FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 24 kwi 2024, o 14:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 sie 2013, o 12:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Elżunia napisał(a):
AndrzGdz napisał(a):
Elżunia napisał(a):
Nie wiem czy przekopywanie się przez sterte załączników ,to takie ułatwienie.Może lepszą formą jest opis przez producenta liquidu i zwykła sonda.Już nie wspominając że wpierw trzeba umieć wstawiać załączniki a wpierw go zrobić odpowiednim programen,by była mozliwośc otworzenia i przeczytania treści.Pozdrawiam ;)

Taki off topic;
Nie mnie oceniac co jest lepsze a co nie. Tez mysle ze to troche utrudnienie bo jak ktos wejdzie i jeszcze widzi plik jako zalacznik to fakt ze trzeba jeszcze umiec otworzyc. Kiedys dawno dawno kilkanascie lat temu to jak widzialem jakis zalacznik to nigdy nie pobieralem bo mowili mi ze moge zawirusowac sobie kompa.
To juz niech "góra" oceni i wyda jakis komunikat jakie optymalne przyjac rozwiazanie.

P.S Nie wiem czy moje zalaczniki bezproblemowo sie otwieraja, ale jak ja je pobrałem i otwieram to bezproblemowo moge odczytac wstawione tabelki.


Twoje Andrzeju otwieraja się bez problemu,ale given i gienia nie wiem jakim programem robili bo nie widac nic .I to jest fakt że wystarczy mieć na kompie wirusa a potem dodać taki załącznik i go potem ktoś otworzy, i zawirusowanie gotowe.Też nie otwieram takowych załączników a tu jest ich cała masa.Otwórz każdy i każdego o ile zrobił w odpowiednim programie by poczytac testy końcowe,jak dla mnie bez sensu zupełnie.Pozdrawiam ;)


P.S Moderator lub Irek usun to co uwazasz za stosowne bo troszke zjechalismy z tematu ale napisze jeszcze cos po za tematem.


Mnie given i gienia otwiera sie bezproblemowo. Pisalem o tych wirusach i szczerze jak slysze ze ktos ma lub złapał wirusa to sie tak troche zastanawiam......., ale ja nie znam od dobrych kilku lat co to wirus na kompie ? Uzywam NOD 32 64 bit i "odpukac" na razie nic od kilku dobrych lat złego sie nie stało.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2013, o 14:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2013, o 12:34
Posty: 58
Przekonaliście mnie tym "Wirusem".
Proszę dalej róbcie tak jak poprzednio.
Wpisujcie opinie bezpośrednio na forum.
Andrzej mam nadzieje że jeszcze dzisiaj Daro zrobi pożądek na stronie.
Ma założyć nowy temat dla każdego e-liquidu i dla każdego z nich ankietę.
Proszę postawcie w ankiecie swoje oceny.

Nikotyna do tytoniówek już dodana. Po niedzieli wyślę informację dotyczącą e-liquidów "tytoniowych"
Ponadto otrzymacie kilka buteleczek z nowymi absolutami i ekstraktami tytoniowymi typu DNB Flavour.
Test e-liquidu chyba prosty,
Z absolutami będzie znacznie więcej roboty.
Chciałbym abyście przetestowali je z bazą VPG , tylko z tą jedną bazą.
I druga wersja po dodaniu do waszego ulubionego e-liquidu tytoniowego.
Przygotujcie się do złożenia zapotrzebowania na bazy, butelki i etc.
Pozdrawiam.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2013, o 14:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Cytuj:
Przekonaliście mnie tym "Wirusem".
Proszę dalej róbcie tak jak poprzednio.
Wpisujcie opinie bezpośrednio na forum
.
Andrzej mam nadzieje że jeszcze dzisiaj Daro zrobi pożądek na stronie.
Ma założyć nowy temat dla każdego e-liquidu i dla każdego z nich ankietę.
Proszę postawcie w ankiecie swoje oceny
.

Troszke nie rozumie Irku , piszesz ze robic jak poprzednio czyli wlasnymi slowami opisywac testowany Liquid ,a pozniej piszesz ze Daro zrobi porzadek i do kazdego Liquidu bedzie ankieta i tam w ankiecie oceniac liquid ?
Czy to znaczy ze poczekac na te ankiety i tam dodać opinie o testowanych "Liquidach duetach" ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2013, o 15:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
IREK napisał(a):
Nikotyna do tytoniówek już dodana. Po niedzieli wyślę informację dotyczącą e-liquidów "tytoniowych"
Ponadto otrzymacie kilka buteleczek z nowymi absolutami i ekstraktami tytoniowymi typu DNB Flavour.
Test e-liquidu chyba prosty,
Z absolutami będzie znacznie więcej roboty.
Chciałbym abyście przetestowali je z bazą VPG , tylko z tą jedną bazą.
I druga wersja po dodaniu do waszego ulubionego e-liquidu tytoniowego.
Przygotujcie się do złożenia zapotrzebowania na bazy, butelki i etc.


Zapowiadają się fajne testy. Jestem ciekaw smaku gotowych liquidów tytoniowych Tino D'Milano,zwłaszcza S'Camel. Ciekawe jakie będą pozostałe smaki ? ;)

_________________
http://www.naszkubula.pl


Ostatnio edytowano 9 sie 2013, o 16:05 przez giena77, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2013, o 15:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2013, o 12:34
Posty: 58
Cytuj:
Troszke nie rozumie Irku , piszesz ze robic jak poprzednio czyli wlasnymi slowami opisywac testowany Liquid ,a pozniej piszesz ze Daro zrobi porzadek i do kazdego Liquidu bedzie ankieta i tam w ankiecie oceniac liquid ?
Czy to znaczy ze poczekac na te ankiety i tam dodać opinie o testowanych "Liquidach duetach" ?


Andrzeju. Chodzi o to że by w przyszłości opisywać testy w sposób dowolny.
W tabelce lub tak jak było wcześniej.
A Daro zrobi z tematem porządek w ten sposób że utworzy oddzielne tematy dla każdego e-liquidu.
Wklei tam wasze tabelki i zrobi ankietę dla ogółu waperów, tak aby inni którzy kupią te e-liquidy mogli także wyrazić swoją opinie która będzie przydatna dla przyszłych klientów chcących spróbować coś z Duetów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2013, o 18:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Hmm, a to dziwne że mój załącznik się nie chce otwierać. Może to dlatego że np. pakiet office 2007 nie obsługuje tych z 2013? Wirusy też wykluczone, mam bardzo zabezpieczony komputer przed takimi sprawami z powodu faktu ze bawię się trochę bitcoinami.

P.S

Również używam NOD 32, oraz firewalla Comodo.

Obrazek

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2013, o 19:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Wystarczy że masz inny system nie musisz miec wirusa i ktos z innym nie otworzy twojego pliku .Ty masz jakis z rorszerzeniem
Dla użytkowników Microsoft Office 2000, 2003 i XP jest dostępny darmowy konwerter firmy Sun (producent Open Office), umożliwiający otwieranie plików .odf, .odt, .ods .odp za pomocą pakietu Microsoft Office.Ktos kto tego nie posiada nie otworzy od co .Pozdrawiam ;)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2013, o 01:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Witam
Tabelki wysłałem do Irka na pw.
Moje oceny wstawiłem w przeznaczonych do tego wątkach.
W skrócie:
Apple-Mint - 9,5 na 10
Cherry-Mint - 7,5 na 10
Cherry Brandy - 8 na 10
8=)
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2013, o 01:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Sie mi dwa razy wkleiło 8=(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2013, o 04:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Czołem.
Zmieńcie linki na sklepie przy liquidach, bo wysyłają do tego wątku zamiast do konkretnego utworzonego przez Daro


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL