FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 25 kwi 2024, o 19:44

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

OPINIA O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 6%  6%  [ 1 ]
3 6%  6%  [ 1 ]
4 18%  18%  [ 3 ]
5 6%  6%  [ 1 ]
6 6%  6%  [ 1 ]
7 37%  37%  [ 6 ]
8 6%  6%  [ 1 ]
9 12%  12%  [ 2 ]
10 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 16
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 lis 2013, o 13:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Smak suchych wiórków kokosowych. Nie wyczuwam obcych posmaków. Dobry ale jakoś mało przekonywujący. Czegoś w nim brak. 10kr/10ml najlepsze według mnie stężenie.

Moja ocena 7/10

The taste of dry coco nut shreds. I don’t feel any strange after tastes. Good but not convincing. It lacks something. 10 drops/10 ml is the best concentration for me.

My grade 7/10

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lis 2013, o 14:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Mieliśmy kiedyś na testach aromat KOKOS z Wera Garden, był on jakby bardziej kokosowy od tego ;)
Niemniej jednak w tym aromacie czuć smak kokosa, jest on jednak bardziej płaski, mniej intensywny.
Przy dozowaniu 10kr/10ml bazy sprawdza się w moim odczuciu najlepiej i nie jest dla mnie zbytnio męczący, taka odskocznia w kokosowe ciasteczko w formie LQ :)
Ocena 6 punktów.

We were testing once the coco nut flavor from Wera Garden, it was more coco nuty than this one. Neverthless one can feel a coco nut in this flavor, it’s however, more flat, less intensive. In my opinion With the dosage 10 drops/ 10 ml of a base stacks up the best and it’s not very tiring for me, such a break into a coco nut biscuit in a form of a lq.
Grade 6 points.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2013, o 09:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, o 09:54
Posty: 270
Baza VPG
Sprzęt: Aga-T2
Zapach: Kokos
Smak: Kokos
Uwagi: Wyczuwalny smak kokosa, tytoń daleko w tle, gdyby był odrobinę słodszy to przypominałby "bounty" tak niestety bliżej mu jest to paczki wiórków kokosowych. Najbardziej do gustu przypadła mi próbka 8gtt/10ml.

Base VPG
Equipment: Aga-T2
Smell: of a coco nut
Taste: of a coco nut
Remarks: One can feel a coco nut, the tobacco far away in the background. If it had been a bit sweeter it would have reminded „bounty” and then it’s more like a packet of coco nut shreds. I liked the most the sample with 8 drops/10 ml.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2013, o 13:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2013, o 01:30
Posty: 367
Lokalizacja: Białystok
Cienki, suchy smak kokosu. Jak dla mnie smak zwietrzałych wiórek kokosowych. Zbyt mało smaku kokosowego w tym aromacie.
9kr./10ml.
4/10

Bland, dry taste of coco nut. For me a taste of the stale coco nut shreds. Too little of coco nut taste in this flavor. 9 drops/10 ml
4/10

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2013, o 19:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2012, o 13:30
Posty: 323
Kokos
Stężenie : 8kr/10ml.
Sprzęt : Mankos + GbB20

Powiem tak: Jakiś smak kokosu tam może jest ale słaby , płytki i du... nie urywa. Średniak. Moja ocena to 5.

Coco nut
Concentration: 8 drops/10 ml
Equipment: Mankos + GbB20

I say that: there is maybe a coco nut taste but bland, shallow and a… doesn’t throw away. An average flavor. My grade is 5.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lis 2013, o 16:25 
Offline

Dołączył(a): 17 paź 2013, o 16:27
Posty: 17
Podczas wąchania samego aromatu pomyślałem
"to będzie coś dobrego" jednak podczas
wapowania rozczarowałem się jego smakiem
Jak dla mnie troche sztuczny ten Kokos
Jest czuć jego smak ale to nie to czego się spodziewałem

Moja ocena 5/10

While I was sniffing this flavor I thought „it will be something good” however, while vaping I was disappointed by its taste. For me this coco nut is a bit artificial. One can feel its taste but it’s not what I was expecting.

My grade 5/10


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2013, o 10:28 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
AROMAT SPONIEWIERANY PRZEZ TESTERÓW. AROMAT WRACA DO POPRAWY. ZA OPINIE DZIĘKUJEMY.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2013, o 15:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
Barely any tobacco at all. The coconut is there in what seems to be a not so sweet tropical mix. I feel something similar to papaya there.It's kind of strange even tough i like it. I would like it to taste more of coconut and tobacco, as the name would promise. 8 to 10 drops per 10 ml seems the right dosage for me.Very pleasant tough, i gave it 8/10 anyway.

It does not properly taste to me as what the label says, so it's good it will be modified in laboratory, but i found it a very pleasant vape, and so did my friends who tasted it. They litteraly stole it from me when the tried it

Prawie brak jakiegokolwiek tytoniu. Jest kokos, w czymś co wydaje się być nie za słodką tropikalną mieszanką. Czuję coś podobnego do papai. Jest to coś dziwnego pomimo, że ja to lubię. Chciałbym spróbować więcej kokosa i tytoniu, jak nazwa obiecuje. 8 do 10 kropli na 10 ml wydaje się być dobrym dawkowaniem jak dla mnie. Mimo wszystko bardzo przyjemne, dałem jemu 8/10 w każdym bądź razie. Właściwie nie smakuje mi [ten aromat] jak pisze na etykietce, więc to dobrze, że będzie poprawiony w laboratorium, ale uważam, że jest bardzo przyjemny do wapowania, a tak samo uważają moi koledzy, którzy go wypróbowali. Oni po prostu ukradli mi go kiedy próbowali.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2013, o 23:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
arab994 napisał(a):
Podczas wąchania samego aromatu pomyślałem
"to będzie coś dobrego" jednak podczas
wapowania rozczarowałem się jego smakiem
Jak dla mnie troche sztuczny ten Kokos
Jest czuć jego smak ale to nie to czego się spodziewałem

Moja ocena 5/10

While I was sniffing this flavor I thought „it will be something good” however, while vaping I was disappointed by its taste. For me this coco nut is a bit artificial. One can feel its taste but it’s not what I was expecting.

My grade 5/10
profesor napisał(a):
Cienki, suchy smak kokosu. Jak dla mnie smak zwietrzałych wiórek kokosowych. Zbyt mało smaku kokosowego w tym aromacie.
9kr./10ml.
4/10

Bland, dry taste of coco nut. For me a taste of the stale coco nut shreds. Too little of coco nut taste in this flavor. 9 drops/10 ml
4/10


Dokladnie 2 opinie ktore najlepiej by opisaly moje uczucia, niestety.. Bardzo lubie kokosa, ale cale szczescie ze poszedl w poprawke. Wg. mnie brakuje w nim... mokrosci :D Wiecie, takich swierzych wiorek z kokosu. Patrzac w notatki, najbardziej pasowaly mi probki w stezeniu 8-10kr.

Niestety 4.5/10 to max co moglem dac w chwili testowania temu aromatowi.

Exactly 2 opinions which the best described my feelings, unfortunately. I like very much coco nut but happily it will be improved. For me it lacks… the humidity. You know some fresh coco nut shreds. Looking in my notes I liked the best the samples in the concentration 8-10 drops.

Unfortunately 4.5/10 is the maximum I could give at the moment of testing this flavor.

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2014, o 21:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Testy przeprowadzałem na parownikach T3, vivi mini CC, AGA-T2 (mesh) i oczywiście na dripie.
Baza VPG
Przyjemny, dość słodki liquid uzyskujemy już przy stężeniu 2,5% (10kr na 10ml). Dobrze oddaje smak wiórków kokosowych (w innej postaci kokosa jadłem tylko w daniach chińskich). Dla mnie samodzielnie raczej nie podejdzie no chyba że do porannej kawy. Jednak w mieszankach owocowych może się sprawdzić bardzo dobrze.
Moja ocena 7 na 10.

I was conducting tests on evapourers T3, vivi mini CC, AGA-T2 (mesh) and of course on a drip.
Base VPG
Nice, sweet enough liquid we have only with the concentration 2,5% (10 drops on 10 ml). It well reflects the coconut shreds taste (in the different embodiment I ate coconut only in chinese dishes). For me it’s rather not suitable for solo use unless to a morning coffee. However, in the fruits’ mixes it can work very well.
My grade 7 on 10.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL