FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 26 kwi 2024, o 14:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 14%  14%  [ 2 ]
4 7%  7%  [ 1 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 7%  7%  [ 1 ]
7 7%  7%  [ 1 ]
8 14%  14%  [ 2 ]
9 28%  28%  [ 4 ]
10 21%  21%  [ 3 ]
Liczba głosów : 14
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lis 2013, o 17:12 
Offline

Dołączył(a): 17 paź 2013, o 16:27
Posty: 17
Na samym początku wapowania aromat bardzo przypadł mi do gustu. Jednak palenie go na dłuższą
metę zniechęca. Najbardziej jednak smakowała mi próbka z 8kr/10ml nie była ona przesycona aromatem.
Paląc go przez długi czas dla mnie tortura 4/10 *bicz*
Moja ocena ogólna to 8/10 :)

At the beginning of vaping I liked this flavor very much. However, smoking for longer while disheartens me. I liked the most the sample with 8 drops/10 ml it wasn’t suffused of the flavor. Smoking it for a longer time is a torture 4/10. My general grade is 8/10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lis 2013, o 20:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2012, o 13:30
Posty: 323
Dzika róża
Stężenie : 8kr/10ml.
Sprzęt : Mankos + GbB20
Jak dla mnie b.dobry aromat. Od razu przypadł mi go gustu. Nie za słodki ale bardzo aromatyczny. Moja ocena 9.

Wild rose
Concentration: 8 drops/10 ml.
Equipment: Mankos + GbB20.
As for me a very good flavor. I liked it at once. Not too sweet but very aromatic. My grade 9.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2013, o 09:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, o 09:54
Posty: 270
Baza VPG
Sprzęt: Aga-T2
Zapach: Różany
Smak: Różany
Uwagi: Wyczuwalny smak róży (może dzikiej :D, nie wiem, nigdy nie jadłem ) Kojarzy się z pączkami różanymi a dokładniej z ich nadzieniem. Najbardziej do gustu przypadła mi próbka 8gtt/10ml.

Base VPG
Equipment: Aga-T2
Smell: of a rose
Taste: of a rose
Remarks: One can feel the taste of a rose (maybe a wild one, I don’t know, I’ve never eaten). It’s associated with the rose doughnuts and more precisely with their filling. I liked the most the sample with 8 drops/10 ml.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2013, o 13:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2013, o 01:30
Posty: 367
Lokalizacja: Białystok
Po teście aromatu różanego bardzo chętnie sięgnąłem po próbkę 'dzikiej róży'.
W tym przypadku już nie było tak 'różowo'. Jak dla mnie jest to przekombinowany aromat różany. Tamten był na bardzo wysokim poziomie, ten już nie jest.
9kr/10ml
4/10

After the test of a rose flavor I gladly used the sample a „wild rose”. But it wasn’t so good in this case. As for me it’s too elaborated rose flavor. The other one was on a high level this one isn’t. 9 drops/10 ml.
4/10

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2013, o 11:02 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
AROMAT ZATWIERDZONY PRZEZ TESTERÓW. ZAMAWIAMY. ZA OPINIE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2013, o 16:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
It's less sweet than the rose flavor, but it still remain something i cannot make an objective report about. Maybe i prefere a bit this one than the tobacco-rose, but the lack of tobacco in the mix makes me stay away from a flavor i would never pick up to vape.

To mniej słodki niż aromat róży, ale wciąż coś co pozostanie czymś, o którym nie mogę napisać obiektywnie. Być może wolę ten [aromat] niż tytoń-róża, ale brak tytoniu w mieszance powoduje, że będę się trzymał z daleka od tego aromatu, którego nigdy bym nie wybrał do wapowania.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2014, o 21:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Testy przeprowadzałem na parownikach T3, vivi mini CC, AGA-T2 (mesh) i oczywiście na dripie.
Baza VPG
Bardzo przyjemny aromat. Wprawdzie nie przypomina mi w smaku jedynego produkt z dzikiej róży jaki konsumowałem, czyli wina swojej roboty, ale bardziej podchodzi pod różane nadzienie z pączków. Już przy stężeniu 2,5% (10kr na 10ml) przyjemnie się wapuje. Brak obcych posmaków, chmurka w normie. Jak dla mnie można wapować go przy tym stężeniu samodzielnie. Na pewno nada się również jako dodatek do owocowych, a jak ktoś palił "perfumowane" papierosy, to i do tytoniówek nie pogardzi z takiego dodatku.
Moja ocena 9,5 na 10.

I was conducting tests on evapourers T3, vivi mini CC, AGA-T2 (mesh) and of course on a drip.
Base VPG
A very pleasant flavour. Despite the fact that it doesn’t remind me in taste the only product of a wild rose I consumed ie. homemade wine but it’s rather rose doughnuts’ filling. Already with the concentration 2,5% (10 drops on 10 ml) one can vape it nicely. Lack of strange after tastes, the cloud is standard. As for me you can vape it with such a concentration. It certainly will come in handy as an addition to the fruitty flavours and if someone smoked such „perfumed” cigarettes so he won’t reject such an addition.
My grade 9,5 on 10.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL