FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 27 kwi 2024, o 01:04

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 7%  7%  [ 1 ]
6 7%  7%  [ 1 ]
7 15%  15%  [ 2 ]
8 15%  15%  [ 2 ]
9 46%  46%  [ 6 ]
10 7%  7%  [ 1 ]
Liczba głosów : 13
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lis 2013, o 10:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, o 09:54
Posty: 270
Baza VPG
Sprzęt: Aga-T2
Zapach: Kawy
Smak: Kawy
Uwagi: Podczas wapowania przypomniał mi się smak porannej kawy z papierosem w ręku. Smak dobrej kawki z tytoniem w tle. Najbardziej do gustu przypadła mi próbka 8gtt/10ml.

Base VPG
Equipment: Aga-T2
Smell: of a coffee
Taste: of a coffee
Remarks: While vaping it remainded me the taste of a morning coffee with a cigarette in the hand. A taste of a good coffee with a tobacco in the background. I liked the most the sample with 8 drops/10 ml.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2013, o 12:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2013, o 01:30
Posty: 367
Lokalizacja: Białystok
Lubię liquidy i aromaty kawowe. Testowałem już wiele aromatów kawowych, więc podszedłem do tego aromatu bardzo krytycznie. Nie zawiodłem się. Jest kawa, dobra kawa, delikatnie posłodzona (lepsza na vpg, plus zbyt mocno dosładza) z nutą tytoniu, równie dobrego. Zmieszałem następne 20ml. w stężeniu 9kr/10ml. i zabieram ten aromat do mojej kolekcji. Ode mnie 9/10

I like coffee liquids and flavors. I was testing already many coffee flavors so I was rather critical while testing this one. I wasn’t disappointed. There is coffee, good coffee, delicately sweetened (better on vpg, plus sweetnes too much) with a tobacco note, equally good. I next mixed 20 ml in the concentration 9 drops/10 ml and I take away this flavor to my collection. From me 9/10.

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2013, o 20:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Pachnie i smakuje kawą po turecku, z lekka nutą tytoniu w tle. Dla mnie na vpg zwykłej trochę za mało słodka, ewidentnie preferuje na vpg+. Dla mnie akceptowalne stężenia to 8-10kr/10ml.

Ocena :

8/10

It smells and tastes like a turkish coffee with a slight tobacco note in the background. For me not enough sweet on the usual vpg, I prefer it on vpg+. For me acceptable concentration is 8-10 drops/10 ml.
Grade: 8/10

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2013, o 19:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2012, o 13:30
Posty: 323
Kawa
Stężenie : 8kr/10ml.
Sprzęt : Mankos + GbB20

Spodziewałem się mdłego , chemicznego smaku ale powiem szczerze że jestem zaskoczony. Pyszna kawka. Cudowna do porannej kawy 8-) . Polecam ten aromat. Moja ocena to mocna 9.

Coffee
Concentration: 8 drops/10 ml
Equipment: Mankos + GbB20
I was expecting a bland, chemical taste but I’ll say honestly I’m surprised. A delicious coffee. Wonderful to a morning coffee. I recommend this flavor. My grade is a firm 9.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2013, o 10:59 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
AROMAT ZATWIERDZONY PRZEZ TESTERÓW. ZAMAWIAMY. ZA OPINIE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2013, o 15:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
Never tried kava coffe flavor before so I'm not able to draw the differences. This is a smooth blend in which both tobacco and that soft milky coffe provide a very nice everyday vape. Not so sweet anyway. Maybe the best of the lot for me.

I made it with 8-10 drops and it has been and everyday vape since, at least until the bottle will finish and i will order it again! Best of the lot. 9/10

Nigdy wcześniej nie próbowałem aromatu kawy toteż nie jestem w stanie dokonać jakichkolwiek porównań. To jest gładka mieszanka, w której zarówno tytoń, jak i ta miękka, mleczna kawa dostarczają bardzo miłego wapowania na co dzień. Nie za słodki w każdym bądź razie. Być może najlepszy [aromat] z serii dla mnie. Ja przygotowałem go z 8-10 kropli i służy mi odtąd do całodziennego wapowania aż do opróżnienia butelki, wtedy zamówię go ponownie! Najlepszy z serii. 9/10


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL