FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 16:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 27%  27%  [ 3 ]
7 0%  0%  [ 0 ]
8 27%  27%  [ 3 ]
9 36%  36%  [ 4 ]
10 9%  9%  [ 1 ]
Liczba głosów : 11
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lis 2013, o 10:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, o 09:54
Posty: 270
Brak tego aromatu w zestawie do testów

Przynajmniej kawy mam pod dostatkiem :D

I didn’t have this flavor in the test set.
I have a lot of coffee at least.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2013, o 12:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2013, o 01:30
Posty: 367
Lokalizacja: Białystok
Odwlekałem test tego aromatu. Nie wiem dlaczego, ale mialem opory przed umieszczeniem tego aromatu w atomizerze. Odkręcałem butelkę wąchałem, odstawiałem na kolejne dni. Teraz już wiem, że to był błąd. Aromat fantastyczny w swojej formie. Po pierwszym wdechu do płuc od razu przypomniał mi się smak pączków z nadzieniem różanym. To jest dokładnie ten smak konfitury różanej, wspaniały smak od którego nie mogłem się oderwać. Słodki, ale nie nachalny. Przy stężeniu 9kr/10ml. Ocena: 10/10

I was postponing the test of this flavor. I don’t know why but I had abjections before puting this flavor into atomizer. I unscrewed the bottle, sniffed and I put away for the next days. Now I know it was a mistake. A fantastic flavor in its form. After the first inhalation into the lungs it reminded me a taste of doughnuts with a rose filling. It’s a exactly the taste of a rose jelly, wonderful taste, from which I couldn’t break away. Sweet but not pushy. With the concentration 9 drops/10 ml. My grade: 10/10.

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2013, o 19:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2012, o 13:30
Posty: 323
Róża
Stężenie : 8kr/10ml.
Sprzęt : Mankos + GbB20
Bardzo dobry aromat , podobny do dzikiej róży ale trochę słodszy. Aromatyczny smak. Do palenia jako przerywnik. (ze względu na słodycz) Moja ocena 9.

Rose
Concentration: 8 drops/10 ml
Equipment: Mankos + GbB20
A very good flavor, similar to the wild rose but a bit sweeter. Aromatic taste. To smoke as a break (because of sweetness). My grade 9.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2013, o 11:01 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
AROMAT ZATWIERDZONY PRZEZ TESTERÓW. ZAMAWIAMY. ZA OPINIE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2013, o 16:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
I was afraid of trying this one, It's something that i would never ever vape. And in fact i personally did not like it at all.But the rose rendition is great, a little sweet and very delicate but it's something too far away from my taste. Unfortunately tobacco is barely or not present, maybe with a more distinct tobacco note i would have enjoyed it a little. I started with 6 drops 10 ml beacuse i was scared, but i went up till 10-12 with no significant changes.

A nice flavor that i would never vape

Obawiałem się próbując ten [aromat], jest to coś czego nigdy bym nie wapował. I rzeczywiście osobiście zupełnie go nie lubię. Ale odwzorowanie róży jest wspaniałe, trochę słodkie i bardzo delikatne, ale to coś zbyt daleko dla mojego gustu. Niestety tytoń jest prawie lub w ogóle nieobecny, być może z bardziej wyczuwalną nutą tytoniu bardziej bym się nim cieszył. Zacząłem z 6 kroplami na 10 ml ponieważ obawiałem się, ale doszedłem do 10-12 bez większych zmian.

Miły aromat, którego nigdy bym nie wapował.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2014, o 21:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Testy przeprowadzałem na parownikach T3, vivi mini CC, AGA-T2 (mesh) i oczywiście na dripie.
Baza VPG
Przy stężeniu 2,5% (10kr na 10ml) bardzo przyjemny kwiatowy smaczek. Nawet nie muli, nie perfumuje jamy gębowej. Przy takiej proporcji można spokojnie wapować samodzielnie. Przypuszczam, że świetnie będzie komponować się z owocówkami. Generalnie na plus.
Moja ocena: 8 na 10

I was conducting tests on evapourers T3, vivi mini CC, AGA-T2 (mesh) and of course on a drip.
Base VPG
With the concentration 2,5% (10 drops on 10 ml) a very nice, floral taste. Even it’s not bland, doesn’t perfum the mouth. With such a concentration one can vape it independently. It’s likely to compose perfectly with the fruitty flavours. Generally on plus.
My grade: 8 on 10.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL