FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 25 kwi 2024, o 00:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Ocena e-liquidu Little Space Drop (1-10)
1 0%  0%  [ 0 ]
2 5%  5%  [ 1 ]
3 5%  5%  [ 1 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 17%  17%  [ 3 ]
6 23%  23%  [ 4 ]
7 5%  5%  [ 1 ]
8 11%  11%  [ 2 ]
9 29%  29%  [ 5 ]
10 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 17
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 wrz 2013, o 21:14 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2012, o 12:02
Posty: 53
Następny mój faworyt. Bardzo fajny tytoniowy posmak z dość wyczuwalnym orzechem włoskim. Zasługuje na ocenę 9/10. A myślałam, że nie lubię mocnych tytoniówek a tu proszę .....

The next my favorite. A very nice tobacco flavor with a palpable nut. It desrves a 9/10 grade. And I was thinking that I don’t like strong tobacco flavors, and here we go…


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 wrz 2013, o 23:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
LITTLE SPACE DROP 12mg/ml

Tytoń + orzech (coś pomiędzy włoskim a ziemnym). Bardzo ciekawy liquid, jeden z lepszych spośród szóstki testowanych tytoniówek.

Moja ocena 8/10

LITTLE SPACE DROP 12 mg/ml

A tobacco + nut. A very interesting liquid, one of the best among six tested tobacco flavors.

My grade 8/10

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 wrz 2013, o 02:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Testowane na: Protank; Vivi mini CC
Barwa: Praktycznie bezbarwny - różowawy
Aromat: Wytrawny...Latakia…Zielony orzech włoski? - WYŚMIENITY
Smak: Smak wytrawnego tytoniu, bardzo rzadko spotykany w tytoniowych liquidach (niestety) i skórka orzecha włoskiego. Coś mi jednak psuje harmonię tego liquidu - odczuwany w gardle posmak mocno przypalonego cukru? Wolałbym zamiast tego uderzenie chili. Ale generalnie i tak udany liquid. Moja ocena 8 na 10. Muszę wrócić do aromatu o tej samej nazwie. Chyba za słabo go przetestowałem.

Tested on: protank; Vivi mini CC
Colour: Almost colourless – pink.
Flavor: Dry…Latakia…A green nut? – EXQUISITE
Taste: A taste of a dry tobacco, very rarely met in the tobacco liquids (unfortunately) and a skin of a nut. Something however, spoils me the harmony of this liquid – I can feel a strongly frazzled sugar in my throat? I would rather a chili instead of this. But in general a successful liquid. My grade is 8 of 10. I must come back to the flavor of this very same name. Perhaps I tested it too little.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2013, o 21:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 14:19
Posty: 11
Tested with Cisco atomizer on PozzleBox Lukkos
Bottle nicotine 12

The taste is hard to detect. We hear a lot of tobacco, perhaps too ashtray. It also has a smoky flavor with a slight hint of cedar in my opinion. Again, this feels too base chemistry.

Must be decreased in order to improve the taste of ashtray and added a note sweeter and less smoked.

Rating 6/10

Testowane na Cisco atom z PuzzleBox Lukkos.

Butelka z nikotyną 12

Smak jest trudno wyczuć. Czujemy, że jest wiele tytoniu, być może za dużo popielniczki. Moim zdaniem ma również dymny smak z małą nutą cedru. Ponownie czuć tu za bardzo chemiczną bazę.
Muszą być zmniejszone zamówienia w celu poprawienia smaku popielniczki i dodanie słodkiej nuty, a mniej dymionej.

Ocena 6/10


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 wrz 2013, o 00:11 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 20:24
Posty: 330
Lokalizacja: France
Hello :)

My vaping configuration for this test is Ecig mod Vamo variable wattage mod and Kanger T2 1,8 ohms clearomizer, set to 9 watts RMS, " hit master ".

Little Space Drop 24mg remind me strong french brown tobacco cigarettes. I was surprised, for the first time since 4 years of vaping, it feels like smoke a real cigarette.

I think this e-liquid is perfect for those who just stop smoking real strong cigarettes and start to vape, they won't be disappointed by vaping this way.

Witam :)

Moja konfiguracja wapowania na ten test to E-papieros mod Vamo ze zmiennym napięciem mod i Kanger T2 1,8 ohmowy clearomizer, nastawiony na 9 watt RMS, „mistrz kopu”.

Little Space Drop 24 mg przypomina mi mocne, francuskie, brązowe tytoniowe papierosy. Byłem zaskoczony pierwszy raz od 4 lat wapowania, wydaje się jakbyś palił prawdziwego papierosa.
Sądzę, że ten e-liquid jest doskonały dla tych, którzy właśnie zaprzestali palić prawdziwe, mocne papierosy i zaczęli wapować, nie będą zawiedzeni wapując w ten sposób.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL