FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 19:44

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

OPINIA O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 6%  6%  [ 1 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 25%  25%  [ 4 ]
7 37%  37%  [ 6 ]
8 25%  25%  [ 4 ]
9 6%  6%  [ 1 ]
10 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 16
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 lis 2013, o 11:40 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
12krp/10ml VPG+
Deserek, zrównoważony smak, lekki. Jak nie jestem fanem truskawek (oprócz takich prosto z krzaczka) tak mi się ten smak spodobał.

12 drops/10 ml VPG+
A dessert, a balanced taste, light. As I’m not an advocate of strawberries (exeception the ones straight from the bush) I liked this taste.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lis 2013, o 23:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Gotowy liquid smakuję całkiem podobnie do nadzienia w czekoladzie milka o tym samym smaku ;) Dobry, smakuje mi, chociaż jako lq do ciągłego wapowania się raczej nie nadaje, zaczyna trochę mulić potem. Ale jako odskocznik, całkiem dobry ;)

VPG 12mg/ml

AGA-T2, dual coil, zasilanie mechaniczne. Najlepsze proporcje wg. mnie to 10-12kropel/10ml

Ocena 8+/10

A ready liquid tastes quite similar to the filling of the milka chocolate on this same taste. Good, I like it however, as a lq to continous vaping is rather not suitable, it begins to be bland afterwards. But as a break quite good.

VPG 12 mg/ml
AGA-T2, dual coil, mechanical voltage. The best proportions to me are 10-12 drops/10 ml.

Grade 8+/10

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2013, o 19:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Czas na ostatni aromat z tej serii. Truskaweczka niczego sobie, oczywiście nie jest to smak świeżego owocu, raczej przetworów truskawkowych, ale jakoś specjalnie to nie przeszkadza. Nie czuć chemicznych posmaków, nie męczy zbytnio, ciekawy przerywnik. Ocena 7/10 punktów.
Z ciekawości zmieszałem trochę LQ truskawkowego z odrobiną kawowego (za którym nie przepadam) i wyszła nawet ciekawa mieszanka ;) Zwapowalismy z Żonką cały baniaczek :)

It’s time for the last flavor of this series. Quite good strawberry, of course it’s not the taste of a fresh fruit, rather strawberry preserves but it doesn’t bother me. One cannot feel the chemical after tastes, not tiring, an interesting break. Grade 7/10 points. From curiosity I mixed a little of strawberry liquid with the coffee one (which I don’t like) and it turned out to be an interesting blend. We vaped with my wife a whole pot.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2013, o 09:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2012, o 13:30
Posty: 323
Truskawka
Stężenie : 8kr/10ml.
Sprzęt : Mankos + GbB20
Aromat dość dobry , smak truskawki wyczuwalny , lecz dla mnie dość przyciężkawy. Posmak tytoniu za bardzo wpływa na smak truskawki. Odrobinę meczący. Moja ocena 7

Strawberry
Concentration: 8 drops/10 ml.
Equipment: Mankos + GbB20
A quite good flavor, the strawberry taste felt however, quite hard for me. The tobacco after taste affects too much the strawberry taste. A little bit tiring. My grade 7.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2013, o 09:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, o 09:54
Posty: 270
Baza VPG
Sprzęt: Aga-T2
Zapach: Truskawkowy
Smak: Truskawkowy
Uwagi: Dobrze zbalansowany smak słodkiej truskawki z tytoniem. Najbardziej do gustu przypadła mi próbka 8gtt/10ml.

Base VPG
Equipment: Aga-T2
Smell: of a strawberry
Taste: of a strawberry
Remarks: Well balanced taste of a sweet strawberry with the tobacco. I liked the most the sample with 8 drops/10 ml.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2013, o 13:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2013, o 01:30
Posty: 367
Lokalizacja: Białystok
Truskawka, a właściwie dżem truskawkowy z posmakiem tytoniu. Ta kompozycja smakowa nie trafiła do mnie. Na VPG może być, na VPG+ nie smakuje.
8kr/10ml.
4/10

Strawberry and more precisly a strawberry jam with a tobacco after taste. I didn’t like this taste composition. It can be on VPG, on VPG+ doesn’t taste me. 8 drops/10 ml.
4/10

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lis 2013, o 16:18 
Offline

Dołączył(a): 17 paź 2013, o 16:27
Posty: 17
Aromat truskawki?
hmmm jak dla mnie bardzo dobry nie jest przesadzone
truskawka czuć posmak tytoniu, tego mi brakowało
w aromatach Tytoniowych ale owocowych
Jestem zachwycony
Najlepiej smakowała mi 8kr/10ml
Moja ocena zasłużona 9/10

A strawberry flavor?
Hmmm very good for me, not exaggereted strawberry, one can feel tobacco after taste. It was exactly what I missed in the Tobacco but fruitty flavors. I’m delighted. I liked the best the sample 8 drops/10 ml.
My grade is desrved 9/10


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2013, o 10:46 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
AROMAT ZATWIERDZONY PRZEZ TESTERÓW. ZAMAWIAMY. ZA OPINIE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2013, o 16:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
Along with Coffe this has been my favourite of the lot. The only mix fruit-tobacco in which i can clearly feel both flavors in a very persistent and pleasant way. It's not as sweet as someone would expect and that's for me is a plus. I made just a single sample with 8 drops per 10 ml and it worked super fine! I'll try higher dosage because i'll vape it again for sure till it lasts.

Goob job with this one 8,5/10

Razem z kawą ten aromat należy do moich faworytów z serii. Jedyna mieszanka owocowo-tytoniowa, w której czuję wyraźnie oba aromaty w bardzo nieustępliwym i przyjemnym sposobie. Nie jest za słodki, jak ktoś mógłby się spodziewać i to jest dla mnie na plus. Przygotowałem pojedynczą próbkę z 8 kroplami na 10 ml i to się super sprawdziło! Spróbuję większe dawkowanie ponieważ z pewnością ciągle będę go wapować aż się skończy.
Dobra robota z tym [aromatem] 8,5/10


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL