FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 18:00

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Ocena e-liquidu Cherry-Mint (1-10)
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 10%  10%  [ 1 ]
7 60%  60%  [ 6 ]
8 30%  30%  [ 3 ]
9 0%  0%  [ 0 ]
10 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 10
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 sie 2013, o 16:55 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 14:08
Posty: 531
Lokalizacja: Małopolska
W tym temacie prosimy o opinie i ocenę e-liquidu Cherry-Mint z kategorii Duet's.

Please give your opinion and evaluation of the e-liquid Cherry-Mint from Duet’s category.

_________________
Obrazek
Sklep VAPER-SHOP
Muzeum Elektronicznych Papierosów


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2013, o 19:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Subtelny liquid, z przewagą mięty, z lekkim tłem wisienki. Osobiscie nie do końca mi podpadł, średnio lubię to połączenie.

A subtle liquid with a mint advantage with a slight cherry background. Personally I didn’t like it, I like this compound on average.

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2013, o 19:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
CHERRY – MINT 18 mg/ml

Delikatna wisieńka z powiewem delikatnej mięty. Fajny nie gryzący w gardło dymek.
Test przeprowadzony na atomizerze bezmostkowym zasilanie MOD mechaniczny.
Ocena 8/10

Wydaje mi się ze na buteleczce lub opakowaniu bardziej widoczna powinna być moc Liquidu.
Wszystko podobne jak ten sam liquid o mocy 12 mg ale chyba ciut mocniejszy „kop” w gardło

CHERRY – MINT 12 mg/ml
Ocena 8/10
Delikatna wisieńka z powiewem delikatnej mięty. Fajny nie gryzący w gardło dymek.
Test przeprowadzony na atomizerze bezmostkowym zasilanie MOD mechaniczny.

CHERRY – MINT 18 mg/ml

A delicate cherry with a puff of a delicate mint. A nice smoke not scorching the throat.
Test conducted on an atomizer, poweer MOD mechanical
Grade 8/10

I think that on the bottle or on the box the power of the liquid should be more visible.
Everything similar as the same liquid on the 12 power but a little bit more powerful „hit” in the throat.

CHERRY – MINT 12 mg/ml
Grade 8/10
A delicte cherry with a puff of a delicate mint. A nice smoke not scorching the throat.
Test conducted on an atomizer, power MOD mechanical

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2013, o 01:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Sprzęt użyty: Vivi mini CC, T3 i drip AdwaT. W każdym klirku co najmniej 1ml.
Aromat: Anyż, odrobina czereśni i mięty, finisz cytrynowy.
Smak: Jak dla mnie liquid czereśniowy nie wiśniowy z lekkim dotknięciem mięty pieprzowej dającej chłodek, ale nie dominującej smaku (więcej mięty by nie zaszkodziło 8=)). Jednak nadal czuję finisz cytrynowy. Liquid wapuje się z przyjemnością. Na pewno się nie znudzi.
Wyczuwalna moc średnia, chmurka solidna.
Ocena: 7,5 na 10

Tested equipment: Vivi mini CC and drip AdwaT. In every klirk at least 1 ml.
Flavor: Aniseed, a little bit of a cherry and mint, lemon finish.
Taste: As for me the liquid is a sweet cherry not cherry with a little touch of a pepper mint giving chill but not dominating in the taste (more mint wouldn’t spoil the taste). However, I can still feel a lemon finish. The liquid one can vape with pleasure. Surely it can’t be tiresome.
Felt average power, cloud good.
Grade: 7.5 on 10


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2013, o 13:33 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2012, o 12:02
Posty: 53
Bardzo fajny, nie męczący, smak orzeźwiającej mięty z nutką słodkiej wisienki, bardziej przypomina mi galaretkę wiśniową . Jak dla mnie nadaje się do dłuższego wapowania. Dobra odskocznia od typowych "tytoniówek" Będę często do niego wracać.

Very nice, not tiring taste of a refreshing mint with a note of a sweet cherry, which remainds me more a cherry jelly. As for me it can be vaped for a longer time. A good break from typical „tobacco” flavors. I will be back to it very often.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2013, o 15:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Liquid: Cherry-Mint
Ocena: 7/10
Opinia: Najgorzej wypadający duet z testowanej "trójki". Najmniej wyrazisty. Cytrynowa wiśnia z małą ilością miety (w porównaniu do Apple-mint)

Uwagi: W testach poprzednich nie miałem w paczce tego duetu, więc nie mam porównania. Moje uwagi takie na świeżo: ogólnie za mało aromatu. Wzmocniłbym smak o ok 10% plus troszkę więcej mięty.

Liquid: Cherry-Mint
Grade: 7/10
Opinion: the worst duet from the tested „three”. The least distinct. A lemon cherry with a little amount of mint (in comparison to Apple-mint).

Remarks: In the previous tests I didn’t have this duet in the parcel so I have no comparison. My remarks at once: in general too little of the flavor. I would strenghten the taste of around 10% plus a little bit more of a mint.

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sie 2013, o 23:03 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2010, o 20:35
Posty: 12
Lokalizacja: Łask- Kolumna
Moc 18 mg/ml. Test na T-3 zasilanie - kubełek Jojetech 18650. Moc 18mg/ml.
Mało wiśniowy smak wiśni i ciut za lekko przebijająca się mięta, ogólnie smak mi nie podszedł, dla mnie nie za bardzo do stałego użytku, raczej jako odskocznia od czasu do czasu, co do chmurki i kopa nie mam żadnych zastrzeżeń.

Power 18 mg/ml. test on T-3 recharge – bucket Jojetech 18650.
A little cherry taste of a cherry with a slightly too little sticking mint. in general I didn’t like the taste. For me it’s not for a continous usage rather as a break from time to time. I don’t have any reservations to the cloud and hit.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2013, o 17:41 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2013, o 17:20
Posty: 176
moc 18 . Jak dla mnie zdecydowanie miętowy , mniej wiśniowy. Wisienka słodziutka i bardzo przyjemna pozostaje zdecydowanie w tle za miętą. Mięta choć dominująca to nie męcząca. Zdecydowanie dobry lq dla miłośników miętowych, ożywczych smaczków :). Na razie z ocenianych połączeń pozostanę fanem cherry brandy choć cherry mint pozostanie ciekawą odskocznią :P

Power 18. As for me definitely minty, less cherry. A sweet cherry and very pleasant it stays in the background behind the mint. The mint despite dominating it’s not tiring. Definitely a good lq for the mint, refreshing tastes lovers. I will be a cherry brandy fan for a moment despite the fact that cherry mint will be an intersting break.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sie 2013, o 15:21 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Liquid podobny jak nie identyczny z poprzednio próbowanym. Cyjanowodór z miętą.

Liquid similar if not identical with a previously tested. Cyian-hydrogen with a mint.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL