FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 18 kwi 2024, o 17:32

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Ocena e-liquidu Apple-Mint (1-10)
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 10%  10%  [ 1 ]
7 0%  0%  [ 0 ]
8 30%  30%  [ 3 ]
9 60%  60%  [ 6 ]
10 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 10
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 sie 2013, o 16:58 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 14:08
Posty: 531
Lokalizacja: Małopolska
W tym temacie prosimy o opinie i ocenę e-liquidu Apple-Mint z kategorii Duet's.

Please give your opinion and evaluation of the e-liquid Apple-Mint from Duet’s category.

_________________
Obrazek
Sklep VAPER-SHOP
Muzeum Elektronicznych Papierosów


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2013, o 19:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Tymbark jabłko-mięta, bardzo podobny smak, tyle że z naciskiem bardziej na mięte. Dobry jako liquid na dzień, dwa, mnie zaczął męczyć po połowie dnia. Myślę że znajdzie swoje grono zwolenników, m.in. moją kobietę ;) Aaa.. Liquid zmatowił mi tulejkę w moim Vivi Nova slim, która tego samego wieczoru przez moją ślepotę i tak uległa destrukcji, na przyszłość nie polecam siadać na e-papierosie.. :D

Tymbark apple-mint, a very similar taste but with an accent on a mint. A good liquid for a day, two, it bagan tiring me after a half of day. I think it will find its advocates, among others my woman. Aaa… the liquid mated a cornet in my ZVivi Nova slim, which was destructed this evening by my blindness. I advise in the future not to sit on the e-cigarette.

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2013, o 01:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Sprzęt użyty: Vivi Nova, Protank i drip AdwaT. W każdym klirku co najmniej 1ml.
Aromat: Cierpka skórka jabłka plus słodka mięta
Smak: Bardzo przyjemny chłodzący liquid. W ustach długo utrzymuje się smak kwaskowego jabłka (taka trochę niedojrzała papierówka) i chłodzący powiew mięty. Niezłe proporcje, ale jabłka mogłoby być odrobinę więcej. Jak dla mnie blisko ideału.
Chmura i wyczuwalna moc - bardzo dobre.
Ocena: 9,5 na 10

Edit: Dwudniowe przebywanie w klirku Vivi nie spowodowało żadnych odbarwień ani zmatowień.

Tested equipment: Vivi Nova, Protank and drip AdwaT. In every klirk at least 1 ml.
Flavor: an acrid skin of an apple plus a sweet mint.
Taste: A very nice chilling liquid. A taste of an acid apple ( a kind of unripened early apple) and a chilling puff of a mint keeps for a longer time in the mouth. Not bad proportions, but it could be a little more of an apple. As for me it’s almost perfect.
The cloud and felt power – very good.
Grade: 9.5 on 10

Edit: Two days being in a klirk Vivi didn’t cause any discolours or mates.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2013, o 13:03 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2012, o 12:02
Posty: 53
Bardzo fajny, wyważony, nie przytłaczający. Fajnie orzeźwia. Smak delikatnej mięty z nutką słodkiego jabłuszka. Jeden z lepszych liquidów miętowych jaki paliłam.

Very nice, balanced, not overwhelming. It refreshens nicely. A taste of a delicate mint with a note of a sweet apple. One of the best mint liquids which I smoked.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2013, o 11:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Witam !!!

Zostal mi Liquid APPLE MINT moja ocena ;

APPLE – MINT 12mg/ml
Ocena 9
Hmmm pierwsze zaciagniecie i dominuje swieża orzezwiajaca mieta, jablko jakoby tylko w tle, fajny az za bardzo orzeźwiający smak. Bardzo dobry Liquid na "dzień dobry" po przespanej nocy.
Test przeprowadzony na zakrapianym 3 x 6 kropli atomizerze bezmostkowym, zasilanie MOD Mechaniczny.
APPLE – MINT 18mg/ml
Ocena 9
Tu czuć ze to moc 18 po prostu wiekszy tzw. „kop” ale nie gryzacy tylko mocno orzeźwiający. Pozostale cechy jak w opisanym Liquidzie o mocy 12 mg/ml
Test przeprowadzony na zakrapianym 3 x 6 kropli atomizerze bezmostkowym, zasilanie MOD Mechaniczny oraz bateria Ego3 i odczucie takie same.

Hello !!!

Liquid APPLE MINT left me, that’s my estimation ;

APPLE – MINT 12 mg/ml
Grade 9
Hmmmm first smoke and a fresh, refreshing mint dominates, an apple as it was in the background, nice even too much refreshing taste. A very good liquid for a „good morning” and after a well slept night.
Test conducted on a dripped 3 x 6 drops atomizer, voltage MOD mechanical

APPLE – MINT 18 mg/ml
Grade 9
Here one can feel that it’s the power 18, just so called hit is bigger but not scorching only very refreshing. Others features as in the described liquid of the power 12 mg/ml.
Test conducted on a dripped 3 x 6 drops atomizer, voltage MOD mechanical and a battery Ego 3 and the feeling is the same.


Załączniki:
Apple Mint 18 mg.docx [15.18 KiB]
Pobrane 343 razy
Apple Mint 12 mg.docx [15.22 KiB]
Pobrane 339 razy

_________________
Obrazek
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2013, o 15:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Liquid: Apple-Mint
Ocena: 9/10
Opinia: Fajna mieszanka tymbarkowa. Dominuje mięta, w tle smak zielonego jabłka. Jeszcze troszkę za dużo mięty żeby oba smaki były w równowadze. Mieszanka w obecnych proporcjach idealna na upalne dni.

Uwagi: W porównaniu do testowego LQ dużo mniej mięty, ale uważam że jeszcze trzeba troszkę jej ująć. Nie wiem czy robiliście coś z jabłkiem, ale czuć je troszkę lepiej, Może to sprawa obniżenia ilości mięty.

Moja opinia do testowanego wcześniej LQ: viewtopic.php?p=6249#p6249

Liquid: Apple-Mint
Grade: 9/10
Opinion: A nice Tymbark mix. The mint dominates, a taste of a green apple in the background. A little bit too much mint so both tastes were balanced. The mix in the present proportions is perfect for boiling hot days.

Remarks: In comparison to the tested LQ much less mint, but I think that one should subsume it a little bit more. I don’t know if you were doing something with an apple, one can feel it a bit more. Perhaps it’s a matter of lower of an amount of a mint.

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sie 2013, o 13:10 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2010, o 20:35
Posty: 12
Lokalizacja: Łask- Kolumna
Moc 18 mg/ml. Test na T-3 zasilanie - kubełek Jojetech 18650.
Bardzo orzeźwiające, może trochę za bardzo, zgadzam się z przedpiścami że mogło by być więcej jabłka, które pojawia się jak by w tle, po zakończeniu wapowania utrzymuje się smak jabłka, lecz w trakcie dominuje mięta, konkludując, moim zdaniem jabłka jest dostatecznie, a ciut za wiele mięty.

Power 18 mg/ml. test on T-3 recharge – bucket Jojetech 18650.
Very refereshing, maybe a little bit too much. I agree with the prewriters that it could be more apple, which appears in the background. After the vaping keeps a taste of an apple but during it a mint domintes. To conclude, in my opinion there is enough of an apple and a little bit too much of a mint.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2013, o 14:43 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2010, o 20:35
Posty: 12
Lokalizacja: Łask- Kolumna
A i zapomniałem dodać że zmatowiło mi lekko tulejkę od T-3, lekko jak nadmieniłem, ale nie kruszeje i działa dalej, nie usiadłem na niej :lol:

And I forgot to mention that it mated sligthly the cornet of T-3. Sligthly as I mentioned, but is not growing brittle and still working, I didn’t sit on it.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2013, o 14:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Ha ha ha.. :D No tak, nie siadaj, bo teraz przez to mam nieprzeźroczystą tulejke w moim Nova Slim... I mnie trafia jak łapie boba bo liquid się kończy :D

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2013, o 18:55 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Panowie śmiecicie.
Za kilka dni jak większośc zapozna się z tematem matowienia klirka posty usunę, lub poproszę o przeniesienie do HYDE PARKU.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL