FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 01:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 7%  7%  [ 1 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
7 7%  7%  [ 1 ]
8 46%  46%  [ 6 ]
9 23%  23%  [ 3 ]
10 15%  15%  [ 2 ]
Liczba głosów : 13
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 lis 2013, o 20:25 
Offline

Dołączył(a): 19 sie 2013, o 16:21
Posty: 276
Miłe zaskoczenie. Pyszna świeża mięta, z delikatną nutką słodyczy. Gdzieś w tle posmak tytoniu, bardzo stonowany, co dla mnie jest dużym plusem. Nie drażni, nie męczy, nadaje się do dłuższego wapowania i ogólnie bardzo mi przypasowała. A najbardziej w wersji 8 kropli/10ml.
Daję mocne 8.

A nice surprise. A delicious fresh mint with a delicate note of a sweetness. There is a tobacco after taste somewhere in the background, very soft, which is a big plus for me. Not teasing, not tiring, it can be used for longer vaping and generally I liked it very much. And the most in the version 8 drops/10 ml.
I give a firm 8.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2013, o 09:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, o 09:54
Posty: 270
Brak tego aromatu w zestawie do testów

I didn’t have this flavor in the test set.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2013, o 17:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Słodka mięta, w stosunku 12-13kr/10ml wg. moich kubków smakowych najlepsze. Nie mam pojęcia co więcej mogę napisać o tym aromacie, smaczy dobrze i to się liczy ;)

9/10

Sweet mint in the proportions 12-13 drops/10 ml according to my taste buds the best. I don’t know what else I should write about this flavor, it tastes well and that’s matters.

9/10

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2013, o 12:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2013, o 01:30
Posty: 367
Lokalizacja: Białystok
Prawdziwa mięta, delikatnie posłodzona, z nutą tytoniową na drugim planie. Odpowiednio dobrana proporcja mięty i tytoniu. Dobrze smakuje w stężeniu 1kr/1ml po kilkunastodniowym leżakowaniu. Aromat bez obcych posmaków, ani chemicznych dodatków. Jak najbardziej nadaje się do codziennego wapowania. Ode mnie mocna 8.

A real mint, delicately sweet, with a tobacco note in the background. Correctly chosen proportion of the mint and tobacco. It tastes well in the concentration 1 drop/1ml after dozen days of steeping. The flavor without any strange after tastes nor chemical additions. It can be used for all day vaping. From me a firm 8.

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2013, o 19:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2012, o 13:30
Posty: 323
Mięta
Stężenie : 8kr/10ml.
Sprzęt : Mankos + GbB20

Mięta nie jest moim ulubionym smakiem i moja wypowiedź będzie mało obiektywna.
Dla mnie to zwykły test bez emocji. Nie podchodził mi strasznie ten aromat ale się zmusiłem i zwapowałem tą próbkę.
5/10 to max ode mnie. Nie umiem nic napisać o mięcie.

Mint
Concentration: 8 drops/10 ml
Equipment: Mankos + GbB20

The mint is my favorite taste and my opinion won’t be objective. For me it’s an usual test without emotions. I don’t like this flavor but I made myself and I vaped the whole sample. 5/10 is a maximum from me. I don’t know to write something about the mint.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lis 2013, o 16:04 
Offline

Dołączył(a): 17 paź 2013, o 16:27
Posty: 17
Bardzo smaczna, nie jest przesadzona w żadną strone
słodkawy i orzeźwiający smak mięty. Wyczuwalny tytoń.
Najbardziej smakowała mi próbka 9kr/10ml
Przy wiekszych stezeniach za bardzo czuć mięte

Moja opinia to 9/10

Very tasty, not exaggerated in any way, sweet and refreshing mint taste. One can feel the tobacco. I liked the most the sample 9 drops/10 ml. With higher concentration one can feel too much mint.

My opinion is 9/10


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2013, o 10:55 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
AROMAT ZATWIERDZONY PRZEZ TESTERÓW. ZAMAWIAMY. ZA OPINIE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2013, o 15:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
It can be good for mint lovers but i've not been able to vape this past a couple of drops for testing. 8 Drops per 10 ml results in mint only explosion,with 6 drops i got something more enjoyable with a little note of tobacco in the background. Anyway i get straight mint for 99%,which is something that does not belong to my taste

I gave it 5/10

Może być dobry [ten aromat] dla miłośników mięty, ale nie jestem w stanie go wapować poza paroma kroplami do testów. 8 kropli na 10 ml powodują jedynie skutek wybuchu mięty, z 6 kroplami otrzymałem coś bardziej przyjemnego z małą nutą tytoniu w tle. W każdym bądź razie ja otrzymuję wprost 99% mięty, a to nie jest to co należy do mojego ulubionego smaku.

Dałem mu 5/10


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2014, o 21:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Testy przeprowadzałem na parownikach T3, vivi mini CC, AGA-T2 (mesh) i oczywiście na dripie.
Baza VPG
Jak dla mnie nie jest to mint ale mentol. Przy stężeniu 2,5% (10kr na 10ml) jest już wystarczająco chłodząco-odświeżający. Jako smakosz miętówek na pewno nie wyrzucę tego aromatu.
Moja ocena 7 na 10

I was conducting tests on evapourers T3, vivi mini CC, AGA-T2 (mesh) and of course on a drip.
Base VPG
As for me it’s not mint but menthol. With the concentration 2,5% (10 drops on 10 ml) is enough chilling-refreshing. As a mint flavours advocate I’ll certainly not throw away this flavour.
My grade 7 on 10.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL