FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 25 kwi 2024, o 02:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

OPINIA O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 3%  3%  [ 1 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 3%  3%  [ 1 ]
6 9%  9%  [ 3 ]
7 22%  22%  [ 7 ]
8 22%  22%  [ 7 ]
9 22%  22%  [ 7 ]
10 16%  16%  [ 5 ]
Liczba głosów : 31
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 gru 2013, o 13:38 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Tutaj proszę wpisywać opinie na temat aromatu "CHAI FLAVOUR".
Proszę także o przyznawanie oceny w skali od 1 do 10 w załączonej ankiecie.

Please write here the opinions concerning „CHAI” flavour.
Please rate it in the scale from 1 to 10 in the attached survey.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 gru 2013, o 23:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Imbir w dość mocnej odsłonie. Kopie w płuco i szczypie w język. Powyżej 6kr/10ml to za dużo jak dla mnie. Myślę że 5-6 kropli to najlepsze rozwiązanie. Nie wiem czy nada się na dłuższe wapowanie jako samodzielny aromat, ale jako dodatek stwarza duże pole do popisu. Aromat dobrze odwzorowuje przyprawę jaką jest korzeń imbiru

Ocena 9/10

Ginger in the fairly strong installement. Hits the throat and pinches the tongue. Above 6 drops/10 ml is too much for me. I think that 5-6 drops is the best solution. I don’t know if it will be suitable for longer vaping as an independent flavour but as an addition creates a large range of possibilities. The flavour well maps the spice which is a ginger root.

Grade 9/10

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2013, o 12:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2012, o 13:53
Posty: 261
Lokalizacja: Łuków
Zgadzam sie smak zdecydowanie imbirowy z lekka nuta cynamonu przy stężeniu 5kr./10ml jest w sam raz. Spora chmura i troche drażni w jezyk:)

I agree that the taste is definitely ginger’s with a slight cinnamon note in the concentration 5 drops/10 ml is just fine. Big cloud and a bit teasing the tongue.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2013, o 12:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 00:02
Posty: 71
Testowany aromat : Chai
Data mieszania: 29.11.2013
Ilosc probek : 5 (4,6,8,10,12 kr/10ml)

Aromat jest wedlug mnie jest wielkim faworytem calej serii testowej ( jeszcze kilka smakow do testow zostallo)
Aromat w stezeniu powyzej 8 kropel byl juz dla mnie zbyt aromatyczny. Najlepsza probka okazala sie probka 8kr/10ml.
Nuta przewodzaca w aromacie jest imbir ktory na prawde daje mocnego kopa kubeczka smakowym. Moja ogolna ocena 10/10.

Tested flavour: Chai
Date of mixing: 29.11.2013
Amount of samples 5 (4, 6, 8, 10, 12 drops/10 ml)

The flavour is for me a great favourite of the whole tested series (there is a couple of flavours left for testing). The flavour in the concentration above 8 drops was too aromatic for me. The sample turned out to be the best was the one with 8 drops/10 ml. The leading note in the flavour was ginger, which gives a strong hit to the taste buds. My general grade 10/10.

.

_________________
Życie jest zbyt krótkie aby palić analogi...

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2013, o 13:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
CHAI.

Pierwsze moje skojarzenie z tym aromatem (a bardziej gotowym lq), to taka rozgrzewająca herbata z: imbirem, cynamonem i cytryną. I chyba na tym poprzestanę, bo nazwa Chai może być myląca a mi właśnie tak ta mieszanka smakuje. Imbir według mnie nie dominuje aż tak bardzo, owszem jest lekkie szczypanie w język, ale zwaliłbym to raczej na harmonię z resztą składników, które to bądź co bądź także mogą to szczypanie wywoływać.
Jako odskocznia na zimowe wieczory - tak, na dłuższe wapowanie niekoniecznie. Najlepsza próbka to 6-8kr/10ml.
Moja ocena 8/10

Test odbył się na bazie VPG w "systemie" od 4-12 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 29.11.2013r. (>10 dni)
Sprzęt:
-Wstępna selekcja najlepszej próbki: atomizer RDA 1,6-1,8Ω na napięciu 3,5-3,6v.
-Do dłuższego wapowania: CE5 BDC lub EVOD BCC 1,8Ω na napięciu 3,6v

CHAI

My first association with this flavour (and more with a ready liquid) is a warming tea with: ginger, cinnamon and lemon. And perhaps I’ll stick to it as the name Chai may be confusing and I taste like that this mix. Ginger is not dominating to me, yes there is slight pinching in the tongue but I would blame the harmony of the remaining components, which also can cause this pinching.
As a break for winnter evenings – on a longer vaping not necessary. The best sample is 6-8 drops/10 ml.
My grade 8/10

Test was conducted on VPG base in the „system” from 4-12 drops on 10 ml. The samples were mixed on 29.11.2013. (>10 days)
Equipment:
- initial selection of the best sample: RDA atomizer 1,6 ohm on the voltage 3,5v.
- for longer vaping: CE5 BDC 1,8 ohm on the voltage 3,6v.

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 01:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2013, o 21:14
Posty: 85
Probki rozrabiane 30.11 w ilosci 6,8,10,12,14 kropel na 5 ml .
Aromat bardzo ładnie skomponowany czuć w nim herbatę imbir i odrobinę cytryny, spodziewałem się bardziej ciężkiego aromatu :) jednak ten pozytywnie mnie zaskoczył swoja lekkością . Myślę ze aromat pozostanie przy mnie na dłużej, najlepszy jak dla mnie wynik to 8kropli/5 ml ocena koncowa 9/10

The samples were mixed on 30.11 in the amount of 6, 8, 10, 12, 14 drops on 5 ml. The flavour is very nicely composed, one can feel tea, ginger and a bit of lemon. I was expecting harder flavour however, it positively surprised me by its lightness. I think that I’ll stick to this flavour, the best for me it’s the result 8 drops/5 ml. The final grade 9/10

_________________
Boże kopnij w płuco albo teleportuj ! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2013, o 22:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Coś dla miłośników ostrych wrażeń,korzenne przyprawy w tym wyczuwalny smak Imbiru.Ja jednak przyprawy wolę w potrawach ,choć w dawce 6kr/na 10 ml dało sie wapować solo ,nie powiem bez zmęczenia nim.Od czasu do czasu mała odskocznia,choć bardziej go widzę do wzbogacania mieszanek.
Moja ocena:8

Data zmieszania:29.11.2013
Baza:VPG
Parowniki : Jak w opisie 1,8-2,1 Ohma
Zasilanie: Vomo V2 SS Napięcie 3,5w- 4w
Pozdrawiam ;)

Something for the extreme sports lovers, spices including felt taste of a ginger. Me, I prefer spices in the dishes however, in the dosage 6 drops/10 ml could have vaped solo, without being tired. A little break from time to time, I see it rather to enrich the mixes.
My grade: 8

Date of mixing: 29.11.2013
Base: VPG
Evapourers: as in the description 1,8-2,1 ohm
Power: Vomo V2 SS Voltage 3,5w-4w.
Regards

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2013, o 22:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, o 09:54
Posty: 270
Zupełnie, jak dla mnie bez płciowy smak, da się to wapować ale bez zachwytu z mojej strony

Completely neutral taste for me, it can vaped but without a joy.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2013, o 23:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 20:54
Posty: 269
Lokalizacja: Radom
Wszystkie mieszanki testuję na ET, RDA i wersji długodystansowej AGA-S i RSST. Mieszanki przygotowane na bazie VPG. Leżakowanie min. 14 dni.


CHAI
Całkiem przyjemny smaczek. Imbir, cytrusy, nutka cynamonu i inne korzenne przyprawy. Nie przepadam za imbirem, ale w tej mieszance wogóle mi nie przeszkadza. Aromat dość skoncentrowany, najlepsze stężenie 8kr/10ml. Mieszanka idealna na zimowe wieczory....taka rozgrzewająca chmurka. Bardziej kojarzy mi się z grzanym winem albo piwem, a nie z herbatką imbirową (może dlatego że nigdy takie nie piłem). Ocena 7,5/10.

I test all mixes on ET, RDA and a long distance version AGA-S and RSST. The mixes prepared on VPG base. Steeping min. 14 days.

CHAI
Quite a nice taste. Ginger, citruses, note of cinnamon and others spices. I don’t like ginger but in this mix doesn’t bother me at all. The flavour quite concentrated, the best concentration 8 drops/10 ml. A perfect mix for the winter evenings… such a warming cloud. I associate it more with the hot wine or beer than ginger tea (perhaps because I’ve never drunk it). Grade 7,5/10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2013, o 08:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2012, o 13:30
Posty: 323
AROMAT CHAI / CHAI FLAVOUR
Stężenie : 8kr/10ml.
Sprzęt : Mankos_22 + GbB22

Aromat przypomina mi dość mocno pierniczki. Czuję imbir i goździki , całość komponuje się dość łagodnie i przyjemnie. Aromat dość aromatyczny , bardzo dobry.Najlepiej smakował mi w stężeniu 8kr na 10ml. Moja ocena to 9.

CHAI FLAVOUR
Concentration: 8 drops/10 ml.
Equipment: Mankos_22 + GbB22

The flavour reminds me gingerbread. I can feel ginger and cloves, the whole composes quite mildly and pleasantly. Quite an aromatic flavour, very good. I lied the best in the concentration 8 drops on 10 ml. My grade is 9.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL