FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 10:14

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 sty 2014, o 21:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2012, o 21:58
Posty: 311
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
inawera napisał(a):
Ech. Pisałem że jedna 2 ml. butelka może kosztować niewiele mniej niż 10 ml. Jaki sens kupywać 5 x mniej za tą samą cenę.
A do tego pudełko. Takich zestawów nie szykujemy nawet na targi na które się wybieramy.
To jest ekonomiczne samobójstwo.
Mam właśnie klientów z Ukrainy. Sklep forecig Przeczytałem Igorowi twój post. Skomentował niezbyt ładnie. (K zwariował?) Naprawdę taka jest prawda. Trzeba by kupić linię do automatycznego rozlewu i pakowania aby stało się to mniej kosztowne/pracochłonne. Powtarzam mniej kosztowne. Bo ekonomicznie uzasadnione to nie będzie nigdy, zainteresowanie na pewno będzie ogromne i co wtedy. Sprzedawać coś co przynosi straty.
Co do moich gości to chyba wczoraj w temacie o "szybkich zakupach" pisałem o nich. Nie wierzyli i nie rozumieli dopóki nie przyjechali i zobaczyli. Teraz już doskonale wiedzą i rozumieją stąd taka reakcja. Jakbyś czuł się urażony to bardzo przepraszam.


Witam,
dzięki za odpowiedź i argumenty.
Niestety mnie one nie przekonują ale przecież to nie moja firma.
Proszę przekazać Igorowi z Ukrainy, że k..a nie zwariowałem i mam się dobrze :)
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2014, o 13:27 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
pokoik napisał(a):
inawera napisał(a):
Ech. Pisałem że jedna 2 ml. butelka może kosztować niewiele mniej niż 10 ml. Jaki sens kupywać 5 x mniej za tą samą cenę.
A do tego pudełko. Takich zestawów nie szykujemy nawet na targi na które się wybieramy.
To jest ekonomiczne samobójstwo.
Mam właśnie klientów z Ukrainy. Sklep forecig Przeczytałem Igorowi twój post. Skomentował niezbyt ładnie. (K zwariował?) Naprawdę taka jest prawda. Trzeba by kupić linię do automatycznego rozlewu i pakowania aby stało się to mniej kosztowne/pracochłonne. Powtarzam mniej kosztowne. Bo ekonomicznie uzasadnione to nie będzie nigdy, zainteresowanie na pewno będzie ogromne i co wtedy. Sprzedawać coś co przynosi straty.
Co do moich gości to chyba wczoraj w temacie o "szybkich zakupach" pisałem o nich. Nie wierzyli i nie rozumieli dopóki nie przyjechali i zobaczyli. Teraz już doskonale wiedzą i rozumieją stąd taka reakcja. Jakbyś czuł się urażony to bardzo przepraszam.


Witam,
dzięki za odpowiedź i argumenty.
Niestety mnie one nie przekonują ale przecież to nie moja firma.
Proszę przekazać Igorowi z Ukrainy, że k..a nie zwariowałem i mam się dobrze :)
Pozdrawiam


Przepraszam za Igora.
Przepraszam także za to że nie potrafię cię przekonać że produkcja takich pojemności i sprzedaż ich w cenach zbliżonych do cen butelek 10 ml. jest nie opłacalna a wręcz szkodliwa dla wizerunku firmy.
Jeżeli się nie mylę to liczysz że skoro 10 ml. aromatu kosztuje 10 zł, to 2 ml. będzie kosztować 2 zł.
Nie ma takiej możliwości.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL