FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 20:29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 3%  3%  [ 1 ]
3 3%  3%  [ 1 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 10%  10%  [ 3 ]
6 14%  14%  [ 4 ]
7 7%  7%  [ 2 ]
8 32%  32%  [ 9 ]
9 25%  25%  [ 7 ]
10 3%  3%  [ 1 ]
Liczba głosów : 28
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 sty 2014, o 10:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
Note: This and all of my test has been made with different samples, from 5 to 15 drops in a 10ml VPG base
Hardware: rda mini with ekowool wick, 7 to 10 watts

Despite its smell, in wich the alcoholic note of the brandy is on par with the cocoa, while vaping the brandy/alcohool portion almost disappear. I feel some hints of wine more than actual brandy in it.
I really enjoy this flavour, to my taste is easily the best of the whole lot, cocoa is simply amazing vaped alone, as it is cleary distinct from the many chocolate flavors i've tried. You can almost feel the cocoa powder in it!!! I will use this in my tobacco recipes as well.
I would have used a less sweet cocoa, but as it is, for me it will be and everyday vape for sure!

It is very versatile for what regards dosage, as i find the final eliquid to be good starting from 8 till 12-13 drops per 10 ml

I would give this 10/10 as it is my favourite up to now, but i rated it 9/10 just because the brandy component is far away in the mix

Uwaga: ten i wszystkie moje testy zostały przerprowadzone z różnymi próbkami od 5 do 15 kropel na 10 ml VPG bazy.
Sprzęt: rda mini z ekowool knotem, 7 do 10 wat.

Pomimo zapachu, w którym nuta alkoholowa brandy jest na równi z kakaem, podczas wapowania brandy/alkoholowa część prawie zanika. Wyczuwam w nim pewne nuty winne bardziej niż brandy. Naprawdę cieszę się tym aromatem, na mój smak jest z łatwością najlepszym [aromatem] z całej serii, kakao jest po prostu zadziwiające do wapowania solo ponieważ jest różne od wielu czekoladowych aromatów, które wypróbowałem. Możecie prawie wyczuć kakao w pudrze w tym [aromacie]. Będę używał go również w moich tytoniowych przepisach. Użyłbym mniej słodkiego kakao, ale takie jakie jest, będzie dla mnie do codziennego użytku.
Jest [ten aromat] bardzo uniwersalny jeśli chodzi o dozowanie ponieważ uważam końcowy eliquid za dobry punkt wyjścia od 8 do 12-13 kropli na 10 ml.
Przynzałbym jemu 10/10 ponieważ jest moim ulubionym jak dotąd, ale ocenię go na 9/10 ponieważ składnik brandy jest daleko w mieszance.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2014, o 18:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Mieszanie: 2013.12.08
Testy: 2014.01.30 – 2014.02.02
Sprzęt użyty: mini CC, T3, Aga-T2 (mesh) i drip IGO-T. W każdym klirku co najmniej 1ml na dripie kilka/naście kropel. Przed zmianą smaku czyszczenie.
Baza: VPG
Aromat oceniam po roztarciu małej kropelki liquidu na nadgarstkach.

Aromat: Pachnie jak deser czekoladowy. Przy wyższym stężeniu pojawia się ostrzejszy zapach, jakby alkoholu.
Smak: W niższych stężeniach smakuje jak znany deser czekoladowy. Zmianę smaku w kierunku brandy zaobserwowałem dopiero przy stężeniu 10% (58kr na 10ml). Smak jest dość przyjemny, nie powoduje znużenia nawet przy długim wapowaniu. Nie widzę w nim większych wad, ale moim faworytem pod względem smaku nie jest.
Moja ocena: 6 na 10.

Mixing: 2013.12.08
Tests: 2014.01.30 - 2014.02.02
Used equipement: mini CC, T3, Aga-T2 (mesh) and drip IGO-T. In every klirk at least 1 ml on a drip a couple of drops. Before the change of a taste cleaning.
Base: VPG
I rate this flavour having tritured a little drop on my wrists.

Flavour: Smells like chocolate dessert. With the higher concentration a stronger smell appears, a kind of alcohol.
Taste: in the lower concentrations tastes like known chocolate dessert. A change of taste in the brandy direction I observed only with 10% concentration (58 drops on 10 ml). Taste is quite nice, doesn’t cause tiredness even while longer vaping. I can’t see in it bigger drawbacks but it’s not my favourite if it concerns the taste.
My grade: 6 on 10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2014, o 13:21 
Offline

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 18:55
Posty: 24
Pierwszy aromat alkoholowy, jaki paliłem w życiu - wcześniej jakoś nie ciągnęło mnie do takowych połączeń palenia z piciem ;) Kakao nadaje fajny smak i na pewno wrócę jeszcze do tego aromatu.
9/10

The first alcoholic flavour I’ve smoked in my life – earlier I wasn’t tempted by a combination of drinking with smoking. Cocoa gives a nice taste and I’m bound to come back to this flavour.
9/10


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL