FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 26 kwi 2024, o 17:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 3%  3%  [ 1 ]
4 6%  6%  [ 2 ]
5 3%  3%  [ 1 ]
6 9%  9%  [ 3 ]
7 16%  16%  [ 5 ]
8 19%  19%  [ 6 ]
9 22%  22%  [ 7 ]
10 19%  19%  [ 6 ]
Liczba głosów : 31
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 gru 2013, o 13:45 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Tutaj proszę wpisywać opinie na temat aromatu "ORANGE".
Proszę także o przyznawanie oceny w skali od 1 do 10 w załączonej ankiecie.

Please write here the opinions concerning „ORANGE” flavour.
Please rate it in the scale from 1 to 10 in the attached survey.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 gru 2013, o 15:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Liquid powstały z aromatu jest trochę mętny...wygląda jak sok z wyciśniętej pomarańczy i tak też smakuje :)
Przy wstępnym testowaniu na atomizerze jakoś tak średnio mi posmakował, ale już przy dłuższym wapowaniu w clearomizerach okazał się bardzo smaczny. Szczerze mówiąc próbowałem już wcześniej kilku liquidów o smaku pomarańczy i byłem zawiedziony, wręcz sceptycznie nastawiony do tego aromatu, a tu miła niespodzianka ;)
Moja ocena to mocna 8.

The liquid which formed from the flavour is a bit musty… it looks like a juice from a squeezed orange and it taste likewise. While the initial testing on an atomizer I liked it on average but during longer vaping in the clearomizers it turned out to be very tasty. Frankly speaking I’d tried earlier some orange taste liquids and I was disappointed, even I was sceptical to this flavor and here a nice surprise.
My grade is a firm 8.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 gru 2013, o 15:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2013, o 12:34
Posty: 58
giena77 napisał(a):
Liquid powstały z aromatu jest trochę mętny...wygląda jak sok z wyciśniętej pomarańczy i tak też smakuje :)
Przy wstępnym testowaniu na atomizerze jakoś tak średnio mi posmakował, ale już przy dłuższym wapowaniu w clearomizerach okazał się bardzo smaczny. Szczerze mówiąc próbowałem już wcześniej kilku liquidów o smaku pomarańczy i byłem zawiedziony, wręcz sceptycznie nastawiony do tego aromatu, a tu miła niespodzianka ;)
Moja ocena to mocna 8.


GIENIU TO JEST AROMAT NATURALNY WIĘC NIE DZIWNE ŻE TWORZY MĘTNĄ MIESZANKĘ.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2013, o 17:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Pomarancza, raczej nie taka dojrzala, a swieza, kwasna. Takie jak rosna przy drogach w cieplych krajach (kto probowal ten wie o czym mowie). Przypomina mi smak czegos co bylo kiedys w sprzedazy, niestety nie moge sobie przypomniec co to bylo. Mozliwe ze byly kiedys takie gumy do zucia. Mi smakuje, najbardziej w stezeniu 10kr/10ml, w wyzszych stezeniach jest juz wg. mnie, za duze stezenie i zbyt mocny smak.

Ocena :

9/10

Orange, rather not ripened and fresh, sour. Such like grow by the roads in the hot countries (who tried it knows what I’m talking about). It reminds me something what was for sale, unfortuately I can’t remember what was that. Possibly there were some chewing gums like that. I like it, the most in the concentration 10 drops/10 ml. With the higher concentrations is too strong for me.

Grade:

9/10

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 00:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2013, o 01:05
Posty: 175
Zapach aromatu podobny do świeżej pomarańczy.
Po zmieszaniu smak staje się cukierkowy.
Poszukiwałem dobrej pomarańczy, trafiłem dzięki Wam.

Najlepsza próbka 12 kropel.
10/10

Test odbył się na bazie VPG+ 6mg w "systemie" od 4-12 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 01.12.2013r.
Testowane na X.Jet Spider 1,8Ω

The smell similar to a fresh orange.
After mixing the taste becomes sugary.
I was looking for a good orange, I found it thanks to you.

The best sample 12 drops.
10/10

Test was conducted on VPG+ base 6 mg in the „system” from 4-12 drops on 10 ml. The samples were diluted on 01.12.2013.
Tested on X.Jet Spider 1,8 ohm.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 01:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 00:02
Posty: 71
Testowany aromat: Orange
Data mieszania: 29.11.2013
Ilosc probek: 5 (4,6,8,10,12 kr/10ml)


Koklejny cytrusowy aromat kolejny dobry smak :) Probka 10kr/10 ml okazala sie strzalem w dziesiatke! Zapach z buteleczki bardzo przyjemny swiezy obrany pomarancz. Smak podczas vapowania okazal sie bardzo mila niespodzianka. Takiego pomarancza smialo mozna polecic innym zwolennika cytrusow. Ocena 9/10

Tested flavour: Orange
Date of mixing: 29.11.2013
Number of samples: 5 (4, 6, 8, 10, 12 drops/10 ml)

The next citrus flavour, the next good taste. The sample with 10 drops/10 ml turned out to be a bulls’eye! The smell from a bottle very nice, a fresh, peeled orange. The taste while vaping turned out to be a nice surprise. One can recommend such a flavour to others citruses lovers. Grade 9/10

_________________
Życie jest zbyt krótkie aby palić analogi...

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 01:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Given napisał(a):
Pomarancza, raczej nie taka dojrzala, a swieza, kwasna. Takie jak rosna przy drogach w cieplych krajach (kto probowal ten wie o czym mowie). Przypomina mi smak czegos co bylo kiedys w sprzedazy, niestety nie moge sobie przypomniec co to bylo. Mozliwe ze byly kiedys takie gumy do zucia. Mi smakuje, najbardziej w stezeniu 10kr/10ml, w wyzszych stezeniach jest juz wg. mnie, za duze stezenie i zbyt mocny smak.

Ocena :

9/10



Wiem co to bylo! Tic Taci kiedys byly ktore smakowaly identycznie :P

I know what was that! There were Tic Tac candies which tasted identical.

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 14:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Jak kolega wyżej dobrze to ujął - Coś pomiędzy pomarańczą a pomarańczowymi tic-tacami. Bardzo dobry aromacik.
Najlepszy w stężeniu 10kr/10ml.

Moja ocena 10/10

As a mate wrote well above – something between an orange and the tic-tacs. A very good flavour.
The best in the concentration 10 drops/10 ml.

My grade 10/10

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 22:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2013, o 21:14
Posty: 85
Aromat wymieszany 30.11 :) smak przy pierwszym zaciagnieciu przypominal w smaku "oranzadki z papierowej torebki" chwile pozniej smakuje jak soczysta pomarancza wraz ze skorka :) najbardziej odpowiadajace mi stezenie to 6k/5ml moja ocena 10/10 :)

The flavour was mixed on 30.11. The taste with the first inhale reminded me „lemonade from a paper bag” a while later it tastes like an orange with the skin. I liked the most the concentration 6 drops/5 ml. My grade 10/10.

_________________
Boże kopnij w płuco albo teleportuj ! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2013, o 20:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
ORANGE

Świeżo wyciskana pomarańcza z dodatkiem startej skórki o tic-tacowym zabarwieniu ;) To jest właśnie sposób w jaki mogę opisać ten aromat bez cienia uszczypliwości :) Smakuje i to bardzo, praktycznie w każdym stężeniu a im wyżej tym lepiej (nie przesadzając oczywiście). Mimo, że smakują mi wszystkie próbki, to te które trafiły do mojego podniebienia najbardziej to 10-12kr./10ml.
Moja ocena 10/10

Test odbył się na bazie VPG+ w "systemie" od 4-12 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 30.11.2013r. (>10 dni)
Sprzęt:
-Wstępna selekcja najlepszej próbki: atomizer RDA 1,6-1,8Ω na napięciu 3,5-3,6v.
-Do dłuższego wapowania: CE5 BDC lub EVOD BCC 1,8Ω na napięciu 3,6v

ORANGE

A freshly squeezed orange with an addition of peeled skin on tic-tacs colour. This is how I can describe this flavour without a hint of sarcasm. It tastes and very much, basically in every concentration and the higher the better (not exaggerating of course). Despite the fact that I like all the samples the ones which I liked the best were 10-12 drops/10 ml.
My grade 10/10
Test was conducted on VPG+ base in the „system” from 4-12 drops on 10 ml.
The samples were diluted on 30.11.2013 (>10 days)

Equipment:
- Initial selection of the best sample: RDA atomizer 1,6-1,8 ohm on the voltage 3,5-3,6v
- for longer vaping: CE5 BDC or EVOD BCC 1,8Ω on the voltage 3,6v

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL