FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 27 kwi 2024, o 23:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 sie 2013, o 02:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Witam, jako że już wróciłem do Polski, aromaty które dostałem zostały już wymieszane i leżakują, to z miłą chęcią bym przetestował jeszcze taki e-liquid. Smak jaki by mnie interesował to Cherry-Brandy 12mg. Dziękuje i pozdrawiam ;)

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2013, o 08:19 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Poproszę 18mg/ml

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2013, o 08:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
A jednak sie zdecydowałem.
Jak starczy to mogę przetestować ale tylko liqiudy z zawartością mięty.
cherry - mint 12 i jak mozna 18
apple - mint 12 i jak mozna 18

Decyzje podjałem bo mam wlasny sporzadzony 1 kwietnia liquid 10 ml na bazie VPG 12 do tego 20 kropli Fresh Mint i niestety to nie jest to. Jest niby mieta ale to nie to co oczekiwałem.

Andrzej

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2013, o 12:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Ja jednak zrezygnuje z tych testów skoro kryterium jest robienie tabelek,nikt na ten temat nic nie wspominał.Dziekuje i pozdrawiam ;)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2013, o 13:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Cytuj:
No moim skromnym zdaniem jabłko-mięta była nie do przyjęcia. Tak się zastanawiam w ogóle po co nasze testy skoro nie widzę żadnej wzmianki o poprawkach z naszych uwag. Zero komentarzy ze strony prezesury. :) Są jakieś testy i powinny zakończyć się jakąś krótką notką podsumowującą jakie decyzje podjęto po opiniach testerów. A tu nagle informacja, że liquidy już są w masowej produkcji. Jako tester jestem cholernie ciekaw jakie decyzje podejmuje zespół Inawery w związku z naszymi testami.

W sumie tez jestem ciekawy odpowiedzi Irka.
Tez zastanawiam sie czy opinie "testerow" sa brane pod uwagę ?
A moze my nikogo nie obrażając takie "kroliki doswiadczalne" ?
Irek zajmij stanowisko !!!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2013, o 14:54 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
giena77 napisał(a):
dzizas napisał(a):
Jeśli to są poprawione poprzednie duety (przesłane przy poprzednich testach aromatów), to chętnie przetestuję - 18mg/ml


Właśnie Irku. Żona miała kiedyś te próbki na testach i to jabłko z miętą było dobre :)
Coś było zmieniane w tych liquidach?
Jak coś to również się piszę na testy - 18 mg/ml, chyba,że to maja być tylko nowi testerzy?
Pozdrawiamy.

To już nie są próbki które dostawaliście do testów ale gotowe e-liquidy przygotowane do wystawienia do sprzedaży.
Wykonane są wg tych samych receptur tyle że w znacznie większej skali.
Interesuje nas czy są identyczne czy chociażby podobne do testowych próbek.
Oczekujemy na wasze opinie zanim wprowadzimy je do sprzedaży. Chcemy być pewni że to co kiedyś mieszaliśmy w ml. i kroplach po zmieszaniu w znacznie większych ilościach nie zmieniło swoich właściwości.
Pozdrawiam. Irek.


Czytamy ze zrozumieniem.
To pójdzie do sklepów po naszej ocenie.

A tabelka jest wzorem, chodzi o informacje w niej zawarte. Jeżeli napiszesz:

Liquid: Cherry-Brandy
Ocena: 8/10
Opinia: Bardziej cherry, brandy w tle. Wapuje się bez emocji. Sama wisienka bardziej mi odpowiada.
Uwagi: Bardzo podobne do pierwowzoru.


To na pewno będzie dobrze.

pozdrawiam :)

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2013, o 16:40 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
ARDBEG WSZYSKO CO MIAŁBYM DO POWIEDZENIA POKAZAŁ DUŻYMI CZERWONYMI LITERAMI.
Teraz wszystkich niezadowolonych poproszę o ponowne potwierdzenie chęci udziału w testach.
W poniedziałek zechcemy wszystkim chętnym wysłać.


Teraz zechcę się odnieść do waszych tekstów:

Cytuj:
I żadnych poprawek w recepturach nie wprowadziliście? Przecież o ile w innych duetach (i nie tylko) rozbieżności były czasami nie do pogodzenia, to przy Jabłko-Mięta około 90% testerów zgłaszało - świetne jabłko i zbyt dużo mięty.


Wprowadziliśmy. Mięta mniej stężona.

Cytuj:
Są jakieś testy i powinny zakończyć się jakąś krótką notką podsumowującą jakie decyzje podjęto po opiniach testerów. A tu nagle informacja, że liquidy już są w masowej produkcji. Jako tester jestem cholernie ciekaw jakie decyzje podejmuje zespół Inawery w związku z naszymi testami.


Masz racje. Po testach jestem wam winien podziękowania. Niestety o decyzjach jakie podejmujemy po testach pisać nie będziemy.
Równie dobrze konkurencji możemy podać na tacy gotowy przepis.


Cytuj:
Ja jednak zrezygnuje z tych testów skoro kryterium jest robienie tabelek,nikt na ten temat nic nie wspominał.Dziekuje i pozdrawiam ;)


Pani Elu.
Wracamy do komuny. Ilość dokumentów jakie musimy sporządzać zmusza nas do zatrudnienia kolejnego urzędnika.
Wracamy do komuny. Wobec tego tabelka została zrobiona tylko w celu "znormalizowania" waszych opinii. Nam po prostu będzie znacznie łatwiej przeprowadzić analizę.
Ja używam takiej tabelki tyle że bardziej rozbudowanej. Po zamieszczeniu przez was na forum waszych opinii nie robię nic innego jak je przepisuję w tabelki, dopisuje swoje uwagi i dopiero po tym analizujemy i podejmujemy decyzje.


Cytuj:
Tez zastanawiam sie czy opinie "testerow" sa brane pod uwagę ?
A moze my nikogo nie obrażając takie "kroliki doswiadczalne" ?


Tak Andrzeju. Są brane pod uwagę. Pamiętacie niedawne testy aromatów wśród których była czarna jagoda i gruszka?
Po słabiutkich ocenach nie wprowadzimy ich do obrotu. Kto na tym zyska? Wasi koledzy waperzy. Nie kupią chłamu (złych aromatów).


Teraz napiszę o efektach waszej (nie tylko) pracy.
Może zauważyliście że od dawna przy każdym nowym produkcie a w szczególności aromatu, w opisie są dwa linki.
1. przepis na dobry e-liquid.
2. opinie testerów

Dlaczego?
1. Przepis na dobry e-liquid (zauważyłem nawet na zielonym) jest bardzo chętnie czytanym tematem. Dzięki niemy wielu waperów szczególnie tych młodych nie popełnia prostych błędów robiąc swoje pierwsze mieszanki.
Do chwili obecnej temat opisujący waszą pracę otwierany był 12088 razy. Ilu waperom pokazaliście dobrą drogę.
2. Wstawiając nowy produkt nie piszemy sami "ochów" i "achów" dotyczących produktu. Nie "wstawiamy kitu" klientowi tylko podajemy im na tacy wasze szczere opinie. Piszę "szczere", nikt wam za testy nie płaci i wcale nie jesteście zobligowani o nowym produkcie pisać dobrze.
Pamiętacie aromat AMPHORA? Bardzo dobry aromat. Sprzedajemy go w dużych ilościach ale pod nazwą "Inawera Blend". Dzięki wam klienci nie kupują "wybrakowanej" AMPHORY. Dzięki wam dobry aromat nie przepadł.


Jak kolega Daro wróci do zdrowych poproszę go o przeniesienie większości postów od HYDE PARKU.
Ten temat musi pozostać jedynie dla waszych opinii.
Pozdrawiam.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2013, o 16:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Ja jak byłem, tak i dalej jestem chętny, a oceniać nie będę w formie tabelki, tylko w formie opisowej :)

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2013, o 17:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
inawera napisał(a):
ARDBEG WSZYSKO CO MIAŁBYM DO POWIEDZENIA POKAZAŁ DUŻYMI CZERWONYMI LITERAMI.
Teraz wszystkich niezadowolonych poproszę o ponowne potwierdzenie chęci udziału w testach.
W poniedziałek zechcemy wszystkim chętnym wysłać.

Żaden problem ma być tabelka wg wzoru to bedzie.
Dla mnie akurat zaden problem skopiowac i dodać jako załącznik wspomianą tabelkę.
Tylko Irek dla mnie to jak pisalem tylko te Liquidy z domieszką mięty czyli chyba 2 rodzaje ale chcialbym sprobowac 12 i 18 jak oczywiscie da radę.

Pozdr Andrzej

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2013, o 17:34 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Po testach Lataki, Shade i Bergamotki gdzie Wojtuś podczas wysyłki namieszał na maxa, wszyscy dostaniecie cały komplet.
Co zechcecie ocenicie. Za brak oceny innych e-liquidów nikt nie będzie robił wam uwag.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL