FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 13:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 mar 2016, o 11:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
macbulwa napisał(a):
Odkad wapuje denerwuja mnie fanatyzm i stronniczosc naginajace fakty do wygody.
Tego nie wypada mowic, tamtego tez nie, bo niebezpiecznie (dla kogo, czego te zagrozenia tycza nikt juz nie wie).
Tymczasem prawda broni sie sama. A nigdy ne jest czarno-bialo - jest po prostu szaro. Wlasnie ta szarosc jest dla mnie wartoscia najbardziej pozadana, bo to jest wlasnie prawda.

P.S. ja nie uzywam nazwy "smierdzacy analog" - wiele lat palilem papierosy i mi pachnialy ladnie i smakowaly - przez szacunek do samego siebie nazywam je dalej po prostu "papierosami". Nie przyklejam do nich zadnych specjalnych emocji - ani ich sie nie boje, ani nie nienawidze - plucie neofity na "dawne przyjemnosci" nie lezy w moim charakterze.

Taki Off topic do tematu.
Papierochy sa smierdzace lub jak kto woli smierdziele i to jest fakt niepodwazalny dla osoby ktora nie ma lub nie miała z tym do czynienie.
U mnie bylo podobnie palilem okolo 40 szt i troche wiecej analogow na dobę i nie raz , nie dwa slyszalem mowę ze smierdzi w mieszkaniu jak za przeproszeniem w świniarni , firany żółkły itp.
Dyskutowano co bedzie jak ktoś nie daj boże przyjdzie niepalący ?
Ale mialem ta sama taktykę -> śmierdzi to odpowiadalem ze pachnie bo co mialem mowić. Firany żółte ? No co ty to juz tak od kupienia taki kolor miały.
Co do e-pap to juz mnie nie jeden lekarz uswiadamial co to za swinstwa że to gorsze niz tradycyjny papieros.
Przepowiadano mnie rychły *madzia* i zyczenia przepowiadajacych na dzien dzisiejszy jakoś sie nie spełniają i sprawdzają.
Mało tego mam opinie tych co mnie znaja od podszewki ze teraz to nawet , nawet wygladam i to duzo lepiej niz kiedyś za czasow palenia papierosow.
Reasuma jak potoczny e-pap tak ma mnie szkodzic to niech szkodzi tak dalej. Amen.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2016, o 11:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Papierosy elektroniczne maja swoje wielkie zalety - po dwoch latach wapowania moj wskaznik zawartosci tlenu we krwi skoczyl z 75% na 94% (czyli rezultat czlowieka zdrowego).
Ale w pewnych aspektach niekoniecznie wszystko musi byc idealne - wlasnie mowienie o sprawach z roznych punktow widzenia przynosi moim zdaniem pozytek.
Bez sensu jest tworzyc laurki i oszklone gablotki dla wyeksponowania swietlanych osiagniec jednej czy drugiej strony medalu.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2016, o 11:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
macbulwa napisał(a):
Papierosy elektroniczne maja swoje wielkie zalety - po dwoch latach wapowania moj wskaznik zawartosci tlenu we krwi skoczyl z 75% na 94% (czyli rezultat czlowieka zdrowego).
Ale w pewnych aspektach niekoniecznie wszystko musi byc idealne - wlasnie mowienie o sprawach z roznych punktow widzenia przynosi moim zdaniem pozytek.
Bez sensu jest tworzyc laurki i oszklone gablotki dla wyeksponowania swietlanych osiagniec jednej czy drugiej strony medalu.

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.
Ciezko mnie jest wydobyc z ust i staram sie tego unikac rozmow typu ze papieros smierdzi ale niestety tak jest !!!
Syn pali analogi ,jest przeganiany wlasnie z powodu ze smierdzi , z moich ust nigdy pod jego adresem nie padlo okreslenie nie pal bo smierdzi , lub wychodz z mieszkania i sobie pal.
Sam to przerabialem.
Widzac ludzi palacych na balkonach czyli jednak chyba tez komus smierdzialo skoro musial puszac dymka na balkonie , powtarzalem w zyciu nie bede wychodzil i nie wychodzilem na balkon czy na zewnatrz zapalić.
Nie chcialem być sam dla siebie niewolnikiem ? Palilem to paliłem normalnie w mieszkaniu. Notabene balkonu nie posiadam wiec czekala by mnie wycieczka na zewnatrz co np przy -15C nie bylo by ciekawe.
Wg mnie papieros smierdzi i to okrutnie ale staram sie tego nie potwierdzac aby nie dołowac palących.
Nie tworzylem i nie tworze zadnej laurki tak jak dla tradycyjnego papierosa jak i dla tzw e-pap.
Jest to tylko wylacznie moja opinia i nikt nie musi sie z tym zgadzać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2016, o 11:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
AndrzGdz napisał(a):
Wg mnie papieros smierdzi i to okrutnie ale staram sie tego nie potwierdzac aby nie dołowac palących.


W/g mnie zapach palacego sie papierosa jest przyjemny - ktos pali obok mnie a ja wacham bez przykrosci.
Smrod pojawia sie w mieszkaniach, na firankach czy ubraniach (szczegolnie ladnie daja welniane swetry palaczy w deszczowe dni :lol: )

Ale oczywiscie odkad zaczalem wapowac, gdy sam zapale papierosa smierdzi mi bardzo.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2016, o 05:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Poniewaz rzeczywiscie moje wypowiedzi nie sa wlasciwe tym temacie prosze Moderatora o ich przeniesienie lub usuniecie.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL