FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 25 kwi 2024, o 10:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Ocena e-liquidu Blackcurrant (1-10)
1 6%  6%  [ 1 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 13%  13%  [ 2 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 6%  6%  [ 1 ]
7 0%  0%  [ 0 ]
8 33%  33%  [ 5 ]
9 20%  20%  [ 3 ]
10 20%  20%  [ 3 ]
Liczba głosów : 15
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 wrz 2013, o 03:02 
Offline

Dołączył(a): 7 sty 2013, o 12:59
Posty: 27
Blackcurrant Tino d'Milano

Good sour blackcurrant e-liquid. Sour side of e-liquid is stronger than the sweet one, which is good in a way as it's a perfect break from sweet flavours.

Blackcurrant taste is not as clear as i would like it to be, definitely berry fruits and sour blackcurrant is noticeable.

Mark: 8

Czarna porzeczka Tino d’Milano

Dobry liquid kwaśna czarna porzeczka. Kwaśna strona e-liquidu mocniejsza niż słodka, co jest dobre ponieważ to doskonały przerywnik od słodkich aromatów.
Smak czarnej porzeczki nie jest tak wyraźny jakbym tego chciał. Zdecydowanie kwaśna porzeczka jest zauważalna.

Ocena: 8


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 wrz 2013, o 19:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Blackcurrant 12 mg/ml

Używałem do tej pory aromatu Czarnej porzeczki Inawery do robienia własnego LQ, i powiem że testowany gotowy liquid smakuje mi identycznie. Niezbyt słodka czarna porzeczka, lekko kwaskowa, może delikatnie landrynkowa. Zapach z buteleczki bardzo intensywny i przyjemny. Nie wiem czy u innych też tak jest, ale u mnie od samego zapachu moje gruczoły ślinowe zaczynają w dużym stopniu pracować intensywniej.

To nie jest w 100% taki smak jakiego bym oczekiwał. Wolałbym jeszcze więcej aromatu, ale pomimo to wysoka nota.

Moja ocena 9/10

Blackcurrant 12 mg/ml

I have been using the flavor blackcurrant of Inawera as a diy liquid and I will tell you that the ready liquid tastes identically. Not too sweet blackcurrant, slightly sour, perhaps a delicate candy. The flavor from a bottle is very intensive and pleasant. I don’t know if there is it by the others but by me from the flavor itself my slobber glands begin working more intensively.
It’s not in 100% the taste as I would wait. I would rather more flavor despite it the high grade.

My grade 9/10

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 wrz 2013, o 21:11 
Offline

Dołączył(a): 8 wrz 2013, o 20:39
Posty: 4
Really good taste of Blackcurrant

Bardzo dobry smak czarnej porzeczki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 wrz 2013, o 22:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 14:19
Posty: 11
Tested with Cisco atom of PuzzleBox Lukkos
Bottle nicotine 12

never heard such a disgusting, it was completely wrong as he knows absolutely aroma of blackcurrant but he knows of cheese and truffle, even the smell is nauseating.

Maybe I have had a bottle wrong!

Rating 0/10 (sorry but is my opinion)

Testowane na Cisco atom z PuzzleBox Lukkos.

Butelka z nikotyną 12

Nigdy nie słyszałem jest tak odrażający, to kompletna pomyłka ponieważ on wprawdzie ma aromat czarnej porzeczki, ale jest w nim smak sera i trufli, nawet zapach powoduje mdłości.
Być może dostałem złą butelkę!

Ocena 0/10 (przepraszam, ale taka jest moja opinia)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 wrz 2013, o 23:55 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 20:24
Posty: 330
Lokalizacja: France
Hello :)

My vaping configuration for this test is Ecig mod Vamo variable wattage mod and Kanger T2 1,8 ohms clearomizer, set to 9 watts RMS, " hit master ".

Blackcurrant 24mg, I am not a sweet and fruits guy but more a tobacco one usually.

But ! I am definitely a huge fan of this Blackcurrant, not too sweet, a little bit acid but not too much, just perfect in my opinion. Simply delicious.

Witam :)

Moja konfiguracja wapowania na ten test to E-papieros mod Vamo ze zmiennym napięciem mod i Kanger T2 1,8 ohmowy clearomizer, nastawiony na 9 watt RMS, „mistrz kopu”.

Czarna porzeczka 24 mg, nie jestem zwolennikiem słodkich i owocowych aromatów, a bardziej tytoniowych.
Ale! Jestem zdecydowanie wielkim fanem tej czarnej porzeczki, nie słodkiej, troszkę kwaśnej, ale nie za wiele, jest doskonała moim zdaniem. Po prostu wyśmienita.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL