FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 25 kwi 2024, o 17:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

OPINIE O AROMACIE
1 7%  7%  [ 2 ]
2 11%  11%  [ 3 ]
3 7%  7%  [ 2 ]
4 11%  11%  [ 3 ]
5 11%  11%  [ 3 ]
6 15%  15%  [ 4 ]
7 15%  15%  [ 4 ]
8 3%  3%  [ 1 ]
9 11%  11%  [ 3 ]
10 3%  3%  [ 1 ]
Liczba głosów : 26
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 gru 2013, o 13:39 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Tutaj proszę wpisywać opinie na temat aromatu "HOT & SPICY FLAVOUR".
Proszę także o przyznawanie oceny w skali od 1 do 10 w załączonej ankiecie.

Please write here the opinions concerning „HOT & SPICY” flavour.
Please rate it in the scale from 1 to 10 in the attached survey.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 gru 2013, o 22:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2012, o 21:58
Posty: 311
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Testowany aromat: HOT & SPICY CHILI
Data mieszania: 29.11.2013r.
Przygotowane stężenia aromatu: 4, 6, 8, 10, 12 kr/10ml
Zapach aromatu z butelki: sosu chili
Woń chmurki: otwartej paczki chipsów, raczej przykra dla otoczenia
Sprzęt do testu próbek: RDA SMOK 1,8Ώ/3,8V Evic. Grzałka microcoil + wata
Baza i moc: VG+VPG+
Kategoria: przyprawa kuchenna
Ocena/opis: W moim ponad 2-letnim stażu jest to pierwszy liquid, który mnie sponiewierał :) Odpadłem przy stężeniu 10 kropli. Uderzenie ostrości w przełyku było tak duże, że aż brakło mi powietrza. Momentami można poczuć żyletki. Myślałem, że coś nie tak jest z grzałką ale to nie było nic ze sprzętem. Połączenie tego aromatu z bazą zerówką może być objawieniem dla fanów płynów beznikotynowych. Kop murowany. Dla mnie raczej jako ciekawostka.
Najlepsza próbka: 6 kropli
Uwagi: w jednej z próbek liquid się nie wymieszał. Cały aromat pływał po powierzchni.
Punkty: 6/10 (za moc)
Pozdrawiam

Tested flavour: HPT & SPICY CHILI
Date of mixing: 29.11.2013.
Prepared concentrations of the flavour: 4, 6, 8, 10, 12 drops/10 ml
Smell of the flavour from a bottle: chili sauce
Cloud’s odour: open chips packet, rathe unpleasant for the environment
Equipment for testing samples: RDA SMOK 1,8Ώ/3,8V Evic. Microcoil heater + cotton
Base and power: VG+VPG+
Category: kitchen’s spice
Grade/description: In my more than 2 years of experience it’s the first liquid which profaned me. I gave up with the concentration of 10 drops. The hit of the sharpness was so big that I couldn’t breathe. Sometimes one can feel the razors. I thought that it’s something with the heater but it was nothing to do with the equipment. Combination of this flavour with zero base can be revelation for the nicotine free liquids advocates. For me rather a curiosity.
The best sample: 6 drops
Remarks: In one sample liquid didn’t dilute. The whole flavour floated on the surface.
Points: 6/10 (for the power)
Regards


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2013, o 09:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
HOT & SPICY CHILI

Aromat dość ciekawy dla fanów ostrych przypraw, coś pomiędzy ostrymi chipsami a chińską zupką (ale taką najostrzejszą, jak kiedyś bywały). Czuć już go od najmniejszego stężenia i pierwsze trzy próbki były jeszcze przeze mnie akceptowalne a tak jak kolega @pokoik odpadłem przy próbce z 10 kroplami. I nawet nie dlatego, że było za ostro ale myślałem, że złapałem bobra, co nie było prawdą. W stężeniach powyżej 8kr lq robi się po prostu nieznośny. Trzeba przyznać, że ma kopa i może być śmiało dodawany jako dodatek do innych wariacji smakowych i dla szybszego nae-palenia się ;) Najlepsza próbka moim zdaniem to ta z 8kr./10ml.
Moja ocena 7/10

Test odbył się na bazie VPG w "systemie" od 4-12 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 29.11.2013r. (>10 dni)
Sprzęt:
-Wstępna selekcja najlepszej próbki: atomizer RDA 1,6-1,8Ω na napięciu 3,5-3,6v.
-Do dłuższego wapowania: CE5 BDC lub EVOD BCC 1,8Ω na napięciu 3,6v

HOT & SPICY CHILI

A quite interesting flavour for the strong spices advocates, something between strong chips and chinese soup (but the strongest one as once were). One can feel it from the lowest concentration and the first three were acceptable however, as mate pokoik I gave up with the sample with 10 drops. And not even it was too strong but I thought that I caught a beaver which wasn’t true. In the concentrations above 8 drops the liquid becomes unbearable. One must admit that it has a hit and can be added as an addition to various taste combinations and for faster smoking. The best sample is in my opinion is with 8 drops/10 ml.
My grade 7/10

Test was conducted on VPG base in the „system” from 4-12 drops on 10 ml. The samples were mixed on 29.11.2013. (>10 days)
Equipment:
- initial selection of the best sample: RDA atomizer 1,6 ohm on the voltage 3,5v.
- for longer vaping: CE5 BDC 1,8 ohm on the voltage 3,6v.

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2013, o 12:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 00:02
Posty: 71
Testowany aromat: Host&Spicy
Data mieszania 29.11.2013
Ilosc probek: 5 (4,6,8,10,12 kr/ml)

Aromat dosc specyficzny. Z buteleczki pachnialo bardzo przyjemnie. Pierwsza rzecz ktora mnie zrazila jest to ze do tej pory w 2 probkach aromat osadza sie na sciankach buteleczki. Zaczalem od probki 10kr/10ml. SZOK. Dziwaczne uczucie zapelnienia buzi pieprzem. Wedlug mnie nie nadaje sie do codziennego palenia w tej formie. Odstawilem zaraz po 1 buchu. Zas znajomemu zasmakowalo. Tak to bywa poniewaz kazdy ma inne odczucia. Probka nr 1 (4kr/10ml) okazala sie dla mnie najlepsza. Malo wyczuwalny dosc przyjemny smak ale nie nadajacy sie do codziennego wapowania. Na tym poprzestalem :) Moja ocena 6/10


Tested flavour: Hot & Spicy
Date of mixing: 29.11.2013
Amount of samples 5 (4, 6, 8, 10, 12 drops/10 ml)

Quite a specific flavour. It smelled nicely from the bottle. The first thing which puts me off was that until now in the 2 samples the flavour deposits on the walls of the bottle. I began from the sample 10 drops/10 ml. SHOCK. A strange feeling of replenishment of my mouth with pepper. According to me it can’t be used as a all day vaping in this form. I gave up after the first smoke. However, it tastes to my friend. It happens as everyone has its own feelings. The sample number 1 (4 drops/10 ml) turned out to be the best. Slightly felt, quite nice taste but which can’t be used for all day vaping. I ended at this.
My grade 6/10

_________________
Życie jest zbyt krótkie aby palić analogi...

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2013, o 19:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Aromat w wersji hard :D , trochę daje w płuco i to mi się akurat w nim podoba, natomiast smak nie bardzo mi przypadł do gustu, mimo, że lubię ostre przyprawy i sosy. Jak koledzy wyżej ja również uważam, że o ile do 8kr/10 ml bazy VPG 18mg smak jest znośny, to przy 10 kropelkach staje się nieprzyjemnie gorzkawy i ma dziwny posmak.
Zgadzam się również z opinią, że aromat w małych ilościach może być dobrym dodatkiem do innych liquidów i podbić, wyostrzyć ich smak dodając również kopa.
Moja ocena to 4 punkty.
Testy przeprowadzone na atomizerze LR, dłuższe wapowanie w clearomizerze typu Protank.

The flavour in the hard version. It hits the lung a bit and that’s what I like in it, whereas I didn’t like its taste despite the fact that I like hot spices and sauces. As my mates, me too, I think that while 8 drops/10 ml of a VPG base 18 mg the taste is bearable so with 10 drops becomes unpleasntly bitter and has a strange after taste. I agree with the opinion that the flavour in little amount may be a good addition to the others liiquids and sharpens their taste giving also the hit.
My grade is 4 points.
Tests were conducted on a LR atomizer, longer vaping in the clearomizer Protank type.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2013, o 21:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, o 09:54
Posty: 270
Smak bardzo ostry, wyczuwalny już od najmniejszego stężenia, w wszystkich próbkach nastąpiło jakby rozdzielenie aromatu od bazy (nie wiem czy tak powinno być, czy coś się wytrąciło z mieszanki) do samodzielnego wapowania raczej się nie nadaje, raczej jako dodatek do innych.

A very hot taste, felt from the lowest concentration, in every sample was a separation of a flavour from a base ( I don’t know if it should be like this or something precipitated). It can’t be rather used for an independent vape rather as an addition to the others.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2013, o 00:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 20:54
Posty: 269
Lokalizacja: Radom
Wszystkie mieszanki testuję na ET, RDA i wersji długodystansowej AGA-S i RSST. Mieszanki przygotowane na bazie VPG 6mg. Leżakowanie min. 14 dni.


HOt & SPICY CHILI
Jako że używam ekstremalnie ostrych przypraw na co dzień, wrażenie zrobiła na mnie dopiero próbka z 12kr/10ml. Fajne to jest, aż chciałoby się zjeść. Smak chili, gryzący w gardło i zostający w ustach. Już wiem co mi pomoże w zbijaniu porcji nikotyny. Sam aromat jeśli chodzi o smak nie jest bardzo intensywny (przynajmniej dla mojego podniebienia) tylko ostry. Dlatego nie będzie dominował w mieszankach z innymi aromatami, szczególnie tytoniowymi. Ocena 9/10

I test all mixes on ET, RDA and a long distance version AGA-S and RSST. The mixes prepared on VPG 6 mg base. Steeping min. 14 days.

HOT & SPICY CHILI
As I use extremaly hot spices every day only the sample with 12 drops/10 ml impressed me. It’s nice as one would like to eat it. A chili taste, biting in the throat and leaving in the mouth. I know already what helps me in thrashing the dose of a nicotine. The flavour when it comes to taste isn’t very intensive (at least for my palate) is just hot. That’s why it won’t dominate in the mixes with others flavours, especially with the tobacco ones. Grade 9/10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2013, o 16:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
W tym aromacie też zacznę od tego, że mimo upływu przeszło 2 tygodni aromat nie do końca zmieszał sie z bazą,co skutkowało osadzaniem sie go na powierzchni.Jednak co do odczuć :shock: -chili ostre fakt i to znacząco ,ale słodki posmak też w tym aromacie występuję co na mnie działa wręcz odpychająco.U mnie napewno nie zagości ten aromat na dłużej,widzę go jako domieszka dla fanów takich smaków.

Moja ocena:5 za ostry smak chili

Data zmieszania:29.11.2013
Baza:VPG
Parowniki : Jak w opisie 1,8-2,1 Ohma
Zasilanie: Vomo V2 SS Napięcie 3,5w- 4w

Pozdrawiam ;)

In this flavour I’ll begin from that despite the fact that it’s already two weeks the flavour didn’t entierly mix with a base which resulted in the deposition on the surface. But what to feel – in fact hot chili and significantly but there is also a sweet taste, which put me off. I won’t use this flavour for a longer time, I can see it as an addition for such flavours advocates.
My grade: 5 for a hot taste of chili

Date of mixing: 29.11.2013
Base: VPG
Evapourers: as in a description 1,8-2,1 ohm
Power: Vomo V2 SS Voltage 3,5-4w

Regards

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 gru 2013, o 03:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2013, o 21:14
Posty: 85
Aromat wymieszany 30,11 do testow uzylem bazy vpg 0, parownika bezmostkowego jak tez agi t+ oraz the natural jako zrodlo zasilania :)
Probki wymieszane w stezeniu 6kr do 14 kr na 5ml

Jeden z ciekawszych aromatow ktore mialem okazje wapowac :) czuc w nim i posmak czosnku i cebule ostra papryczke z nasionkami oraz slodycz owocowa.Sadze ze owoce w tej formie maja rownowazyc smak pikantnosci. Wapujac 6kr/5ml mozna sie spodziewac lekkiej i delikatnej ostrosci, przy 8 kr wyrazniej czuje dodatek owocowy oraz warzywa ktore wspomnialem wczesniej , przy 14 kroplach robi sie "pieklo" i trzeba odpowiednio sie nameczyc by zlapac oddech (zatyka przewod powietrzny w organizmie)a gardlo atakuje stado ostrych zyletek:) zapach wypuszczany to niestety jak wczesniejsi testerzy wspominali to zapach otwartej paczki laysow strong badz tez zupki chinskiej krabowej ostrej :P najbardziej przypadly mi do gustu probki 6kr/5ml i 8kr/5ml

The flavour mixed on 30,11, I used vpg 0 base to the tests, a bridgless evapourer and also aga t+ and the natural as a source of power. The samples were mixed in the concentration 6 drops until 14 drops on 5 ml.

One of the most interesting flavours I had an opportunity to test. One can feel in it garlic after taste, onion, hot pepper with seeds and fruitty sweetness. I think that the fruits in such a form should balance the piquancy. Vaping 6 drops/5 ml you can expect slight and delicate sharpness, with 8 drops one can feel more clearly fruitty addition and vegetables, which I’d mentioned earlier, with 14 drops it becomes a „hell” and one can make an effort to catch your breath (clogs the air conductivity in the body) and the throat is attacked by a bunch of sharp razors. The smell exhaled is unfortunately as earlier testers mentioned – smell of open lays chips strong or chinese crab soup. I liked the most the samples with 6 drops/5 ml and 8 drops/5 ml.

_________________
Boże kopnij w płuco albo teleportuj ! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2013, o 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2013, o 20:57
Posty: 295
Lokalizacja: Česká republika, Kolín
Aromat: ciemny czerwony kolor, zapach autentyczne papryki chili. Aby przetestować mieszane w proporcji 5, 8, 10 kP do 10 ml.
Ciecz gorzej miesza się, warstwa powierzchniowa likwidusa pozostaje słaby zapach, należy wstrząsnąć przed użyciem. Płynne gardła i nosa użądlenia i oparzenia, wysokiej kašlopudné, smak sosu Tabasco. Najlepszy stosunek 8 kP do 10 ml.Zapach w pokoju: chili. Hit na 0 mg - kopiąc jak koń.
Jako interesujący specjalnych, ale to nie jest palenie, z wyjątkiem do gulaszu. Moje oceny 2/10


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL