FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 17:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 7%  7%  [ 2 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 3%  3%  [ 1 ]
5 3%  3%  [ 1 ]
6 17%  17%  [ 5 ]
7 17%  17%  [ 5 ]
8 17%  17%  [ 5 ]
9 17%  17%  [ 5 ]
10 14%  14%  [ 4 ]
Liczba głosów : 28
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 sty 2014, o 12:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
I've barely tasted the real thing as it does not belong to my country's habits, so i was not sure what to expect from this one.

It is indeed very spicy, the closest thing to this flavor is hot red wine with some spicy additions we seldom use to drink in winter near christmas.
It has for sure a citrusy note in the background, but cloves are predominant in the mix, way to much for me.

In order to appreciate this flavor i had to stay quite low with the dosage (6 to max 8 drops per 10 ml), with higher concentration i get too much cloves and did not enjoy the richness of the mixture.

It is not an ordinary vape and i guess many vapers may get tired very soon. I enjoy much more chai flavor as for the spicy kind of vape, being more balanced and delicate than this one.

6/10 because it has its interesting side, but to me it is something i would avoid using without any huge regrets

Note: This and all of my test has been made with different samples, from 5 to 15 drops in a 10ml VPG base 9mg/ml
Hardware: rda mini with ekowool wick, 7 to 10 watts

Ja prawie nie spróbowałem prawdziwego produktu ponieważ nie należy to do zwyczajów mojego kraju, toteż nie byłem pewien czego oczekiwać od niego.
Jest w rzeczy samej bardzo ostry. Najbliższe skojarzenie to gorące czerwone wino z przyprawami, które czasem pijemy w zimie w okolicach Bożego Narodzenia.
Ma z pewnością nutę cytrusową w tle, ale goździki dominują w mieszance, trochę za bardzo dla mnie.
Aby podziwiać ten aromat musiałem pozostać przy niskim stężeniu (6 maksymalnie 8 kropli na 10 ml). Przy wyższym stężeniu otrzymałem za dużo goździków i nie w pełni cieszyłem się bogactwem mieszanki.
To nie jest zwyczajne wapowanie i sądzę, że wielu waperów może się zmęczyć wkrótce. Bardziej cieszyłem się z aromatu chai jeśli chodzi o przyprawiony rodzaj wapowania, będącego bardziej zrównoważonym i delikatnym niż ten.
6/10 ponieważ ma interesującą stronę, ale dla mnie to coś, które bym omijał bez większego żalu.

Uwaga: ten i wszystkie moje testy zostały przerprowadzone z różnymi próbkami od 5 do 15 kropel na 10 ml VPG bazy 9mg/ml.
Sprzęt: rda mini z ekowool knotem, 7 do 10 wat.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2014, o 18:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Mieszanie: 2013.12.08
Testy: 2014.01.30 – 2014.02.02
Sprzęt użyty: mini CC, T3, Aga-T2 (mesh) i drip IGO-T. W każdym klirku co najmniej 1ml na dripie kilka/naście kropel. Przed zmianą smaku czyszczenie.
Baza: VPG
Aromat oceniam po roztarciu małej kropelki liquidu na nadgarstkach.

Aromat: Goździki i odrobina cytrusów.
Smak: Jak w zapachu tak i w smaku. Cytrusy przytłoczone są aromatem goździka. Jak dla mnie poncz powinien być bardziej owocowy. Liquid wapowalny jest do stężenia 1,5% (8kr na 10ml). Powyżej tego stężenia zbyt intensywny goździkowy smak. Albo trzeba zmienić nazwę, albo dodać więcej aromatów owocowych 8=).
Moja ocena: Dla aktualnej kompozycji smakowej, moja ocena 6 na 10.

Mixing: 2013.12.08
Tests: 2014.01.30 - 2014.02.02
Used equipement: mini CC, T3, Aga-T2 (mesh) and drip IGO-T. In every klirk at least 1 ml on a drip a couple of drops. Before the change of a taste cleaning.
Base: VPG
I rate this flavour having tritured a little drop on my wrists.

Flavour: Cloves and a bit of citruses.
Taste: In the smell likewise in the taste. Citruses are overwhelmed by clove flavour. As for me punch should be more fruity. Liquid is vapable until 1,5% concentration (8 drops on 10 ml). Above this concentration more intensive, clove’s taste. Either one need to change the name or add more fruity flavours.
My grade: For actual taste’s composition, my grade 6 on 10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2014, o 13:20 
Offline

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 18:55
Posty: 24
PUNCH
W zaleznosci od czasu pomiedzy rozrobieniem i paleniem wyczuwa sie nieco inne smaki. Zdecydowanie najbardziej wyczuwalne są jednak aromaty korzenne, trochę jakichś cytrusów? Mimo wszystko, nie są to jednak moje klimaty ;)
6/10

Depending on the time between mixing and smoking one can feel a bit different tastes. Definitely the most recognizable are spicy flavours, a bit of citruses? All in all, it’s not my cup of tea.
6/10


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL