FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 27 kwi 2024, o 22:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 7%  7%  [ 2 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 3%  3%  [ 1 ]
5 3%  3%  [ 1 ]
6 17%  17%  [ 5 ]
7 17%  17%  [ 5 ]
8 17%  17%  [ 5 ]
9 17%  17%  [ 5 ]
10 14%  14%  [ 4 ]
Liczba głosów : 28
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 gru 2013, o 13:50 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Tutaj proszę wpisywać opinie na temat aromatu "PUNCH".
Proszę także o przyznawanie oceny w skali od 1 do 10 w załączonej ankiecie.

Please write here the opinions concerning „PUNCH” flavour.
Please rate it in the scale from 1 to 10 in the attached survey.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2013, o 20:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Poncz czyli przyprawy korzenne i troszkę wydaje mi sie za mało owoców.Ale ogólnie aromat dość dobry w wapowaniu.Odpowiada mi w proporcjach 10ml bazy na 10 kr aromatu
Moja ocena: 7

Punch ie. spices and it seems to me too little fruits. However, generally the flavor quite nice in vaping. I like it in the proportions 10 ml of a base on 10 drops of a flavor.
My grade: 7

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 gru 2013, o 14:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Jak najbardziej zgadzam się z opinią Elżuni :) Dobrze wyczuwalne przyprawy korzenne, a delikatnie w tle jakieś cytrusy. W sumie liquid powstał dość dobry. Najlepiej odpowiada mi ten smak w proporcjach 8-10 kropli aromatu na 10 ml bazy (VPG).
Moja ocena to 6/10 punktów.

I completely agree with Elżunia’s opinion. One can well feel spices and some citruses delicately in the background. Generally it’s a quite good liquid. I like the most the taste in the proportions 8-10 drops of a flavour on 10 ml of a base (VPG).
My grade is 6/10 points.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 gru 2013, o 21:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2012, o 21:58
Posty: 311
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Testowany aromat: PUNCH
Data mieszania: 29.11.2013r.
Przygotowane stężenia aromatu: 4, 6, 8, 10, 12 kr/10ml
Zapach aromatu z butelki: piernikowy, korzenny
Woń chmurki: wypieku ciasta, przyjemna dla otoczenia
Sprzęt do testu próbek: RDA SMOK 1,8Ώ/3,8V Evic. Grzałka microcoil + wata
Baza i moc: VG+VPG+
Kategoria: korzenno-alkoholowy
Ocena/opis: Pierwsze skojarzenie jakie mi się nasunęło to grzane wino z dużą ilością przypraw. Dużo piernikowych przypraw jest smakiem przewodnim sporządzonych płynów. Już przy 6 kroplach jest dobrze i smak jest wyraźny. W miarę zwiększania ilości aromatu liquid jest coraz bardziej esencjonalny ale bez chemicznych domieszek. Do dłuższego chmurzenie może okazać się lekko męczący. Bardzo ciekawy smak, który według mnie jest idealny na święta :)
Najlepsza próbka: 8-10 kropli
Punkty: 8/10
Pozdrawiam

Tested flavour: PUNCH
Date of mixing: 29.11.2013.
Prepared concentrations of the flavour: 4, 6, 8, 10, 12 drops/10 ml
Smell of the falvour from a bottle: gingerbread, spicy
Cloud’s odour: baked cake, nice for the environment
Equipment for testing samples: RDA SMOK 1,8Ώ/3,8V Evic. Microcoil heater + cotton
Base and power: VG+VPG+
Category: spicy-alcoholic
Grade/description: The first impression that occured to me is hot wine with a big amount of spices. Lots of gingerbread spices is guiding of the liquids. Already with 6 drops is good and the taste is distinct. While increasing the amount of the flavour the liquid is more and more essential but without chemical additions. It can be tiring while longer vaping. A very interesting taste, which can be ideal for Christmas.
The best sample: 8-10 drops
Points: 8/10
Regards


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 15:09 
Offline

Dołączył(a): 19 sie 2013, o 16:21
Posty: 276
W wersji "dla niecierpliwych" czuć było głównie goździki, które skutecznie zagłuszały wszystko inne. Ale nie powiem, ładnie się przegryzło i w efekcie wyszedł aromat rzeczywiście ponczowy. Może nieco nietypowy, ale bardzo udany. Dużo przypraw, trochę owoców - smak i zapach w sam raz na długie zimowe wieczory.
Najbardziej przypadł mi do gustu w stężeniu 8 kropli/10 ml.
Oceniam na 9.

One can feel mainly cloves in the version „for the impatients” which was overwhleming. However, it all steeped nicely and turned out to be a real punch flavour. Perhaps a bit atypical but very successful. Many spices, a bit of fruits – the taste and smell is just for the winter evenings.
I liked the most in the concentration 8 drops/10 ml.
I rate it with 9.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 15:09 
Offline

Dołączył(a): 19 sie 2013, o 16:21
Posty: 276
W wersji "dla niecierpliwych" czuć było głównie goździki, które skutecznie zagłuszały wszystko inne. Ale nie powiem, ładnie się przegryzło i w efekcie wyszedł aromat rzeczywiście ponczowy. Może nieco nietypowy, ale bardzo udany. Dużo przypraw, trochę owoców - smak i zapach w sam raz na długie zimowe wieczory.
Najbardziej przypadł mi do gustu w stężeniu 8 kropli/10 ml.
Oceniam na 9.

In the version for „the impatients” mainly were cloves felt, which successfully drowned out everything else. But I won’t say it steeped nicely and in fact it turend out to be a real puch flavour. Perhaps a bit atypical but very successful. Many spices, a bit of fruits – taste and smell good enough for long winter evenings. I liked the best in the concentration 8 drops/10 ml.
I rate on 9.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 17:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
PUNCH

Bardzo aromatyczny lq z przyprawami korzennymi na pierwszym planie. Od samego początku czuć tylko te przyprawy, dopiero przy próbce z 8kr wyłaniają się owoce cytrusowe. Z kolei 12kr jest już troszkę sztucznie. Zapach w pomieszczeniu dosyć przyjemny a i chmurka jakby dużo większa. Przy dłuższym wapowaniu robi się trochę męczący a szkoda, bo uważam, że lq wyszedł bardzo udany. Na święta jak znalazł :)
Najlepsza próbka to 8-10kr/10ml.
Moja ocena 9/10

Test odbył się na bazie VPG w "systemie" od 4-12 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 29.11.2013r. (>10 dni)
Sprzęt:
-Wstępna selekcja najlepszej próbki: atomizer RDA 1,6-1,8Ω na napięciu 3,5-3,6v.
-Do dłuższego wapowania: CE5 BDC lub EVOD BCC 1,8Ω na napięciu 3,6v

PUNCH

A very aromatic lq with spices in the foreground. From the very beginning one can feel only those spieces, only with the sample with 8 drops the citrus fruits appear. While with 12 drops it’s a bit artificial. The smell in the room is quite nice and the cloud is much bigger. While longer vaping it becomes a bit tiring and that’s a pity because I think it is a very successful lq. Perfect for Christmas.
The best sample is 8-10 drops/10 ml.
My grade 9/10

Test was conducted on VPG+ base in the „system” from 4-12 drops on 10 ml.
The samples were diluted on 30.11.2013 (>10 days)
Equipment:
- Initial selection of the best sample: RDA atomizer 1,6-1,8 ohm on the voltage 3,5-3,6v
- for longer vaping: CE5 BDC or EVOD BCC 1,8Ω on the voltage 3,6v

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 22:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Jak dla mnie za dużo przypraw za mało owoców. Głównie czuć przyprawy a dopiero potem cytrusy. Chyba powinno być odwrotnie.
10kr/10ml najlepsze stężenie

Ocena 6/10

For me too much spices too little fruits. Mainly one can feel spices and only after citruses. I think it should be contrary. 10 drops/10 ml is the best concentration.

Grade 6/10

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2013, o 19:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
PUNCH

Baza VPG , probki sporzadzone 03/12/2013.
Probki 10 ml VPG 6 dozowane po 4,6,8 kropli Aromatu.
Test jak zwykle atomizer bezmostkowy zakrapiane tez jak zwykle 3 serie po 5/6 kropli aromatu.
Zasilane MOD mechanik Nemesis klon.

Ocena;

Niestety nie potrafie ocenic co to jest i do czego najbardziej zblizone.
Test na probce 10 ml VPG 6 + 6 kropli aromatu.
Jakis mi zalatuje cynamon , gozdziki ? Po 3 zakropieniu atomizera chyba jednak to są gozdziki ale glowy nie dam sobie urwać.
Ja tutaj zadnych cytrusow nie wyczuwam.

PUNCH

VPG Base, samples prepared on 03/12/2013
Samples 10 ml VPG 6 dose with 4, 6, 8 drops of a flavour.
Test as usual on the bridgeless atomizer poured as usual too 3 series of 5/6 drops of a flavour.
Power mechanical MOD Nemesis clone.

Estimation:
Unfortunately I can’t say what is it and what is most akin. Test on the sample 10 ml VPG 6 + 6 drops of a flavour. I can feel some cinnamon, cloves? Having poured for third times the atomizer I think there are cloves but I’m not sure. I don’t feel any citruses.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2013, o 21:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2013, o 18:14
Posty: 103
Punch
Baza VPG
Mixed: 29.11.2013
Russian 91% nano, microcoil, cotton


Smak świątecznego ponczu. Wyczuwalne dobrze zrównoważone goździki, pomarańcze, cynamon. Doskonały liquid przy stężeniu 6 gtt/10ml. Spróbuję nieznacznie zwiększyć stężenie, ale nie wiem, czy może być lepiej. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę, szczególnie na czas świąt Bożego Narodzenia :)

Ocena: 10/10

Punch
Base VPG
Mixed: 29.11.2013
Russian 91%, microcoil, cotton

A taste of festive punch. One can feel well balanced cloves, orange, cinnamon. A perfect liquid with the concentration 6 drops/10 ml. I’ll try to increase a bit the concentration but I’m not sure if could be better. A bull’seye for me, especially for Christmas.

Grade 10/10

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL