FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 10:07

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Ocena e-liquidu Cherry Tabac (1-10)
1 0%  0%  [ 0 ]
2 7%  7%  [ 1 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 28%  28%  [ 4 ]
6 14%  14%  [ 2 ]
7 7%  7%  [ 1 ]
8 14%  14%  [ 2 ]
9 21%  21%  [ 3 ]
10 7%  7%  [ 1 ]
Liczba głosów : 14
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 wrz 2013, o 00:13 
Offline

Dołączył(a): 7 sty 2013, o 12:59
Posty: 27
Cherry Tabac Tino d'Milano

Good balance between Cherry and Tobacco - I like it. Liquid will be too soft for tobacco lovers and Cherry come up front but still is not as strong enough. More flavour can be added to get better stronger results; however I don't see the point. For me it is all day e-liquid, good to feed my nicotine hunger and sweet enough to not to reach for chocolate :)

Mark: 8

Cherry Tabac Tino d’Milano

Dobra równowaga pomiędzy wiśnią i tytoniem – lubię to. Liquid będzie zbyt delikatny dla miłośników tytoniówek, a wiśnia wychodzi na czoło, ale wciąż nie jest dość mocna. Więcej aromatu mogłoby być dodane, aby otrzymać lepsze rezultaty; jednakże nie widzę sensu. Dla mnie to całodniowy liquid, dobry aby karmić mój głód nikotynowy i wystarczająco słodki, aby nie sięgać po czekoladę.

Ocena: 8


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 wrz 2013, o 05:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
CHERRY TABAC 12 mg/ml

Moja opinia jest podobna jak większości testerów. LQ raczej zaliczyłbym do owocowych a nie tytoniowych. Stanowczo za mało czuć tytoniu. Smak wisienki bardzo fajny. Czysta wiśnia bez dodatków (zupełnie inna wiśnia niż w LQ Cherry).

Moja ocena 5/10

CHERRY TABAC 12 mg/ml

My opinion is likewise the opinions of others testers. I would notch liquid to the fruity ones more than tobacoo’s. Definitely one can feel too little of the tobacco. A very nice cherry taste. A clear cherry without any additions (quite a different cherry than in Cherry lq).

My grade 5/10

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 wrz 2013, o 21:09 
Offline

Dołączył(a): 8 wrz 2013, o 20:39
Posty: 4
This is really good, but cut taste a little more of tobac, I gave it 3 point and that was a mistake I will give this 8

To jest naprawdę dobre, ale odcina się troszkę tytoniu. Dałem jemu 3 punkty, ale to była pomyłka i dam 8.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 wrz 2013, o 22:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 15:18
Posty: 112
Lokalizacja: Gubin
jendrekc napisał(a):
wytrawna wisienka, w końcowej fazie czuć posmak tytoniowy. Trochę za mało tego tytoniu.
lukmarq napisał(a):
LQ raczej zaliczyłbym do owocowych a nie tytoniowych. Stanowczo za mało czuć tytoniu.

AndrzGdz napisał(a):
Tytoniu to nic ja nie wyczuwam , owszem czuc ale jedynie wisnię.

itd...

Co prawda oceniłem już ten liquid i w smaku jest dobry, tylko mało jest w nim tytoniu. Nie dawało mi to spokoju i postanowiłem do resztki z testów (ok 6ml) dodać aromatu DNB (3krople). Po 7 dniach leżakowania spróbowałem i wyszła mi całkiem fajna Cherry Tabac. Zachęcam do eksperymentowania, bo dodając inny tytoniowy aromat efekt może być jeszcze lepszy.
Pozdrawiam.

etc…

Despite the fact that I have already estimated this liquid and it’s good in taste, only there is little tobacco in it. It’s been niggling me and I decided to add a flavor DNB (3 drops) into the leftovers from the tests. After 7 days of steeping I tried and I made quite a nice Cherry Tabac. I encourage you to the experiments because adding another tobacco flavor the effect may be even better.
Regards.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2013, o 21:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 14:19
Posty: 11
Tested with Cisco atomizer on PozzleBox Lukkos
Bottle nicotine 12

The flavor of tabbacco is evident. The cherry flavor is too light. Increasing the cherry would be better.

Rating 5/10

Testowane na Cisco atom z PuzzleBox Lukkos.

Butelka z nikotyną 12

Aromat tytoniu jest oczywisty. Aromat wiśni jest zbyt lekki. Zwiększenie wiśni byłoby lepsze.

Ocena 5/10


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL