FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 27 kwi 2024, o 21:50

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 7%  7%  [ 1 ]
5 7%  7%  [ 1 ]
6 14%  14%  [ 2 ]
7 21%  21%  [ 3 ]
8 21%  21%  [ 3 ]
9 14%  14%  [ 2 ]
10 14%  14%  [ 2 ]
Liczba głosów : 14
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 lis 2013, o 22:28 
Offline

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 20:36
Posty: 14
czekolada-mięta troszkę się zawiodłem już jak odkręciłem buteleczkę z aromatem od razu była wyczuwalna mięta a czekolady tak jak by brak. później było troszkę lepiej. wapowałem na vivi novej slim z grzałkom 2,2 oma. według mojej skromnej oceny mięta jest ciut za mocna a czekolada troszkę za słaba jak by zmienić troszkę proporcje aromatu było by naprawdę przyjemnie bo niestety nie udało mi się tak dobrać proporcji żeby było idealnie bo albo było za dużo mięty albo było czuć tylko mięte bo czekolady wo gule najlepsze było 8/10ml VPG
Moja ocena to mimo wszystko 7

Mint-chocolate, I was disappointed a bit, while I unscrewed the bottle with the flavor one could feel the mint but the chocolate seemed to be absent. Later it was a bit better. I was vaping on vivi new slim with a heater 2,2 ohm. For me the mint is a bit too strong and the chocolate a bit too weak. Should one change the proportions of the flavor it will be quite nice. Unfortunately I couldn’t choose the proportions so that it was perfect because either it was too much of the mint or one could feel only the mint because the chocolate was hardly felt at all. The best concentration was 8/10 ml.
My grade is regardless 7.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2013, o 13:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2013, o 01:30
Posty: 367
Lokalizacja: Białystok
Czekoladki z nadzieniem miętowym. Jest mięta, prawdziwa, nie menthol, jest czekolada, ciemna, gorzka. Dobry, dopracowany, deserowy aromat, z którym można spędzić kilka godzin.
10kr/10ml.
9/10

The chocolates with mint filling. There is a mint, real, not menthol, there is a chocolate, dark one. Good, eleborated, dessert flavor, with which one can spend a couple of hours. 10 drops/10 ml.
9/10

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lis 2013, o 22:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 20:54
Posty: 269
Lokalizacja: Radom
Wszystkie aromaty wymieszane w różnych stężeniach z bazą VPG. Testowane na atomizerze IKV oraz na długim dystansie AGA-S. Leżakowanie od 2 do 4 tygodni.

Mięta - czekolada

Zapach z buteleczki przypomniał mi czasy kiedy babcia częstowała czekoladkami z nadzieniem miętowym. Niestety jest dla mnie dobra tylko jako przerywnik. Przy dłuższym wapowaniu mieta zwyczajnie przestaje mi smakować. Nie jest to wina konretnie tego aromatu, przy wapowaniu samej bazy miętowej mam identyczne objawy. Mimo wszystko stężenia czekolada/mięta dobrze zbalansowane. Najlepsze stężenie 10kr/10ml. Ocena 6,5/10

All flavors mixed in different concentrations with a VPG base. Tested on the IKV atomizer and in the long run on AGA-S. Steeping from 2 to 4 weeks.

Mint – chocolate
The smell from a bottle remained me the times when my grama treated us with the chocolates with mint filling. Unfortunately is good only as a break. While longer vaping the mint ceased to taste me. It’s not the fault of this flavor, while vaping the base itself I have identical symptoms. Neverthless the concnetrations chcolate/mint well balanced. The best concentration 10 drops/10 ml. Grade 6,5/10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2013, o 11:15 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
AROMAT ZATWIERDZONY PRZEZ TESTERÓW. ZAMAWIAMY. ZA OPINIE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2013, o 12:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
Good blend.Dark chocolate and mint. No sweetness at all and very balanced ingredients. 6 to 7 drops per 10ml seem to work out the best. Very dark eliquid that in my case has shorten a lot the life of my atomizers. I would not recomend this in cartos or big tanks. Anyway a very good refreshing vape. Mint is not tiring strong for me in the mix,and with bitter dark chocolate it is a classic

8/10 for me but not an everyday vape

Dobra mieszanka. Gorzka czekolada i mięta. Zupełnie nie ma słodyczy, a składniki są zrównoważone. 6 do 7 kropli na 10 ml wydaje się, że sprawdza się najlepiej. Bardzo ciemny liquid, który w moim przypadku o wiele skrócił życie mojego atomizera. Nie polecam tego [aromatu] w kartonach albo dużych zbiornikach. W każdym bądź razie dobre, odświeżające wapowanie. Mięta w mieszance jest nie męcząca, mocna jak dla mnie, a z gorzką czekoladą stanowi klasyk.
8/10 dla mnie, ale nie dla codziennego wapowania.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2013, o 12:40 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 19:10
Posty: 48
Mint Chocolate Review

Dark in colour, alluding to the chocolate base inside, this is a very nice "After-Eight" styled chocolate mint flavour. When comparing with these after dinner mints, I would say that the mint flavour is spot on, whereas the chocolate is also nice, but has a bit of an unpleasant aftertaste (even after a long steep).

The aftertaste is very subtle, so I don't take too much issue with it, I'll give it a solid "B".

This is good with a concentration around 4-5%, chocolate lovers can up this a little bit.

Recenzja mięty w czekoladzie

Ciemny w kolorze, przypominając czekoladową bazę w środku, to jest bardzo miły, w stylu „After-Eight” czekoladek miętowy aromat. Gdy się porównuje z tymi kolacyjnymi miętówkami, powiedziałbym, że aromat miętowy jest na miejscu podczas gdy czekolada jest również miła, ale ma nieprzyjemny posmak (nawet po dłuższym leżakowaniu). Posmak jest bardzo subtelny toteż nie mam z nim za wiele problemu, dam mu mocną „B”. Jest dobry w stężeniu około 4-5%, miłośnicy czekolady mogą je podnieść troszkę.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL