FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 27 kwi 2024, o 21:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 sie 2013, o 18:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Test to test - nie dostajemy za free liquidow zeby nie placic w sklepie, to ma jakis glebszy sens, przynajmniej ja to tak rozumiem ;) Wiec opinia powinna byc do kazdego ;)

To by nas najbardziej satysfakcjonowało. Opinie do każdego. Ale są ludzie którzy nie lubią danego smaku i trudno (od Irka wymagać aby przetestował po raz drugi aromat US RED MIX) prosić o testy całego kompletu.
W przypadku aromatów jesteśmy ograniczeni tym co nam podeśle producent lub tym co da się zmiksować w laboratorium.
W przypadku e-liquidów nie jesteśmy ograniczeni niczym. Dlatego mamy ten komfort i wyślemy do was cały komplet.
Mam nadzieje że w przypadku e-liquidów opinie pojawią się szybko.
W kolejce oczekuje kilkanaście tytoniówek, w tym kilka waszych ulubionych. Tutaj będzie "zabawa".
Ciekawi mnie co Andrzej napisze na temat naszego "s'camela". On w tym smaku jest "the best" i potyczka z nim będzie bardzo ciekawa.
Pozdrawiam. Irek.

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2013, o 18:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Given napisał(a):
Test to test - nie dostajemy za free liquidow zeby nie placic w sklepie, to ma jakis glebszy sens, przynajmniej ja to tak rozumiem ;) Wiec opinia powinna byc do kazdego ;)

Hmmm nie "jarzę" za bardzo o co chodzi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2013, o 19:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Jakby co to ja potwierdzam chęć do testów. LQ o mocy 12mg

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2013, o 20:34 
Offline

Dołączył(a): 7 sty 2013, o 12:59
Posty: 27
Hi Irek

I have finally got the time to type a little bit :)

Eliquids:
- cherry - mint,
- apple - mint,
- cherry brandy


We have tested your improved e-liquids, reviews later on; however I have a group of great testers that wish to continue to test the products for you. The meeting we have in France and UK was brilliant, we tested quite a lot of your products and majority of people would vape it straight away, some had suggestions for improvement.

So I would be greatful if you can send us another pack with products, there is around 7 people that will going to test your e-liquids so feel free to put quite few in the parcel.

We are all back from holidays so should have results quite quick as there will be time for good testing:)

Have a good evening

Madeline


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2013, o 22:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
AndrzGdz napisał(a):
Given napisał(a):
Test to test - nie dostajemy za free liquidow zeby nie placic w sklepie, to ma jakis glebszy sens, przynajmniej ja to tak rozumiem ;) Wiec opinia powinna byc do kazdego ;)

Hmmm nie "jarzę" za bardzo o co chodzi.



Chodzi mi o to że jak dostajemy liquidy do "testów" i nie wymagają od nas opinii, to i tak tą opinie wypadało by dodać, tak? Nie smakuje mi, to oceniam tak jak ja to widzę, ktoś może ocenić liquid na 5/10 bo mu średnio podpadł, a inny oceni na 10/10 bo mu smakuje. W testach chodzi właśnie o tą OPINIE, tak? ;) Jak ktoś lubi tytoniówki to raczej chce testować tytoniówki, a nie owocówki. Ja aktualnie szukam tego swojego rodzaju ;)

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2013, o 22:30 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2010, o 20:35
Posty: 12
Lokalizacja: Łask- Kolumna
Potwierdzam gotowość, 18mg/ml.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2013, o 23:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Given napisał(a):
AndrzGdz napisał(a):
Given napisał(a):
Test to test - nie dostajemy za free liquidow zeby nie placic w sklepie, to ma jakis glebszy sens, przynajmniej ja to tak rozumiem ;) Wiec opinia powinna byc do kazdego ;)

Hmmm nie "jarzę" za bardzo o co chodzi.

Cytuj:
.....Chodzi mi o to że jak dostajemy liquidy do "testów" i nie wymagają od nas opinii,.....

No raczej wymagaja opinii nie wiem jak ty ale zawsze jak ja "załapałem" sie do testow to opinia byla wskazana wiec nie bardzo wiem o chodzi.
Chyba że sie mylę moze cos mi uszlo uwadze na forum, moze mozna brac udzial w testach i zero odzewu ale czy w tym rzecz dostac cos za friko i nie wydac swojego spostrzezenia ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2013, o 23:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Witam
To ja zamieszałem trochę w tym kociołku, więc może zakończę podsumowaniem.
Pytanie o poprawki po testach było trochę prowokacyjne, ponieważ nie przypuszczam, żeby opłacało się Inawerze rozsyłać próbki tylko po to, żeby wszystkie wyniki testów szły do kosza. Jednak z komunikatu (później wytłuszczonego przez ardbeg-a) jednoznacznie wynikało tylko to, że zmieniła się skala mieszania liquidów, a nie receptura na podstawie której było to wymieszane.
Bardzo się również cieszę, że powstał "wzornik" do opisywania rezultatów testów, bo według mnie podnosi to prestiż testów i na pewno upraszcza analizę wyników (do aromatów również powinien powstać oficjalny szablon). Jednak do testujących mam prośbę, żeby oprócz wysyłania wyników (załączników) do Irka, również umieszczali wersję opisową w temacie na forum. Późniejsi potencjalni klienci nie będą musieli klikać w załączniki żeby zobaczyć wyniki testów.

Potwierdzam też chęć przetestowania nowych wersji duetów (18mg/ml).

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2013, o 23:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Cytuj:
Ciekawi mnie co Andrzej napisze na temat naszego "s'camela". On w tym smaku jest "the best" i potyczka z nim będzie bardzo ciekawa.

A jest cos ciekawego,nowszego w aromacie S`Camel ( bo nic nie wiem ) , ja uzywam tego standartowego aromatu Tino Milano ,nawet ostatnio dodalem tego ulepszacza Ph,ale na teraz dojrzewa (uparłem sie ze "testuję" dopiero po 1 m-cu lezakowania ) wiec nie wiem czy bedzie lepszy liquid czy bez efektu.
Fakt S`Camel na teraz u mnie jest "the best" ale nie mowie nigdy, nigdy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2013, o 00:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
inawera napisał(a):
Po testach Lataki, Shade i Bergamotki gdzie Wojtuś podczas wysyłki namieszał na maxa, wszyscy dostaniecie cały komplet.
Co zechcecie ocenicie. Za brak oceny innych e-liquidów nikt nie będzie robił wam uwag.



Panie Andrzeju, o ten cytat mi chodziło z którego niejako wynika że wszyscy dostaniemy komplet, ale ocenimy co chcemy.

Ja również jestem zdania ze jak dostajemy coś do testów to ma to zostać ocenione, małe niezrozumienie pomiędzy forumowiczami ;)

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: giena77, macieq03


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL