FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 20:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Manabush.com
PostNapisane: 14 sty 2015, o 17:08 
Offline

Dołączył(a): 14 sty 2015, o 17:00
Posty: 2
Hi there - My name is Martyn and I own Manabush Ltd, for those not aware Manabush is a UK based juice maker.



I will attempt to google translate all my posts into Polish as well .. so please excuse and bad grammar!

Obrazek

Manabush - Quality E-liquid for Vapers

Manabush E-liquids are vaping liquids with a tobacco flavoured base. Powwow Sauce is our most famous a fine sweet dark tobacco flavour with a desert overtone. Closely followed by our sweet nutty Chiricahua Sun. Also available are our sweet Tobacco Nokomis, Coyote Coconut with a fresh sweet coconut overtone, IxCaCao With a dark chocolate edge. Our fruity Manabush Mojave Dessert, and available now NanaBozho the great taste of Powwow Sauce with added fresh Banana


http://www.manabush.com

I will start off with a 15% discount for Inawera Forum readers! use code : inaw15 (you must be logged into the manabush shop for the discount code to work

Nice to meet you all

Martyn


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sty 2015, o 17:12 
Offline

Dołączył(a): 14 sty 2015, o 17:00
Posty: 2
Cześć - Mam na imię Martyna i jestem właścicielem Manabush Ltd , dla tych, którzy nie są świadomi Manabush jest w Wielkiej Brytaniisokowirówka .



Postaram się translate wszystkie moje posty na język polski , a także .. więc proszę wybaczyć i złe gramatyki !

Obrazek

Manabush - Jakość e- liquid do Vapers

Manabush E- płyny są vaping płynów z tytoniu bazie smakowej . Powwow Sos jest naszym najbardziej znanymporządku słodki smak tytoniu ciemnego z pustyni wydźwięku . Tuż za naszym słodkim orzechowym Chiricahua Sun. Dostępne są również nasze słodkie Tytoń Nokomis , Coyote kokosowy ze świeżym słodkim kokosowym wydźwięku , IxCaCao Z ciemnej krawędzi czekolady . Nasza owocowy Manabush Mojave Deser , a dostępne obecnie NanaBozhoPowwow świetnie smak sosu z dodatkiem świeżych bananów


http://www.manabush.com

Zacznę od z 15% zniżki dla czytelników Inawera forum ! użyć kodu : [color=# FF0040] inaw15 [/color] ( należy zalogować się do sklepu manabush nakod rabatowy do pracy

Miło cię poznać wszystkie

Martyna


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL