FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 27 kwi 2024, o 04:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 3%  3%  [ 1 ]
3 3%  3%  [ 1 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 10%  10%  [ 3 ]
6 14%  14%  [ 4 ]
7 7%  7%  [ 2 ]
8 32%  32%  [ 9 ]
9 25%  25%  [ 7 ]
10 3%  3%  [ 1 ]
Liczba głosów : 28
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 gru 2013, o 15:41 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2013, o 17:20
Posty: 176
Z okresleniem tego aromatu mam problem. Nie wiem jak smakuje brandy więc trudno mi się odnieść do pierwowzoru ale spróbuję. Smak taki lekko owocowo-alkoholowy, coś jakby przypomina mi pomarańczę ale nie jestem do końca pewna. Tytułowe kakao słabo przebija gdzieś na koniec. Ogólnie przyjemny w wapowaniu i dymek dobrze pachnie dla otoczenia. Najlepsze stężenie 10k/10ml. Może powinnam dla lepszego wydobycia smaków dokropić ?

I have a problem with a description of this flavour. I don’t know how brandy tastes so it’s difficult to me to refer to the original but I’ll try. The taste slightly fruitty-alcoholic, something which reminds me an orange but I’m not quite sure. Titled cocoa weakly breaks through at the end. Generally nice in vaping and the smoke smells nicely for the environment. The best concentration 10 drops/10 ml. Maybe I should pour something to better extract the flavours?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2013, o 19:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2013, o 01:05
Posty: 175
Zapach z butelki przyjemny, czuć alko oraz kakao.
Po wymieszaniu zapach słabszy. W smaku natomiast wyczuwam więcej kakao niż alko.
Smak kompletnie nie dla mnie, choć może to wina dolnogrzałkowca?
Moja ocena to 4/10

Test odbył się na bazie VPG+ w "systemie" od 4-12 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 01.12.2013r.
Testowane na X.Jet Spider 1,8Ω

A nice smell from a bottle, one can feel alcohol and cocoa.
After mixing the smell is weaker. In the taste I can feel more cocoa than alcohol. The taste is not my cup of tea and maybe it’s a fault of a lower heater though?
My grade 4/10

Test was conducted on a VPG+ base in the „system” from 4-12 drops on 10 ml.
The samples were mixed on 01.12.2013
Tested on X.Jet Spider 1,8 ohm


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2013, o 22:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Nie jestem amatorem kolorowych trunków i smaku brandy też nie znam. Znam tylko smak z liquidu Chery-Brandy i powiem że ten obecny znacznie się różni od wcześniej testowanego duetu. Widać podobne nuty smakowe, ale w tym aromacie wyraźniej czuć kwaskowatość. Brakuje mi natomiast bardzo fajnego posmaku "drewnianej beczki". Słabo wyczuwam natomiast smak kakao.

Podsumowując: W tym opisie aromatu skupiłem się bardziej na samym smaku brandy i porównuję go tylko i wyłącznie do wcześniej poznanego liquidu. W porównaniu do cherry-brandy aromat wypadł dużo słabiej i ogólnie jego smak różni się bardzo.

Średnio mi smakuje tak stworzony liquid i raczej do dłuższego wapowania mi nie pasuje.

Najlepsze stężenie wg mnie to 10-12 kr/10ml.

Moja ocena 5/10

I’m not an advocate of colorful drinks and I don’t know the brandy taste too. I know the taste only from Cherry-Brandy liquid and I say that present differs significantly from earlier tested duet. One can see similar tastes’ notes but in this flavour one can clearly feel the acidity. It lacks me neverthless a very nice „wodden barrel” after taste. I can hardly feel the cocoa.

To sum up: In this description of a flavour I concentrated more on a brandy taste and I compare it only to an earlier known liquid. In comparison to cherry-brandy the flavour is worse and generally its taste differs significantly.

I like this liquid on average and rather it won’t be suitable for longer vaping.
The best concentration according to me is 10-12 drops/10 ml.

My grade 5/10

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2013, o 12:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Jakoś tak obojętnie przeszło u mnie testowanie tego aromatu...Ani mnie nie zachwycił niczym, ani też nie odrzucił smakiem. Czuć delikatnie jakby alkoholowy posmak, pomieszany ze słodkawym kakao lub czekoladą. Żaden ze smaków nie wybija się jakoś natarczywie, są stonowane, ale jakoś to nie moje "klimaty".
Najlepsze próbki to znów 8 i 10 kr/10 ml bazy VPG.
Średnio posmakował mi sporządzony LQ, więc i ocena ode mnie średnia czyli 5 punktów.

Początkowe testy przeprowadzone na atomizerze LR, następnie wapowanie "długodystansowe" w clearomizerze ViVi mini CC.

Somehow no matter I tested this flavour… Neither delighted me with something nor put off the taste. You can feel alcoholic like after taste, mixed with sweet cocoa or chocolate. None of the flavours dominates, they are well balanced but somehow it’s not my cup of tea.
The best samples are again 8 and 10 drops/10 ml of a VPG base.
I liked this liquid on average so the grade will be also average ie. 5 points.

Initial tests were conducted on LR atomizer, next „long distance” vaping on a clearomizer ViVi CC.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2013, o 22:44 
Offline

Dołączył(a): 19 sie 2013, o 16:21
Posty: 276
Mieszanki przygotowane na bazie VPG.
Połączenie brandy i kakao. Na pierwszy plan wybija się alkohol, a kakao gdzieś w tle. Słodko. I nie bardzo moje smaki. Chyba wolę brandy w normalnej postaci, a do wapowania moje ulubione liquidy owocowe.
Najlepsza próbka to 6 kropli/10 ml, potem zrobiło się trochę za ciężko.
Ocena 5.

Mixes prepared on VPG base.
Combination of barandy and cocoa. There is alcohol on the foreground and cocoa in the background. Sweet. And not for my taste. Pehaps I prefer brandy in a normal form and to vape fruitty liquids. The best sample is 6 drops/10 ml then it was to hard.
Grade 5.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 gru 2013, o 12:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
BRANDY COCOA

Baza VPG, probki sporzadzone 03/12/2013.
Probki 10 ml VPG 6 dozowane po 4,6,8 kropli Aromatu.
Test jak zwykle atomizer bezmostkowy zakrapiane tez jak zwykle 3 serie po 5/6 kropli aromatu.
Zasilane MOD mechanik Nemesis klon.

Ocena;

Szczerze to nie podejmuje sie opisac bo nie wiem do czego to "przypiąć"
Test na probkach 10 ml VPG 6 z 6 i 8 kroplami nic mi nie wyjasnił.
Chociaz raczej nie pije BRENDY to spodziewalem sie jakis inny posmak.
To chyba BRENDY nie jest.
Czuc cos ale ani to slodkie ani kwaskowate taki jak mowią bez ikry.
Dym owszem wszystko w normie ale jako tako smak płaski.

Brandy Cocoa

VPG Base, samples prepared on 03/12/2013
Samples 10 ml VPG 6 dose with 4, 6, 8 drops of a flavour.
Test as usual on the bridgeless atomizer poured as usual too 3 series of 5/6 drops of a flavour.
Power mechanical MOD Nemesis clone.

Estimation:

Frankly speaking I won’t describe it as I don’t know to which I can compare it.
Test on the samples 10 ml VPG 6 with 6 and 8 drops didn’t solve the problem. Despite the fact that I don’t drink BRANDY I was however, expecting another after taste. It’s rather not BRANDY.
One can feel something but it’s neither sweet nor sour, something blank. The smoke good enough but bland as a taste.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 gru 2013, o 23:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, o 09:54
Posty: 270
Test odbył się na bazie VPG w "systemie" od 6-14 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 28.11.2013r.
Testowane na Aga-T2

Gdyby nie nazwa w życiu nie rozszyfrowałbym nuty smakowej tego aromatu. Całość nieźle się komponuje nie męczy, smak kojarzę że już kiedyś coś w tym stylu paliłem i na myśł przychodzi mi się wiśnia w likierze (oferta sklepowa) choć ten aromat wypada dużo lepiej, ponieważ wiśnia w likierze mnie rozczarowała. Wracając do aromatu testowego. Coś czuję ale czy to brandy i cacao? Ręki bym sobie nie dał uciąć za to. Tak jak pisałem wcześniej miły i przyjemny aromat, dobry w smaku, próbka 12gtt/10ml dla mnie najlepsza.

Test was conducted on VPG base in the „system” from 6-14 drops on 10 ml. The samples were mixed on 28.11.2013.
Tested on Aga-T2

If it wasn’t for the name I would have naver guessed the taste note of this flavour. The whole composes not badly, it’s not tiring, I associate this taste with something I’ve already smoked and it’s cherries in liqueur (shop’s offer) which comes to my mind. However, this flavour is much better as cherries in liqueur disappointed me. Returning to the tested flavour. I can feel something but is it brandy and cocoa? I’m not quite sure. As I’d wrtitten earlier a nice and pleasant flavour, good in taste, sample with 12 drops/10 ml is the best for me.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2013, o 14:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2013, o 20:57
Posty: 295
Lokalizacja: Česká republika, Kolín
Aromat: kolor brązowy, ładny zapach brandy i kakao. Aby przetestować mieszane w proporcji 5, 8, 10 kP do 10 ml.Likwidusa tle alkoholu dominuje smak kakao.Najlepszy stosunek 10 kP do 10 ml.Zapach w pokoju: kakao.
Ciekawy i dobry smak. Brandy i kakao są ładnie uzupełniają. Moje oceny 9/10.
Na degustacji używam BT 801 rozpylacz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2013, o 12:55 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2013, o 19:39
Posty: 40
Aromat dobrze odzwierciedla smak tego trunku. Jako przerywnik przy owocowkach i do złocistego napoju bardzo dobry. Stężenie 10kr/10ml mi odpowiada. Testowany na rsst z pigułą i rda

The flavour well reflects the taste of this drink. As a break from the fruitty flavours and for the golden drink very good. Concentration 10 drops/10 ml suits me. Tested on rsst with a pill and rda.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2013, o 19:34 
Offline

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 20:36
Posty: 14
według mojego odczucia bardziej wyczuwalne jest kakao niż brandy mimo to to bardzo udana mieszanka ponieważ brady nadaje całości swoistego aromatu a w połączaniu z kakaem mamy bardzo przyjemny aromat który dodaje do mojej listy często wapowanych aromatów najlepsze stężenie to według mnie 10/10 a ocena całości to 8

According to my feeling one can feel more cocoa than brandy. In spite of it it’s a very successful mix as brandy gives it a peculiar flavour and in the mix with cocoa we have a very pleasant flavour, which I add to my list of frequently vaped flavours. The best concentration is for me 10/10 and a grade is 8.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL