z innymi aromatami jak najbardziej, a do wapowania solo, wtedy kiedy najdzie nas ochota na coś innego. Ogólnie dobry i godny uwagi każdego mieszacza. Najlepsze jak dla mnie stężenie to 10kr/10ml.
Moja ocena 9/10

Test odbył się na bazie VPG w "systemie" od 4-12 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 29.11.2013r. (>10 dni)
Sprzęt:
-Wstępna selekcja najlepszej próbki: atomizer RDA 1,6Ω na napięciu 3,5v.
-Do dłuższego wapowania: CE5 BDC lub EVOD BCC 1,8Ω na napięciu 3,6v

CINNAMON FLAVOUR

In the lower concentrations it tastes like a cinnamon added to the rice (even rice after taste appears somewhere in the background) and only in the concentration 8-10 drops is a pure shape of cinnamon and the faithful reflection of this spice. A delicate scorch in the throat and slight sweetness which one can feel in this flavour give such a nice after taste in the mouth and it’s nice for the environment.
It’s suitable for mixing with others flavours and for solo vaping when we start to bug us craving for something else. Good in general and worthy attention of every mixer. The best is the concentration of 10 drops/10 ml.
My grade 9/10

Test was conducted on VPG base in the „system” from 4-12 drops on 10 ml. The samples were mixed on 29.11.2013. (>10 days)
Equipment:
- initial selection of the best sample: RDA atomizer 1,6 ohm on the voltage 3,5v.
- for longer vaping: CE5 BDC 1,8 ohm on the voltage 3,6v.

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2013, o 19:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2012, o 21:58
Posty: 311
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Testowany aromat: CINAMON
Data mieszania: 29.11.2013r.
Przygotowane stężenia aromatu: 4, 6, 8, 10, 12 kr/10ml
Zapach aromatu z butelki: mało intensywny cynamonowy
Woń chmurki: owocowo-cynamonowa
Sprzęt do testu próbek: RDA SMOK 1,5Ώ/3,5V Evic. Grzałka microcoil + wata
Baza i moc: VG+VPG+
Kategoria: przyprawa kuchenna
Ocena/opis: Jest cynamonowo od samego początku. Nie jest to jednak taki cynamon z torebki. Esencja jest jakby lekko rozwodniona. I chyba dobrze bo mógłby być trochę ciężki do chmurzenia. Kolejny ciekawy smak na Święta. Raczej jako przerywnik od podstawowych smaków. Może być ciekawym dodatkiem do mieszanek.
Najlepsza próbka: 8 kropli
Uwagi: Po dłuższym chmurzeniu w ustach pojawia lekko cierpki smak.
Punkty: 7/10
Pozdrawiam

Tested flavour: CINNAMON
Date of mixing: 29.11.2013.
Prepared concentrations of the flavour: 4, 6, 8, 10, 12 drops/10 ml
Smell of the flavour from a bottle: low intensive, cinnamon
Cloud’s odour: fruitty-cinnamon
Equipment for testing samples: RDA SMOK 1,8Ώ/3,8V Evic. Microcoil heater + cotton
Base and power: VG+VPG+
Category: kitchen’s spice
Grade/description: There is cinnamon from the very beginning. It’s not however the cinnamon from the packet. The essence is slightly diluted. And perhpas it’s good as it could have been hard to vape. The following interesting taste for Christmas. Rather as a break from basic flavours. It can be an interesting component of the mixes.
The best sample: 8 drops
Remarks: In one sample liquid didn’t dilute. The whole flavour floated on the surface.
Points: 7/10
Regards


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 11:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 00:02
Posty: 71
Testowany aromat: Cinnamon
Data mieszania: 29.11.2013
Ilosc probek: 5 (4,6,8,10,12 kr/10ml)


Cynamonu nie lubie nie przepadam. Troche z obawa do tego podszedlem ale sprobowalem. O dziwo nie bylo tak zle jak myslalem. Smak normalnego cynamonu bez innych nut smakowych w tle. Najlepsza okaza sie probka z 10 kroplami aromatu na 10 mililitrow bazy. Jednak zupelnie nie moj smak i dlatego moja ocena wynosi 5/10 ale na pewno osoba ktore cynamon lubia bedzie smakowalo.

Tested flavour: Cinnamon
Date of mixing: 29.11.2013
Number of samples: 5 (4, 6, 8, 10, 12/10ml)

I don’t like cinnamon. I was a bit afraid but I tried it. Surprisingly it wasn’t so bad as I thought. The taste of cinnamon without any others taste’s notes in the background. The best was the sample with 10 drops of a flavour on 10 ml of a base. However, it’s not my taste and that’s why my grade is 5/10 but certainly it’ll please to those who like cinnamon.

_________________
Życie jest zbyt krótkie aby palić analogi...

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 12:09 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
kneru napisał(a):
Testowany aromat: Cinnamon
Data mieszania: 29.11.2013
Ilosc probek: 5 (4,6,8,10,12 kr/10ml)


Cynamonu nie lubie nie przepadam. Troche z obawa do tego podszedlem ale sprobowalem. O dziwo nie bylo tak zle jak myslalem. Smak normalnego cynamonu bez innych nut smakowych w tle. Najlepsza okaza sie probka z 10 kroplami aromatu na 10 mililitrow bazy. Jednak zupelnie nie moj smak i dlatego moja ocena wynosi 5/10 ale na pewno osoba ktore cynamon lubia bedzie smakowalo.


I tutaj mam prośbę. Oceny wystawiajcie na podstawie odczuć smakowych, oceniajcie smak, zapach.

Cytuj:
Smak normalnego cynamonu bez innych nut smakowych w tle.
Jednak zupełnie nie mój smak i dlatego moja ocena wynosi 5/10


My decydujemy o tym czy aromat trafi do sprzedaży obliczając średnią ocen z waszych opinii.
Mamy swoją dosyć wysoką cyfrę. Jeżeli średnia ocen aromatu jest jej równa lub wyższa aromat jest szykowany do sprzedaży. Jeżeli niższa aromat idzie do poprawy lub w zapomnienie.

W opinii "kneru" jest że aromat ma smak normalnego cynamonu, ale ze względu że cynamonu nie lubi postawił tylko 5.
I teraz ja nie wiem czy "5" dlatego że kiepski, czy dlatego że nie lubi.
W wielu przypadkach niska ocena może przeważyć o odstawieniu być może dobrego smaku.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 13:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Cynamon w czystej postaci ale zbyt słabo odczuwalny. Może do samego wapowania byłby dobry tylko podejrzewam że mało osób wapuje takie liquidy. Aromat przeznaczony powinien być bardziej jako dodatek do mieszanek a taki słabo skoncentrowany moim zdaniem nie nadaje się do tego celu. Raczej rozrzedzał by tylko mieszanki dając mizerny efekt. Jako samodzielny liquid 12kr/10ml da się wapować jako delikatny cynamon.

Oceniam ten aromat bardziej pod względem przydatności do mieszania z innymi aromatami. W sieci dużo przepisów zawiera dodatki cynamonu.

Za zbyt słaby aromat jako dodatek do własnych mieszanek Ocena: 5/10

Cinnamon in a pure shape but too weakly felt. Maybe it may be good for vaping but I suspect that not many people vape such liquids. The flavour should be designed as an addition and such a low concentrated is not suitable for this purpose. It would rather dilute the mixtures giving poor effect. As an independent liquid 12 drops/10 ml it can be vaped as a delicate cinnamon.

I rate this flavour more in terms of usefulness of mixing with others flavours. There are many receipts in the web containing additions of a cinnamon.

For a too weak flavour as an addition to your own mixes. Grade: 5/10

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 16:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Bardzo fajny aromat oddający nie tak czysty cynamon ,którego podejrzewam na dłuższa mete by nie powapował .Ja odczuwam ten aromat jako ciasteczko maślano- cynamonowe słodkie a zarazem dające przyjemność smaku i aromatu nie tylko dla wapującego ale i dla otoczenia.Myślę że nadaje się jako dodatek do innych mieszanek jak i do wapowania solo.Najbardziej podchodzi mi w proporcji 10 kr aromatu na 10 ml bazy.
Moja ocena:9
Pozdrawiam ;)

A very nice flavour reflecting not so pure cinnamon, which I suspect I wouldn’t vape in the long run. Personlly I feel this flavour like a biscuit buttery-cinnamon sweet and at the same time giving a pleasure of taste not only for the vaper but also for the environment. I think it can be used as an addition to the others mixes and to vape solo. I like it the best in the proportion 10 drops on 10 ml of a base.
My grade: 9
Regards

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2013, o 22:01 
Offline

Dołączył(a): 19 sie 2013, o 16:21
Posty: 276
Jest cynamonowo. ale nie nachalnie, raczej delikatnie. Przy niższych stężeniach wręcz za mało. Zapach mało intensywny. Mimo wszystko dla mnie raczej jako przerywnik niż do dłuższego wapowania. Powinien za to dobrze się sprawdzić w mieszankach.
Najlepszy w stężeniu 10 kropli na 10ml.
Dostaje ode mnie 7/10 pkt

There is cinnamon but not pushy, rather delicate. With lower concentrations too little. The smell is slightly intensive. In spite of it for me rather as a break than for longer vaping. It should work well in the mixes.
The best in the concentration 10 drops on 10 ml.
I rate it 7/10 points.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2013, o 22:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
CINNAMON

Baza VPG, probki sporzadzone 03/12/2013.
Probki 10 ml VPG 6 dozowane po 4,6,8 kropli Aromatu.
Test jak zwykle atomizer bezmostkowy zakrapiane tez jak zwykle 3 serie po 5/6 kropli aromatu.
Zasilane MOD mechanik Nemesis klon.

Ocena;
O moj boze wyjalem do testow rozne probki i tak biore do testowania co popadanie, nie lubie bardzo cynamonu jakos zle mi sie kojarzy i odlozylem probki aby nie testowac.
Nie wiem jak ale okazalo sie ze zakropilem do atomizera wlasnie probke VPG 6 z 6 kroplami no i musze teraz sie meczyc i opisac.

Hmmmm smak cynamonu znam ale cosik tutaj slabo mi zalatuje cynamonem. Atomizer wymyty a brak smaku cynamonu ?
Umylem wyplukalem jeszcze raz atomizer i dopiero przy mocniejszym zaciagnieciu "doszlo" ze to cynamon.
Moze dla mnie dobrza ze az tak nie jest intensywny ale dla lubiacych cynamon 6 kropli na 10 ml bazy moze byc za mało.

CINNAMON

VPG Base, samples prepared on 03/12/2013
Samples 10 ml VPG 6 dose with 4, 6, 8 drops of a flavour.
Test as usual on the bridgeless atomizer poured as usual too 3 series of 5/6 drops of a flavour.
Power mechanical MOD Nemesis clone.

Estimation:

Oh my god I took off different samples to the tests and I take randomly, I don’t like cinnamon I have bad associations and I hung up the samples not to test. I don’t know but it turned out that I poured the atomizer with the sample VPG 6 with 6 drops and I must sweat and describe it.
Hmmmm I know the cinnamon taste but here one can hardly feel the cinnamon. Atomizer washed and the lack of cinnamon? I washed, rinsed the atomizer once again and while stronger inhalation „I came to conclusion” that it’s a cinnamon. Perhaps it’s good for me that the cinnamon isn’t intensive but for cinnamon advocates 6 drops on 10 ml of a base can be too little.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2013, o 23:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 20:54
Posty: 269
Lokalizacja: Radom
Wszystkie mieszanki testuję na ET, RDA i wersji długodystansowej AGA-S i RSST. Mieszanki przygotowane na bazie VPG. Leżakowanie min. 14 dni.

CINNAMON

Taki prawdziwy cynamon, W pojedynke dostaje u mnie dyskwalifikacje, ale jako dodatek do słodkich ciasteczkowych liquidów może okazać się strzałem w dziesiątkę. Najlepsze odzwierciedlenie prawdziwego cynamonu przy 10kr/10ml. Jako dodatek oczywiście wysracza 3-4 krople. Ocena na podstawie podobieństwa do przyprawy 8,5/10

I test all mixes on ET, RDA and a long distance version AGA-S and RSST. The mixes prepared on VPG base. Steeping min. 14 days.

CINNAMON

Such a real cinnamon. Solo it’s disqualified by me but as an addition to sweet bicuit liquids may be a bull’seye. The best reflection of a real cinnamon is 10 drops/10 ml. As an addition 3-4 drops suffise. Grade on the basis of resemblance to the spice 8,5/10.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL