FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 25 kwi 2024, o 03:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 3%  3%  [ 1 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 11%  11%  [ 3 ]
7 14%  14%  [ 4 ]
8 44%  44%  [ 12 ]
9 3%  3%  [ 1 ]
10 22%  22%  [ 6 ]
Liczba głosów : 27
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 gru 2013, o 13:59 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Tutaj proszę wpisywać opinie na temat aromatu "STRAWBERRY".
Proszę także o przyznawanie oceny w skali od 1 do 10 w załączonej ankiecie.

Please write here the opinions concerning „STRAWBERRY” flavour.
Please rate it in the scale from 1 to 10 in the attached survey.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2013, o 12:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2012, o 13:53
Posty: 261
Lokalizacja: Łuków
Mieszany 29.11.2013
stężenie 5kr./10ml
Ciekawy aromat dobrze wyczuwalny smak świeżej truskawki juz przy 5kroplach; niezły kop i spora chmura.Pale go juz trzeci dzien i jeszcze mi sie znudził:)

Mixed on 29.11.2013
Concentration 5 drops/10 ml.
An interesting flavour strawberry taste well felt already with 5 drops; hit not bad and big cloud. I have been smoking it for three days and I’m not bored.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2013, o 23:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2013, o 01:05
Posty: 175
Zapach fajny. Co do smaku jeżeli mam być szczery - nie jest to najlepsza truskawka z jaką miałem do czynienia.
Smak jest dosyć średni, ale z przewagą ku górze. Dolejemy aromatu :)
7/10

Test odbył się na bazie VPG+ w "systemie" od 4-12 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 01.12.2013r.
Testowane na X.Jet Spider 1,8Ω

A nice smell. As for the taste if I was frankly speaking – it’s not the best strawberry with which I have dealt.
The taste is average but predominantly upward. We will pour the flavour.
7/10

Test was conducted on VPG+ base in the „system” from 4-12 drops on 10 ml. The samples were diluted on 01.12.2013.
Tested on X.Jet Spider 1,8 ohm.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 11:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 00:02
Posty: 71
Testowany aromat: Strawberry
Data mieszania: 29.11.2013
Ilosc probek: 5 (,4,6,8,10,12 kr/10ml)

Wiec tak recenzje tego smaku pod grozba pobicia napisala moja mamuska oto ona :D

"W smaku jak i zapachu cudowna truskawka roztarta z cukrem. Jest cudownym odzwierciedleniem swiezego owocu truskawki. Na bazie vpg+ jest po prostu rewelacyjna. Ocena 10/10"
Moim zdaniem zas jest troszke sztuczna lecz nadaje sie do dluzszego posiedzenia. Polecilbym ten aromat smakosza "musow" owocowych. Moja ocena 8/10.

Tested flavour: Strawberry
Date of mixing: 29.11.2013
Number of samples: 5 (4,6,8,10,12 drops/10 ml)

So the review of this flavour under a threat of beating wrote my mother, here you have it:

„In the taste and smell a wonderful strawberry pounded with sugar. It’s a perfect reflection of a fresh fruit strawberry. On a vpg+ base is exceptional. Grade 10/10”.

In my opinion it’s a bit artificial but it can be used for a longer time. I would recommend it to the fruit mousses lovers.
My grade 8/10.

_________________
Życie jest zbyt krótkie aby palić analogi...

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 19:13 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2013, o 17:20
Posty: 176
Truskaweczka taka jakby posłodzona. Jest zdecydowanie smak truskawki ale jak dla mnie aż przesłodzony. Wyraźny smak już przy 10k/10ml. Mogłaby na finiszu mieć odrobinę orzeźwiającego posmaku.

A strawberry seems to be sweetened. There is a strawberry taste but too sweet for me. A distinct taste already with 10 drops/10 ml. It could have had a bit of refreshing taste at the end.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 22:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Truskaweczka z dodatkiem słodzika. Taka troszkę nienaturalnie słodka ale dobra. Jestem jakiś obojętny w kwestii tego aromatu. Nie widzę nic złego i nic dobrego.
10kr/10ml najlepsze stężenie

Moja ocena: 7/10

A strawberry with a sweetener addition. Such a a bit unnatural but good. I’m indifferent about this flavour. I can see nothing good and nothing wrong.
10 drops/10 ml is the best concentration.

My grade: 7/10

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2013, o 00:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Aromat dosyc stezony, od malych ilosci daje juz dobre smaki ;) Aktualnie wapuje 8gtt na 10ml i to jest moj faworyt. Smak dobrej poslodzonej truskawki, ale jak z prawdziwymi truskawkami jak i z tym gotowym juz lq mam ten problem ze szybko mnie "muli".

Podsumujmy :
Baza VPG+
Stezenie 8kropli/10ml

Ocena : 8.5/10

Dobry aromat! *good*

The flavour concentrated enough, it gives good tastes from the little amounts. I have been vaping at the moment 8 drops on 10 ml and that’s my favourite. A taste of a good, sweetened strawberry but likewise with the real strawberries as and with this ready lq I have a problem that it becomes quiclky bland.

To sum up:
VPG+ base
Concentration 8 drops/10 ml

Grade: 8.5/10

Good flavour!

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2013, o 22:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
STRAWBERRY

Aromat wyczuwalny we wszystkich stężeniach. Truskawkę czuć taką jakby rozgniecioną z odrobiną cukru i wcale nie jest aż taka za słodka, taka w sam raz. Nienachalna i nienużąca ale ja wolę jednak prawdziwe truskawki ;) Aromat na pewno znajdzie swoich zwolenników, mimo, że mi w jakiś tam sposób również smakuje. Najlepsze stężenie to 10kr./10ml.
Moja ocena 8/10

Test odbył się na bazie VPG+ w "systemie" od 4-12 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 30.11.2013r. (>10 dni)
Sprzęt:
-Wstępna selekcja najlepszej próbki: atomizer RDA 1,6-1,8Ω na napięciu 3,5-3,6v.
-Do dłuższego wapowania: CE5 BDC lub EVOD BCC 1,8Ω na napięciu 3,6v

STRAWBERRY

The flavour felt in all concentrations. One can feel the strawberry like a mashed one with a bit of sugar and is not that sweet, that’s just fine. Not pushy and not tiring but I prefer real strawberries. The flavour will find its advocates despite the fact that I like it somehow. The best concentration is 10 drops/10 ml.
My grade 8/10

Test was conducted on VPG+ base in the „system” from 4-12 drops on 10 ml.
The samples were diluted on 30.11.2013 (>10 days)
Equipment:
- Initial selection of the best sample: RDA atomizer 1,6-1,8 ohm on the voltage 3,5-3,6v
- for longer vaping: CE5 BDC or EVOD BCC 1,8Ω on the voltage 3,6v

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2013, o 00:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 20:54
Posty: 269
Lokalizacja: Radom
Wszystkie mieszanki testuję na ET, RDA i wersji długodystansowej AGA-S i RSST. Mieszanki przygotowane na bazie VPG 6mg. Leżakowanie min. 14 dni.

Strawberry
10kr/10ml. Tu jest mistrzostwo. Najlepsza truskawka jaką wapowałem. Smak identyczny jak lizak chupa-chups o tym smaku (uwielbiam). Pełny, intensywny smak truskawki z cukrem. Prawie, całe 10ml zwapowane jednego dnia. Jeszcze nigdy tutaj krzyczałem i nigdy nie dałem 10: REWELACJA!!! Ocena 10/10

I test all mixes on ET, RDA and a long distance version AGA-S and RSST. The mixes prepared on VPG 6 mg base. Steeping min. 14 days.

Strawberry

10 drops/10 ml. It’s a masterpiece. The best strawberry I was vaping. The taste identical as chupa-chups lolipop (I love it). Full, intensive taste of a strawberry with sugar. I vaped almost all 10 ml in one day. I’d never cried here and never gave 10: REVELATION !!! grade 10/10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2013, o 13:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2012, o 21:58
Posty: 311
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Testowany aromat: STRAWBERRY
Data mieszania: 29.11.2013r.
Przygotowane stężenia aromatu: 4, 6, 8, 10, 12 kr/10ml
Zapach aromatu z butelki: musu truskawkowego
Woń chmurki: otwartej paczki żelek, przyjemna dla otoczenia
Sprzęt do testu próbek: RDA SMOK 2,0Ώ/4,0V Evic. Grzałka microcoil + wata
Baza i moc: VG+VPG+
Kategoria: owocowy
Ocena/opis: Od najniższego stężenia jest mocno truskawkowo. Nie są to czyste truskawki. Ja odbieram ten smak jak koktajl truskawkowy lub sorbet truskawkowy. Na bazie, której używam wyszedł płyn po którym mam ochotę się oblizywać. Truskawki są na wdechu jak i przy wypuszczaniu chmurki. Nie ma co więcej pisać. SUPER AROMAT !
Najlepsza próbka: 6-8 kropli
Uwagi: silny aromat. Nie ma co kozaczyć z dozowaniem.
Punkty: 10/10
Pozdrawiam

Tested flavour: STRAWBERRY
Date of mixing: 29.11.2013.
Prepared concentrations of the flavour: 4, 6, 8, 10, 12 drops/10 ml
Smell of the flavour from a bottle: strawberry mousse
Cloud’s odour: open jellies box, nice to the environment
Equipment for testing samples: RDA SMOK 1,8Ώ/3,8V Evic. Microcoil heater + cotton
Base and power: VG+VPG+
Category: fruitty
Grade/description: There’s much of strawberries from the lower concentrations. They aren’t pure strawberries. For me this taste it’s like strawberry coctail or strawberry sorbet. On a base which I use it turned out to be a liquid after which I feel like licking. The strawberries are on the inhale and while exhaling the cloud. There is no point in writing more. A GREAT FLAVOUR!
The best sample: 6-8 drops
Remarks: strong flavour. There is no point in putting a brave face while dosing.
Points: 10/10
Regards


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL