FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 09:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

OPINIA O AROMACIE
1 38%  38%  [ 8 ]
2 9%  9%  [ 2 ]
3 9%  9%  [ 2 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 9%  9%  [ 2 ]
7 9%  9%  [ 2 ]
8 9%  9%  [ 2 ]
9 14%  14%  [ 3 ]
10 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 21
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 gru 2013, o 12:24 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Zgadzam się - do poprawki.

I agree – for improvement.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2013, o 01:10 
Offline

Dołączył(a): 10 gru 2013, o 00:45
Posty: 65
10% Flavour (1ml in 9ml of Inawera VPG Power Smoke

Curacao ..............I found this to be pleasant vape.
Very smooth and light on the inhale, slightly citric with a little nip of alcohol on the exhale.
Not an all-day vape for me, but worth adding to the mixing kit.

10% aromat (1 ml na 9 ml Inawery Power Smoke).

Curacao……. Uważam, że jest miłe do wapowania. Bardzo gładkie i lekkie na wdechu, odrobinę cytrusowe, z nutka alkoholu na wydechu.
Nie dla całodniowego wapowania dla mnie, ale warte dodania do zestawu z mieszankami.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2013, o 12:00 
Offline

Dołączył(a): 3 gru 2013, o 19:52
Posty: 22
Curacao Flavor-tested on iTaste SVD, the Vision of Eternity 10 ml Quantity Tested base. base, the concentration of 5, 10, 15 drops.
After mixing the left 14 days time. I remember curacao as a drink, which I once saw in the restaurants and bars to drink through a straw inserted with Miss casually between her lips,
but because of the strange color I avoided him, therefore I don't have a reference comparison. The taste of the oranges with a kind of alcohol appears to be up at a concentration of 15 drops, otherwise bland.Someone's taste will be my cup of coffee is elsewhere.
My rating 7/10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2013, o 23:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2013, o 08:47
Posty: 140
Lokalizacja: Czechy
Curacao
Very pleasant thing. Taste matches the original. I had a chance to try the same flavor from a certain small producer and I may say that both are good, but this one, which I got for testing, is finer and more delicious. With higher concentration the taste becomes stronger, but still very pleasant. Ideal concentration for me – 10 drops per 10ml.
Rating 9/10

Tested 5, 10, 15 drops per 10ml of base. The base used VPG Power smoke.
Tested on Vision Eternity and IGO-L.


Curacao
Bardzo przyjemna rzecz. Smak odpowiada oryginałowi. Miałam okazję spróbować ten sam aromat od pewnego, małego producenta i mogę powiedzieć, że oba są dobre, ale ten, który dostałam do testów jest delikatniejszy i bardziej pyszny. W wyższych stężeniach smak staje się mocniejszy, ale wciąż bardzo przyjemny. Idealne stężenie dla mnie – 10 kropel na 10 ml.
Ocena 9/10

Testowane 5, 10, 15 kropli na 10 ml bazy. Użyta baza VPG Power Smoke.
Testowane na Vision Eternity i IGO-L.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sty 2014, o 20:46 
Offline

Dołączył(a): 19 paź 2013, o 22:40
Posty: 31
Testowany aromat:Curacao
Data mieszania: 31-11-2013r.
Data testów: 22-12-2013r.
Przygotowane stężenia aromatu: 5, 10, 15, 20 kr/5 ml
Sprzęt do testu próbek: Kanger ProTank II 1,5Ώ Chi You Mod.
Baza i moc: Baza Tytoniowa Virginia 50/50
Ocena/opis: yyyyy cos tam chyba było ale co ?? Może aromatu nie dolałem *oj*
Najlepsza próbka: 20 kropli

Punkty: 1/10

Tested flavour: Curacao
Date of mixing: 31-11-2013
Date of tests: 22-12-2013
Prepared concentration of the flavour: 5, 10, 15, 20 drops/5 ml
Equipement for testing samples: Kanger Pro Tank II 1,5 ohm Chi You Mod.
Base and strenght: Tobacco Base Virginia 50/50
Grade/description: yyyyy there was something but what was that? Maybe I didn’t pour the flavour.
The best sample: 20 drops

Points: 1/10


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2014, o 23:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
CURACAO

Nie czytałem wątku, aby się nie sugerować opiniami innych i przeprowadzałem testy w najlepsze, a raczej - najgorsze, bo się umordowałem i przy mieszankach i przy sprzęcie,aby uzyskać jakiś - choć w miarę satysfakcjonujący efekt.

Już sam aromat - choć ładnie - to mało intensywnie pachnie z butelki i jest decyzją słuszną, że 'wraca z taśmy produkcyjnej'.

Przy rozrabianiu 'pilota' stwierdziłem, że trzeba zastosować duuuuże dawkowanie aromatu,
ale jak się później okazało - nawet próbka 40gtt/10ml VPG+ nie ożywiła moich przytkanych kubeczków smakowych (lepiej prezentują się próbki na bazie Universal, bo 'z urzędu' czuć 'dodatki branżowe'). Wraz z czasem dojrzewania - smak mieszanki słabnie. Owszem, coś tam delikatnie czuć posmak gorzkich pomarańczy w zwietrzałej zalewie alkoholowej, ale chyba nie o to walczyli kolonizatorzy Ameryki Środkowej... :D


W tym stanie aromat otrzymuje ode mnie 'tróję na szynach" 3/10 ze względu na słabą intensywność/wydajność, bo smak nie jest zły i zawsze można skonstruować mieszankę na odwrót: dodając bazy do aromatu ;)

CURACAO

I didn’t read the thread not to suggest myself with others opinions and I conducted the tests in the best and rather in the worst scenario - I was tired while mixing and with my equipement – to have a more or less satisfying effect.

The flavour smells from a bottle – despite nicely – but little intensively and this is a good decision that it comes back from the „conveyor belt”.

While mixing the „pilot” I found that one need to apply a biiiig dosage of the flavour but as it later turned out even the sample 40 drops/10 ml VPG+ didn’t revive my blocked taste buds (better is on Universal base because „ex officio” feels the „range additions”). The taste of a mix weakens with the time of steeping. Yes something is delicately felt, some bitter oranges after taste in a musty alcoholic syrup but it’s not what the Central America’s colonizors were fighting for.

In this state the flavour gets from me three with two minuses 3/10 because of a weak intensivity/efficiency as the taste isn’t bad and one can always construct a mix otherwise: adding the base to the flavour.

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2014, o 20:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2013, o 01:05
Posty: 175
Mogłoby być fajnie, gdyby był smak :)
Niestety - nie znalazłem go.
1/10

Test odbył się na bazie VPG+ w "systemie" od 4-12 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 01.12.2013r.
Testowane na X.Jet Spider 1,8Ω

It could have been nice if the taste had been ok. Unfortunately – I didn’t find it.
1/10

Test was conducted on VPG+ base in the „system” from 4-12 drops on 10 ml. Samples were mixed on 01.12.2013
Tested on X.Jet Spider 1,8 ohm.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2014, o 18:42 
Offline

Dołączył(a): 30 lis 2013, o 01:04
Posty: 20
Testowany aromat: Curacao
Data mieszania: 27.12.2013r.
Przygotowane stężenia aromatu: 4, 6, 8, 10, 12 kr/10ml
Zapach aromatu z butelki: owocowy
Sprzęt do testu próbek: Vision CC 1,8Ohm
Baza i moc: VPG
Opis: Brak smaku, w większych stężeniach delikatny bliżej nieokreślony.
Najlepsza próbka: brak
Punkty: 1/10

Tested flavour: Curacao
Date of mixing: 27.12.2013
Prepared flavour concentration: 4, 6, 8, 10, 12 drops/10 ml
Smell of a flavour from a bottle: fruity
Equipement for samples testing: Vision CC 1,8 ohm
Base and strength: VPG
Description: Lack of taste, with higher concentrations delicate, closer unspecified.
Best sample: there isn’t
Points: 1/10


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sty 2014, o 11:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
To me it didn't feel that bad. Starting from 10 drops per 10 ml the taste is there, even if a bit weak. 12 to 14 drops and the eliquid was fine balanced with the base. Even the taste is fine: bitter orange and a slight feeling of liqueur during the exhale

To me it works as a curacao flavor. Not my kind of vape but totally not as bad as many of you folks said.

More than sufficient for sure: 7/10

Note: This and all of my test has been made with different samples, from 5 to 15 drops in a 10ml VPG base
Hardware: rda mini with ekowool wick, 7 to 10 watts

Dla mnie nie jest taki zły. Rozpoczynając od 10 kropli na 10 ml jest smak, nawet jeśli trochę słaby. 12 do 14 kropli na 10 ml i eliquid jest dobrze wymieszany z bazą. Nawet smak jest dobry: gorzka pomarańcza i małe odczucie likieru na wydechu.
Dla mnie sprawdza się jako aromat curacao. Nie mój typ wapowania, ale w zupełności nie tak zły, jak wielu z was pisze.
Bardziej niż wystarczające, z pewnością: 7/10

Uwaga: ten i wszystkie moje testy zostały przerprowadzone z różnymi próbkami od 5 do 15 kropel na 10 ml VPG bazy.
Sprzęt: rda mini z ekowool knotem, 7 do 10 wat.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sty 2014, o 01:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Mieszanie: 2013.12.08
Testy: 2014.01.13 – 2014.01.17
Sprzęt użyty: mini CC, T3, Aga-T2 (mesh) i drip IGO-T. W każdym klirku co najmniej 1ml na dripie kilka/naście kropel. Przed zmianą smaku czyszczenie.
Baza: VPG
Aromat oceniam po roztarciu małej kropelki liquidu na nadgarstkach.

Aromat: Czuję marcepana i skórkę pomarańczy
Smak: Jakoś nie mogę się doszukać czegoś konkretnego w tym liquidzie. Dopiero przy 10% (58kr na 10ml) wyczuwam marcepanową słodycz i gorzkawy posmak skórki pomarańczy. Generalnie nie mam nic do zarzucenia liquidowi, ale też nie ma w nim czegoś co by mnie zauroczyło
Moja ocena: 6 na 10

Mixing: 2013.12.08
Tests: 2014.01.13 - 2014.01.17
Used equipement: mini CC, T3, Aga-T2 (mesh) and drip IGO-T. In every klirk at least 1 ml on a drip a couple of drops. Before the change of a taste cleaning.
Base: VPG 12
I rate this flavour having tritured a little drop on my wrists.

Flavour: I can feel the marzipan and orange skin.
Taste: I can’t find something in particular in this liquid. Only with 10% (58 drops on 10 ml) I can feel a marzipan sweetness and bitter taste of orange skin. Basically I don’t have nothing against it but at the same there’s nothing I would love in it.
My grade: 6 on 10.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL