FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 kwi 2024, o 01:28

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 13%  13%  [ 2 ]
6 33%  33%  [ 5 ]
7 13%  13%  [ 2 ]
8 20%  20%  [ 3 ]
9 20%  20%  [ 3 ]
10 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 15
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 lis 2013, o 22:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2012, o 21:58
Posty: 311
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Witam Wszystkich
Testowany aromat: DUETY CZEKOLADA-TRUSKAWKA 1
Kolor: od miodowego (próbka 5kr/10ml) po bursztynowy (próbka 10kr/10ml).
Zapach z butelki: owocowo-czekoladowy. Moja żona twierdzi, że tak pachną cukierki TRUFLE z firmy Wa.....el
Woń chmurki: czekoladowo-owocowa. Przyjemna dla otoczenia.
Sprzęt do testu próbek: RDA SMOK 2Ώ/4V Evic.
Sprzęt do chmurzenia: GS V-Core + grzałka Vision CC 2Ώ/4V Evic
Baza i moc: VPG+
Kategoria: typowo deserowy liquid. Ciężki w smaku. Do dłuższego chmurzenia może być męczący.
Ocena: W mniejszych stężeniach można wyczuć smak czekoladowy z owocowym posmakiem. Dla mnie jest to czekolada deserowa. Od 5 do 7 kr/10ml nie czuć ciężkości płynu. Czekoladowo-truskawkowa nuta jest obecna ale nie męczy przy dłuższej inhalacji. Pełne walory smakowe osiągnąłem przy 8-9kroplach. Przy tym stężeniu płyn bez dwóch zdań można określić jako czekoladowo-truskawkowy. Dla mnie czekolada jest tu bazą a truskawka ją dopełnia. Jej lekka świeżość jest przeciwwagą dla ogólnej słodyczy w liquidzie. Tutaj jest jej dość dużo. Do stężenia 9kr/10ml jest dla mnie idealnie. Próbka 10kr/10ml jest już zbyt intensywna. Dość szybko miałem dosyć. Uważam, że aromat jest dobry i przy odpowiednim dozowaniu można uzyskać gotowy płyn, który zadowoli fanów „deserowych” liquidów.
Kop i chmura: pomimo że słodki to kop jak dla mnie duży. Chmurka - bez uwag.
Najlepsza próbka: 8-9kr/10ml
Punkty: 8/10
Pozdrawiam

Hello everybody
Tested flavor: Duet strawberry-chocolate 1
Colour: from honey (sample 5 drops/10 ml) to the amber (sample 10 drops/10 ml).
Smell from the bottle: fruitty-chocolate, My wife ascertains that so smell the candies TRUFFLES from Wa…el company.
Smell of the cloud: fruitty-chocolate. Nice for surroundings.
Equipment for the test of the samples: RDA SMOK 2ohm/4V Evic.
Equipment for vaping: GS V-Core + heater Vision CC 2 ohm/4V Evic
Base and strenght: VPG+
Category: typical dessert liquid. Hard in the taste. It can be tiring for longer vaping.
Grade: In the lower concentrations one can feel the chocolate taste with a fruitty after taste. For me it’s a dessert chocolate. From 5 to 7 drops/10 ml one cannot feel the heaviness of the liquid. There is present a chocolate-strawberry note but it’s not tiring while longer inhalation. I reached the full values of the tastes with 8-9 drops. With this concentration one can certainly name this liquid as strawberry-chocolate. For me the chocolate is a base here and the strawberry complements it. Its slight freshness is a counterbalance for a general sweetness in the liquid. Here it’s quite a lot of it. The concentration 9 drops/10 ml is perfect for me. The sample 10 drops/10 ml is too intensive. I had enough quite quickly. I think that the flavor is good and with the right dosage one can obtain a ready liquid, which will satisfy the „dessert” liquids advocates.
Hit and cloud: despite being sweet the hit is big for me. The cloud – without any remarks.
The best sample: 8-9 drops/10 ml.
Points: 8/10
Regards


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2013, o 14:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2013, o 01:30
Posty: 367
Lokalizacja: Białystok
Ciemna czekolada z aromatem truskawkowym. Nie mylić z nadzieniem truskawkowym.
Nie przesłodzone, dobrze dobrane proporcje, truskawka jest taka, jaka powinna być, czekolada również. Dobry deser do filiżanki kawy
9kr/10ml.
8/10

Dark chocolate with strawberry flavor. Not confuse with the strawberry filling. Not too sweet, well balanced proportions, the strawberry is like it should be, the chocolate too. A good dessert to a cup of coffee. 9 drops/10 ml
8/10

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lis 2013, o 22:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 20:54
Posty: 269
Lokalizacja: Radom
Wszystkie aromaty wymieszane w różnych stężeniach z bazą VPG. Testowane na atomizerze IKV oraz na długim dystansie AGA-S. Leżakowanie od 2 do 4 tygodni.

Gorzka czekolada truskawka
Bardzo wyraźny smak truskawki, może troszkę za wyrazisty. Nie za słodka, delikatnie kwaskowata truskawka, oblana delikatnie gorzką czekoladą bardzo mi pasuje. Spodziewałem się więcej samej czekolady, ale może dzięki temu smak nie jest przesadnie ciężki. Spokojnie nadaje się do codziennego wapowania. Najlepszy smak osiągnąłem przy 10kr/10ml. Ocena 7,5/10

All flavors mixed in different concentrations with a VPG mg base. Tested on the IKV atomizer and in the long run on AGA-S. Steeping from 2 to 4 weeks.

Strawberry dark chocolate
Very distinct strawberry taste, maybe a bit too distinct. Not too sweet, delcately acid strawberry, delicately covered with a dark chocolate – I like it very much. I was expecting more the chocolate but maybe thanks to it the taste isn’t exaggeratedly hard. It can be vaped all day. I obtained the best taste with 10 drops/10 ml. Grade 7,5/10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2013, o 11:18 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
AROMAT ZATWIERDZONY PRZEZ TESTERÓW. ZAMAWIAMY. ZA OPINIE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2013, o 19:33 
Offline

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 20:36
Posty: 14
witam i przepraszam za opinie z takim opóźnieniem ale nie miłe możliwości ich wcześniej wystawić z przyczyn technicznych
gorzka czekolada nie jest dla mnie ze wzgląd na to że nie przepadam za goryczą a wole bardziej słodki aromaty. Ale jako sam aromat dobrze odwzorowuje i daje oczekiwany efekt. najlepsze stężenie to 9 kropli na 10ml bazy ocena to 8/10

Hello and sorry for posting the opinion so late but I didn’t have an opportunity to post them earlier due to technical reasons. I don’t like dark chocolate as I’m not fancy of the biterness and I prefer sweet flavors. But the flavor itself good maps and give you the desired effect. The best concentration is 9 drops on 10 ml of a base. Grade is 8/10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2013, o 12:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
Never tought i would have enjoyed this so much. Kind of a not too sweet dark chocolate and strawberry, very balanced. 10 drops per 10 ml result in a clear eliquid with the perfect dosage for me. I enjoyed it more in warm vapor systems, where chocolate feels to me a little stronger. One of the best of the lot. Very addicting!

I gave it 9/10 and contrary to the common opionion i've read here i prefere this one than the milk chocolate strawberry

Nigdy nie sądziłem, że będę tak się tym [aromatem] cieszył. Rodzaj nie za słodkiej czekolady i truskawki, bardzo zrównoważony. 10 kropli na 10 ml daje jasny liquid z doskonałym dozowaniem jak dla mnie. Cieszyłem się, nim w gorących systemach chmurzenia, w których czekoladę czuć troszkę mocniej. Jeden z najlepszych [aromatów] z serii. Bardzo uzależniający!
Daję jemu 9/10 i w przeciwności do powszechnej opinii, którą tutaj przeczytałem, wolę ten [aromat] niż ten z mleczną czekoladą i truskawkami.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2013, o 14:10 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 19:10
Posty: 48
Dark Chocolate and Strawberry Review

Of the two chocolate / strawberry blends, this is the better one for me. While still falling far behind the chocolate pear mix (and even the mint choc combo for me), it is still a nice, bittersweet concoction.

The strawberry is ok, but the chocolate falls down with a strong, musty cocoa aftertaste, which is prevalent in this mix.

Unfortunately only a "C" for me. It is vapeable but not a favourite.

Recenzja truskawki w gorzkiej czekoladzie

Z dwóch czekoladowo/truskawkowych mieszanek ta jest lepsza dla mnie. Podczas gdy stoi daleko z tyłu za mieszanką czekolady z gruszką (i nawet za połączeniem mięty z czekoladą) to wciąż jest miłym, słodko gorzkim mixem. Truskawka jest ok, ale czekolada opada z silnym, zatęchłym, kakaowym posmakiem, który dominuje w tym połączeniu. Niestety tylko „C” ode mnie. Jest do wapowania, ale nie jest moim faworytem.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL