FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 21:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 sty 2014, o 02:24 
Offline

Dołączył(a): 4 sty 2014, o 19:24
Posty: 4
Witam!
Może byśmy tak zmontowali grupę testerów do różnych aromatów ze sklepu?
Podzielilibyśmy się aromatami - uważam że najlepiej po 2 ml (może nawet po 1 ml). Czyli trzeba nas 10 ;-))
Robimy pierwszą partię powiedzmy 10 aromatów, potem kolejne.
Przecież każdy ma takie aromaty które bardzo lubi i takie które okazały się wtopą :-((
A tak, każdy sobie wypróbuje bardzo wiele smaków i dobierze co mu najbardziej podchodzi. Szkoda że Inawera nie sprzedaje zestawów dla testerów (chyba że czegoś jeszcze nie wiem). Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2014, o 05:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Jarek1967 napisał(a):
Witam!
Może byśmy tak zmontowali grupę testerów do różnych aromatów ze sklepu?
Podzielilibyśmy się aromatami - uważam że najlepiej po 2 ml (może nawet po 1 ml). Czyli trzeba nas 10 ;-))
Robimy pierwszą partię powiedzmy 10 aromatów, potem kolejne.
Przecież każdy ma takie aromaty które bardzo lubi i takie które okazały się wtopą :-((
A tak, każdy sobie wypróbuje bardzo wiele smaków i dobierze co mu najbardziej podchodzi. Szkoda że Inawera nie sprzedaje zestawów dla testerów (chyba że czegoś jeszcze nie wiem). Pozdrawiam


Witaj!

Faktycznie - paru rzeczy jeszcze nie wiesz, ale 'porozglądaj się po forum', zwłaszcza w dziale: "Testy i Opinie"! :)

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2014, o 12:20 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Witam.

Cytuj:
Szkoda że Inawera nie sprzedaje zestawów dla testerów (chyba że czegoś jeszcze nie wiem).


Nie wiesz że Inawera dostaje do testów max 20 ml. aromatu. Bywa że po 10 ml. Co tutaj sprzedawać.
Jak t'dm już odpali to na pewno próbek będzie więcej, sami będziemy decydować ile zrobić. Zapewne będzie to zawsze 100 ml. Wtedy to i dzielić będzie co.
Aromaty które trafiają do sprzedaży są w 100 % przetestowane, więc po co sprzedawać próbki do testów.
Ja rozumie że wielu by chciało kupić 2 ml aromatu aby sprawdzić czy smakuje. Ale jak wiele razy pisałem 2 ml to rękodzieło.
Ponadto koszt butelki 2 ml. jest większy niż 10 ml. W cenę aromatu trzeba by doliczyć pracę konfekcjonerki, specjalną - inną wymiarem - etykietę. I może się okazać że 2 ml. kosztuje więcej niż 10 ml. Próbki to nie tylko mniejsza ilość aromatu.
I teraz najgorsze, w formie pytania do "padi" i innych spedytorów.
Łukasz chcesz na magazynie dodatkowe pojemniki ze wszystkimi aromatami, bazami, e-liquidami, o pojemność 2 ml.?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2014, o 13:42 
Offline

Dołączył(a): 4 sty 2014, o 19:24
Posty: 4
Mechanizm jest prosty. W pierwszym podejściu kupiłem 5 aromatów (po 8 zł). Razem 40 zł.
2 bardzo dobre choć jeden raczej od święta (za słodki).
1 w ostateczności obleci.
1 niestety nie obleci.
1 to katastrofa.
Innymi słowy dałem 40 zł za 2 aromaty, bo ten słodziutki/odświętny było warto i go zatrzymałem a jak się skończył - dokupiłem. Ale jakby chcieć być upierdliwym to tylko 1 używam na co dzień.
Mając to wszystko w pamięci, nie spieszę się z próbowaniem następnych i raczej szukam okazji, przecen itd. Ale to z kolei jest głupie, bo okazyjne i przeceniane są z reguły właśnie jakieś armaty niedobre - na ekonomii mówi się: zły pieniądz wypiera dobry - a tym samym dobrych raczej nie próbuję. A tymczasem życie leci, i dobrych aromatów nie znamy ;-)) Myślę że podobnie mają inni. Dlatego próbki byłyby cenne. Pozdro!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2014, o 13:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Jarek1967 napisał(a):
Mechanizm jest prosty. W pierwszym podejściu kupiłem 5 aromatów (po 8 zł). Razem 40 zł.
2 bardzo dobre choć jeden raczej od święta (za słodki).
1 w ostateczności obleci.
1 niestety nie obleci.
1 to katastrofa.
Innymi słowy dałem 40 zł za 2 aromaty, bo ten słodziutki/odświętny było warto i go zatrzymałem a jak się skończył - dokupiłem. Ale jakby chcieć być upierdliwym to tylko 1 używam na co dzień.
Mając to wszystko w pamięci, nie spieszę się z próbowaniem następnych i raczej szukam okazji, przecen itd. Ale to z kolei jest głupie, bo okazyjne i przeceniane są z reguły właśnie jakieś armaty niedobre - na ekonomii mówi się: zły pieniądz wypiera dobry - a tym samym dobrych raczej nie próbuję. A tymczasem życie leci, i dobrych aromatów nie znamy ;-)) Myślę że podobnie mają inni. Dlatego próbki byłyby cenne. Pozdro!


Zawsze możesz próbować zmienić proporcje mieszanek lub poeksperymentować mieszając różne aromaty ze sobą :) Często mam tak, że jakiś aromat mi nie podchodzi, ale po zmieszaniu z innym uzyskuje się ciekawe efekty ;)

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2014, o 13:55 
Offline

Dołączył(a): 4 sty 2014, o 19:24
Posty: 4
Jasne, i tak właśnie robię. Ale bez przesady, bo shit in shit out :evil: Poza tym można a czasem nawet trzeba po prostu sypnąć kasą :mrgreen:
Że jakiś aromat kosztuje niby 8 złotych nie znaczy jeszcze, że naprawdę nie kosztuje 40. Kto powiedział, że aromat ma kosztować 8? A nie 40? :geek:
A zobaczycie jak będziemy piskać po wejściu tych przepisów europejskich... Z dnia na dzień będziemy musieli za wszystko płacić więcej :-((
Pozdro.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2014, o 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Jarek1967 napisał(a):
Mechanizm jest prosty. W pierwszym podejściu kupiłem 5 aromatów (po 8 zł). Razem 40 zł.
2 bardzo dobre choć jeden raczej od święta (za słodki).
1 w ostateczności obleci.
1 niestety nie obleci.
1 to katastrofa.
Innymi słowy dałem 40 zł za 2 aromaty, bo ten słodziutki/odświętny było warto i go zatrzymałem a jak się skończył - dokupiłem. Ale jakby chcieć być upierdliwym to tylko 1 używam na co dzień.
Mając to wszystko w pamięci, nie spieszę się z próbowaniem następnych i raczej szukam okazji, przecen itd. Ale to z kolei jest głupie, bo okazyjne i przeceniane są z reguły właśnie jakieś armaty niedobre - na ekonomii mówi się: zły pieniądz wypiera dobry - a tym samym dobrych raczej nie próbuję. A tymczasem życie leci, i dobrych aromatów nie znamy ;-)) Myślę że podobnie mają inni. Dlatego próbki byłyby cenne. Pozdro!



Dlatego warto czasami wejść w dział "testy aromatów" i poczytać opinie o danym aromacie, a nie jojczyć na forum że kupiłem 5 aromatów na ślepo, wydałem 40zł, a tylko jeden czy dwa tak naprawdę mi smakuję ;)

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2014, o 14:42 
Offline

Dołączył(a): 4 sty 2014, o 19:24
Posty: 4
Wcale nie jojczę, przecież napisałem po męsku że musimy sypać kasą ;-))
Fora i grupy dyskusyjne też są zwodne, bo np. wszystkim smakują te aromaty cytrusowe. Mi nie, i gdybym kierował się tymi opiniami to też bym na tym pojechał. Jak opisać smak? ;-)) De gustibus... coś tam ;-)) Tak jak z klirkami - najpopularniejszy jest CE5, a ja w głowę zachodzę jak tu można tego używać ;-)) Za to na forach można umówić się właśnie na wspólne testowanie, a o smakach np. choć wstępnie się dowiedzieć co jest podobne do czego. Pozdro!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2014, o 14:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Jarek1967 napisał(a):
Wcale nie jojczę, przecież napisałem po męsku że musimy sypać kasą ;-))
Fora i grupy dyskusyjne też są zwodne, bo np. wszystkim smakują te aromaty cytrusowe. Mi nie, i gdybym kierował się tymi opiniami to też bym na tym pojechał. Jak opisać smak? ;-)) De gustibus... coś tam ;-)) Tak jak z klirkami - najpopularniejszy jest CE5, a ja w głowę zachodzę jak tu można tego używać ;-)) Za to na forach można umówić się właśnie na wspólne testowanie, a o smakach np. choć wstępnie się dowiedzieć co jest podobne do czego. Pozdro!



O! I to jest super pomysł, żeby czasami gdzieś wyjść na miasto i podzielić się smakami ;) Ja też sądzę że CE5 to ciężki orzech do zgryzienia, ale też najgorszy nie jest, przynajmniej ja się bardzo szybko przestawiłem na mesha *smoke*

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2014, o 17:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Jarek1967 napisał(a):
Mechanizm jest prosty. W pierwszym podejściu kupiłem 5 aromatów (po 8 zł). Razem 40 zł.
2 bardzo dobre choć jeden raczej od święta (za słodki).
1 w ostateczności obleci.
1 niestety nie obleci.
1 to katastrofa.
Innymi słowy dałem 40 zł za 2 aromaty, bo ten słodziutki/odświętny było warto i go zatrzymałem a jak się skończył - dokupiłem. Ale jakby chcieć być upierdliwym to tylko 1 używam na co dzień.
Mając to wszystko w pamięci, nie spieszę się z próbowaniem następnych i raczej szukam okazji, przecen itd. Ale to z kolei jest głupie, bo okazyjne i przeceniane są z reguły właśnie jakieś armaty niedobre - na ekonomii mówi się: zły pieniądz wypiera dobry - a tym samym dobrych raczej nie próbuję. A tymczasem życie leci, i dobrych aromatów nie znamy ;-)) Myślę że podobnie mają inni. Dlatego próbki byłyby cenne. Pozdro!


I dlatego najlepsze są kontakty w gronie waperów/mieszaczy - np.poprzez forum.
Można przecież bez problemu zorganizować wymianę, bądź 'poczęstunek' bez zobowiązań.

Jeśli aromat/liquid nie jest obarczony 'wadami genetycznymi' - tzn. nie jest preparatem z 'centrali nasiennej', czy 'stoiska chem.gosp.' - tylko nie smakuje, bardzo prawdopodobne jest (na co wskazuje obserwacja opinii na forach) że znajdzie swojego amatora, a w najgorszym razie osobę chcącą wypróbować coś innego/nowego

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL